KBSL 9. Hafta | Galatasaray 61 -Ogm Ormanspor 65

Geçmiş olsun , 61-65 kaybettik maçı.
Maçta o kadar kötü olan şeyimiz var ki.
Davis gibi bir amerikalımızın olması mı , en iyi yerlimizin pelin olması mı , takımda seyirci koç efe hocanın mı olması , köstek olan yönetimimizin olması mı ?
Ama şu ki takım tüm maç boyunca 17 asist ,13 top kaybı yaptı.
25 adet 3 sayılık denedi 9 tana isabet buldu. Davis 0/2 , Melis 0/4 , Tina 1/5 ,toplamında 1/11 . Pelin 3/3 , Riquana 3/6 , Merve 2/4 , toplamında 8/13,
Bide riquana 2 lik lerde çok düşük kaldı 2/9.
Davis maç boyunca 0/3 , Melis 2/10 ile oynadı.

Eeee bu takımın avrupa maçlarını seyretmeme kararı almış idim. Artık bu kadro ile lig maçlarını da izlemem, takip etmem. Sağlık problemi yaşamak istemiyorum bu günlerde.

Son sözde yönetime , . Allah ................. versin.

Son düzenleme:
Bu takım mental olarak dibi görmüş durum da ve değişime ihtiyacı var. Koç veya şube sorumlusu krizi yönetemiyor

Işıl bir salonda görüneyim dedi yine ihale ona kalmaya başlamış :D İnanılır gibi değil hakikaten... Kenarda otururken görünce bile oynar mı oynamaz mı kavgası başlıyor...

Hurdacıların 35 kuruşa aldığı 10 kuruşlar gibi harcadık kadını kaç kere. Doymadık doyamadık, bakıyorum yine oynar mı oynamaz mı muhabbetleri dönüyor hemen.
O defter kapandı artık, kabul etsek iyi olur. Bir daha da açılmaz...
Seneler boyu göz göre göre, bağıra çağıra kapandı hem de. Çok değil 2 sene öncesini hatırlayın bu kadından guard mı olur diyordu millet. Açın 5-10 sayfa geriye forumda yazılanlar bile yeterli...

"Beğenilmeyen" koçla, "beğenilmeyen" yerlilerle, beğenilmeyen idarecilerle devam. Sonradan dövünmek yersiz...

Zaten bu gidişle bu takım çok dayanmaz. Şubat gibi falan ligde kalmayı garantilersek, daha doğrusu düşme hattındakiler düşmeyi garantilerse elde olan yabancıları da gönderir ligi nezaketen tamamlarız. Seneye zaten bu dolar kuruyla 1-2 takım hariç yabancı getirebilen olmaz...