KBSL Play-Off | Fenerbahçe 54-51 Galatasaray

Keşke umutlandırmasaydılar. Kadın basketbolu izliyorsak bu kadar basit mağlubiyetleri de normal karşılamak lazım ama kalbime zarar bırakıyorum!

Son hücumda faul yapmayarak zaten bu maçı haketmedik! Mola hakkın kalmamış ve sayı kaçsa ribaunt mücadelesi yiyecek o 5 sn civarı zamanı zaten! Sonra kim sallayacak yarı sahadan üçlük hayret verici gerçekten. Ama son basketi ikilik saydılar sanırım. Uzaktan da olsa boşken son üçlük girse uzatmaya gidebilirdi yine de..

Helâl olsun koç, helâl olsun kızlar...

Şimdi Mustafa Cengiz denen şahsiyete küfür etmeyelim de ne yapalim. Bu basketbola gelen parayı nereye harcadiginin hesabını niye sormuyoruz.

Çok üzücü bir sonuç oldu.Canları sağ olsun.İnsan düşünmeden edemiyor 4 dakikayı sayısız geçirmeyi.Yazık oldu.

Şu takım başarısız olsun diye elinden geleni yap ve sonra yalı çocuğu ile sarmaş dolaş gülen pozlar ver. Sahadaki oyuncuların emeklerinden utanır insan!

Maçı geçtim ama şu fotoğrafı görünce cinlerim tepeme çıktı. Mustafa Cengiz bunu hesabını sormayacaksa hiç durmasın orda!

Son dört dakikaya on sayı önde girip üç faul hakkımız da varken buradan vermemeliydik. Oyuncuların ve hocanın tecrübesizliği ve yorgunluktan verdik şu maçı. Böyle kaybetmek üzücü oldu ama yinede canları sağolsun hepsinin. Efe hocayı bu sezon çok eleştirdim ama son maçlarda iyi yönettiğini düşünüyorum takımı. Hemen gelecek sene için hazırlıklara başlamalıyız.

Varoşlardan 3 tane adam getirsen Galatasaray'ı daha iyi yönetirler. Fb durumu düzeltmek için dilencilik yapmasına rağmen prestij sporlarına gereken önemi fazlası ile veriyor. Biz de ise fast food çocukları şube yönetiyor! Mali ve idari yönden ibrayı asla haketmiyorsunuz!

Varoşlardan 3 tane adam getirsen Galatasaray'ı daha iyi yönetirler. Fb durumu düzeltmek için dilencilik yapmasına rağmen prestij sporlarına gereken önemi fazlası ile veriyor. Biz de ise fast food çocukları şube yönetiyor! Mali ve idari yönden ibrayı asla haketmiyorsunuz!

ya arkadasim fenerbahcenin bütün sponsorlari Ali Kocun kendi sirketine ait, bunu neden idrak etmekte zorlaniyorsunuz anlamiyorum

Anlamanız için tekrar ediyorum. Fb'nin amatör sporlara yatrıım yapmadığı bir dönem var mı? Belki sizin yaşınız yetmez, bunları anlayıp bilebilmek için.

bende sana demek istedigim aldigi yatirimlarin hepsi Fenerbahceli olarak bilinen zenginler, bu yatirimlari almak icin Fenerbahce extra bi caba sarf etmiyor, adamlar zaten Fenerbahceli örnek Ferit Sahenk, Sadettin Saran, Mehmet Ali Aydinlar, Acun Icilaci, Ülker gibi...

Bizim Zenginler cimri Ünal Aysal mesela sponsor olmuyor cok zengin olmasina ragmen...