Levent Topsakal Görevinden Alındı (mı ?)

Neden olarak aldığı ücret gösterilmiş.

Kaynak Türkbasket (onlarda Medyaspor'u kaynak göstermiş)

Ne kadar doğru bilmiyorum bilgisi olan var mı ?

Sebep olarak maaşının gösterilmesi gerçekçi olmamış ve yakışık almamış!.. Galatasaray, kimlere ne paralar verdi; Levent Topsakal'ın maaşını mı ödeyemeyecek?!.. Galatasaray Yönetimi Levent Topsakal'ın maaşını göreve getirdiği gün bilmiyor muydu ki şimdi çok görüyor!..

Geçiniz... Faturanın birilerine çıkması gerekiyordu, Levent Topsakal'a çıktı...

Son zamanlarda görevden alınan yardımcı antrenörler, teknik ekip personelleri vs. kolayca gönderiliyor. En çok ihtiyaç duyduğumuz şey istikrar ve tutarlılık iken, her geçen gün bu değerlerden uzaklaşıyoruz.

Madem birini o mevkiiye uygun buluyorsunuz ve göreve getiriyorsunuz, arkasında duracaksınız. Hangi büyük kuruluş önemli yerlere atadığı yönetim görevlisi personeli bu kadar kolay harcar?!

Maalesef sportif şubelerimiz iyi yönetilmiyor!..

Bu hareket yalnız Levent TOPSAKAL ile alakalı değil sömürge valisi Hakan AYDINOL'da görevinden istifa etmiş.Bu durum şunu gösteriyor ki!!! kulüpte sponsor hegomanyasına son verilmeye başlandı.Levent'i takıma getiren Hakan beyin ayrılmasıyla kendisinin de işine son verilmiş olabilir!!!

Bir diğer bomba ise akşam saatlerinde gelebilir.Sanırım Ahmet bey (DEDEHAYIR) DA İSTİFA EDEBİLİR.

Şimdi kimler gelebilir!!! bir rivayete göre Koray hoca (MİNCİNÖZLÜ) takımın başına teknik danışman Hakan AYDINOL'UN yerinede sevgili Ata abi gelebilir.

Yalnız bu kararlar sevindirici olsada gelen gideni aratır teorisi için çok uygun isimler seçilmiş gibi geldi bana

Herkes gider, Murat Özyer kalır gibi komik bir lafta çıkıyor meydana. :p

Koray Mincinozlu sevdiğim bir hocadır. ama uzun senelerdir basketten kopuk yaşadığını biliyorum. Bu sezon son 4-5 maçtır kendisi maçlarda görmüştüm ve şaşırmıştım açıkçası.Koray hoca Teknik menajerliğe gelirse taşlar yerine oturuyor.

Harcayın harcayın,oyuncak dimi bu işler tamam rahata erdik şimdi,Levent Topsakal gitti çoşacagız şimdi.

Tabi diğer taraftan Murat Özyere yol verilmesi gibi bi mana cıkarması cıkarılabılır ama Levent Topsakalın günahı neydi?

Takımla forumda gercekten içli dışlı insanlar var staff veya yönetimle alakalı,gercek sebebini gercekten merak edıyorum.

Aldığı paraymış hey hey yersen...

Koray Mincinozlu sesleri geliyor kulağıma. Ne Erman Kunter, Ne Aydın Örs, ne o ne bu ne şu... Hiçbiri benim gözümde Koray hoca kadar değerli değil.Takımın başında bulunan herkes lafla şampiyon olmasını biliyor. Bir de bunu icraatta göstersinler. Bakıyorum da dün şampiyon olacağız,şampiyon olmak istiyoruz diyenler şuan takımdan ayrılar ya da ayrılacaklar. İşte lafla peynir ekmek gemisi yürümez atasözü yine bir gerçeğin ön adı oluyor ya da olacak...

Bu baslıgı H.Aydınol baslıgı ile birlikte yonetim konuları gibi baslık altında birlestirilse nasıl olur? Baslıklar iyice dagılmadan...

efes maçı biter bitmez salondan dışarı çıkarken levent topsakal önümdeydi.soyunma odasında durmadan hemen çıktığına göre daha önce alınmış bir karar olabilir yada sonucun getirdiği olumsuzluklar ile anlık bir tartışmadan sonra ayrılmış olabilir.

Ben kendisini başka bir maçtan çıkarken yine biran önce çıktığını ve eski hocalarımızdan Tolga Tuğsavul ile kendi özel arabasına binerek ayrılırken de gördüm, bana maçtan sonra erken çıkması süpriz gelmedi. Şahsen ne iş yaptığını da hiçbir zaman anlamadım bir numaralı koltuğa oturmak dışında! Bir numaralı koltukta koçumuz oturmalı bu bir saygı meseleseydi ve ben bunu kafama takmıştım umarım başka biri gelip oturmaz koç dışında bir numaralı koltuğa bundan sonra:)

Koray Mincinozluyu yaklaşık 3 senedir hiç bir maçta görmezken bu sezon takımımızın tüm maçlarına gelir oldu, sanırım bazı şeyler var ancak Murat Hocayı Koray Mincinozluya 40 kat daha fazla bu takımda görev yapmasını isterim...

