KBSL Play-Off | Fenerbahçe 72-51 Galatasaray

24.04.2019 Çarşamba
20:00
Metro Enerji Spor Salonu

Yarı final ilk maçında Beşiktaş'ı eleyen Fenerbahçe'ye konuk oluyoruz. Normal sezonda oynanan iki maçı da rakibimiz kazanmıştı. Zor bir seri olacak ve rakibimiz sadece bu serinin değil şampiyonluğun da favorisi. Ne olursa olsun derbi maçına çıkıyoruz. Derbi maçları her şeye gebedir. Takımımızın sonuna kadar mücadele etmesini bekliyor ve takımımıza başarılar diliyoruz.

Fenerbahçe'nin evinde oynanacak olan 2 maçtan en kötü ihtimalle 1 tanesini kazanmak bizi belkide şampiyonluğa kadar taşıyacak.

Bana kalırsa herkes gibi temennim hiç maç kaybetmeden finale gidip sonrasındada şampiyon olmak.Ama oyuncu kalitesine ve Fenerbahçe ile aramızda yaptığımız maçlara baktığımda tüm hevesim ve umudum kursağımda kalıyor.

Son 20 maçta malesef ki rakibimize karşı 3 kez galip gelebildik ve bu maçtada ağır favori durumundalar.

Allah yardımcımız olsun.İnsallah kazandıgımız bir maç olur.

Bu kadronun buralara gelmesi bile hatırı sayılır bir başarıdır. Ancak öyle görünüyor ki, mevcut yönetimin bu şube üzerindeki tasarrufuna bakılırsa, önümüzdeki yıl da, bu seneninkine yakın bir kadro ile mücadele edeceğiz ve bu seneki istikrarı gösterebilmemiz oldukça zor olacak gibi geliyor bana... Herkese bol şans dileyip, bekleyelim görelim!..

Son düzenleme:
Hatay dağıldı, Çukurova dağıldı. Fener güle oynaya şampiyonluğu alır bu sene.

Buraya kadar gelmek büyük bir başarı idi.
Bu başarının cezası sene sonu bütçe düşürülerek verilecek zaten.
O yüzden oyuncular kendilerini çok zorlamasınlar.
Yoksa bütçe daha da düşer Allah korusun!

Biz az biraz geriye düştüğümüzde hücum olarak oyundan düşen bir takımız.Çok saçmalayabiliyoruz.

Keşke maçın başında Jefferson başlasaydı.Eda ile İnci hiç girmeseydi.