eski günlere geri dönecez anlaşılan koray hoca gelir ilk yarı bittiğinde yada sene sonu gönderilir sonra halil üner getirilir...oyuncu rotasyonunda playoff oyuncuları olan ersin görkemi fatih solakı can akını falan getiriler...ilk 8 mücadelemizide yaparız

Misafir' Alıntı:
eski günlere geri dönecez anlaşılan koray hoca gelir ilk yarı bittiğinde yada sene sonu gönderilir sonra halil üner getirilir...oyuncu rotasyonunda playoff oyuncuları olan ersin görkemi fatih solakı can akını falan getiriler...ilk 8 mücadelemizide yaparız
Ersin Görkem'İ beğenmeyen misafir.Türk rotasyonumuz çok mu sağlam sana sormak istiyorum.

Mehmet Yıldırım' Alıntı:
Misafir' Alıntı:
Ersin Görkem'İ beğenmeyen misafir.Türk rotasyonumuz çok mu sağlam sana sormak istiyorum.
Misafirdir ne yapsa yeridir xD

ersin görkemi alan takımın hedefi play offdur dedimm biz ilk 4e yada şampiyonluğa oynayacaksak ersinle mersinle işimiz olmaz...kaldıki türk rotasyonun geniş değilse eğer sen rotasyonu yaratacaksan tabi coach için diyorumm....fazla uzağa gitmeye gerek işte fenerde ENES die 16 yaşında bir çocuk var neler yapıo bilmem izledinizmi

ama biz hala yerli rotasyonumuz yok o yüzden böle play off oyuncularına dönelim demeye devam edersekk bizden hiç bişe olmazz

bir diğeri birazdaha terbiyeli ve dikkatli olun yazılarınıza ben 51 yaşında bir beden eğitimi öğretmeni ve basket antrönörüyüm ayrıca eski kapalıdan kaç kişi var bilmem ama eskilerden de iyi tanınırız...

burda misafir yazmamın nedeni galatasaray.org da ciddi bir gruplaşmanın olduğunu görmem sen maça gidiosun gslisin sen gitmiosun gsli değilsin gibi yahutta işte misafir dir ne yazsa yeridir bi nevi aşağılamaya çalışmanızdır

Misafir' Alıntı:
ersin görkemi alan takımın hedefi play offdur dedimm biz ilk 4e yada şampiyonluğa oynayacaksak ersinle mersinle işimiz olmaz...kaldıki türk rotasyonun geniş değilse eğer sen rotasyonu yaratacaksan tabi coach için diyorumm....fazla uzağa gitmeye gerek işte fenerde ENES die 16 yaşında bir çocuk var neler yapıo bilmem izledinizmi

ama biz hala yerli rotasyonumuz yok o yüzden böle play off oyuncularına dönelim demeye devam edersekk bizden hiç bişe olmazz

bir diğeri birazdaha terbiyeli ve dikkatli olun yazılarınıza ben 51 yaşında bir beden eğitimi öğretmeni ve basket antrönörüyüm ayrıca eski kapalıdan kaç kişi var bilmem ama eskilerden de iyi tanınırız...

burda misafir yazmamın nedeni galatasaray.org da ciddi bir gruplaşmanın olduğunu görmem sen maça gidiosun gslisin sen gitmiosun gsli değilsin gibi yahutta işte misafir dir ne yazsa yeridir bi nevi aşağılamaya çalışmanızdır

Daha kendini düzgün bir Türkçe' yle ve saygı çerçevesinde ifade etme kültürüne sahip olmayan bir insan 50 yaşında bir Beden Egitimi Öğretmeni olsa neye yarar ki? Her basketbol antrönürü de basketbolu gerçekten bilse zaten bugün çok daha farklı yerlerde olurduk.

Herneyse; Türk oyuncu rotasyonuna derinlik katma bakımından Ersin GORKEM pek tabi ki biçilmiş kaftandır. Ersin GORKEM yokken şampiyonluk parolasıyla lige baslayan bir takım nasıl olur da A Milli Takım kadrosunda yer alan Ersin' i kadrosuna katınca ilk 8 hedefleyen bir takıma dönüşecek merak ediyorum :)

Biraz daha mantıklı düşünelim; kendimizi güldürmeyelim. Hakan KOSEOGLU, Evren BUKER, Can AKIN, Ersin GORKEM, Inanc KOC, Fatih SOLAK gibi isimler pek tabi ki Türk oyuncu rotasyonu bakımından akla gelecek oyunculardan. Bu isimlerden baska kimleri alabilecegimizi acıkcası ben tahmin edemiyorum? Rusya' da 2 senede 2,6 milyon ? kazanan Kerem TUNCERI mi? Efes Pilsen' in alın size milli oyun kurucu diye altın tepsiyle sunmasını bekledigimiz Engin ATSUR mü (Ya da Ender ARSLAN mı dedi birileri :) )? Turk Telekom' un jest yapıp Galatasaray' a gonderecegini dusundugumuz Tutku ACIK mı? Pamesa Valencia' dan Fenerbahce altyapısından yetisme Ermal KURTOGLU' nu da cagırabiliriz belki ;)