Ligdeki Durumumuz ve Rakiplerimiz

ŞİMDİ BU MAÇI GERİDE BIRAKALIM GEÇTİ ARTIK

37 PUANIMIZ VAR....

8-BORNOVA 39
9-TOFAŞ 38
10-ANTALYA 38
11-GSCC 37

BORNOVA BU HAFTA BANVİT İLE DEPLASMANDA OYNUYOR..büyük ihtimal mağlup olacatır..sonraki maçı ülkerle ve son maç bizle .......

biz 3te 3 yaparsak kalan maçlarda bana göre bornovayla işimiz yok

sorun olanlar tofaş ve antalya onlarında 3-3 yapması zor gibi...
biz play-offa 43 puanla gireriz 8. olarak.

Bugunkü yenilgiyle birlikte
Bornovanın 2 Tofaşın ve Antalyanın 1 puan arkasına düştük.

Bornova'nın kalan maçları
Banvit(D)
Fener
Galatasaray(D)

Tofaş'ın kalan maçları
Mersin
Telekom(D)
Beşiktaş

Antalya'nın kalan maçları
Daçka(D)
Efes(D)
Mersin

Tofaş ve Antalya 1er yenilgi alsa altımıza alıyoruz onları.Tofaşın telekom ve beşiktaşa,antalyanın efese yenileceğini düşünüyorum.Daçka süpriz yapabilir.
Bornova ise 3macıda normal şartlarda alamaz.Banvite yenilir,fener yatmassa onlarada yenilir ama diyelim feneri yendi,biz kendi sahamızda bornovayı 8sayı farkla yenersek onlarıda geçip 8.oluruz.

Ama beşiktaş macında salonu dolduralım.Aslanlarımıza sonuna kadar destek verelim.
Önce Play of
Sonra Şampiyonluk!

Okan Alaşalvaroğlu' Alıntı:
Bugunkü yenilgiyle birlikte
Bornovanın 2 Tofaşın ve Antalyanın 1 puan arkasına düştük.

Bornova'nın kalan maçları
Banvit(D)
Fener
Galatasaray(D)

Tofaş'ın kalan maçları
Mersin
Telekom(D)
Beşiktaş

Antalya'nın kalan maçları
Daçka(D)
Efes(D)
Mersin

Tofaş ve Antalya 1er yenilgi alsa altımıza alıyoruz onları.Tofaşın telekom ve beşiktaşa,antalyanın efese yenileceğini düşünüyorum.Daçka süpriz yapabilir.
Bornova ise 3macıda normal şartlarda alamaz.Banvite yenilir,fener yatmassa onlarada yenilir ama diyelim feneri yendi,biz kendi sahamızda bornovayı 8sayı farkla yenersek onlarıda geçip 8.oluruz.

Ama beşiktaş macında salonu dolduralım.Aslanlarımıza sonuna kadar destek verelim.
Önce Play of
Sonra Şampiyonluk!

gerçekten çok güzel yorum evet ama bjk maçının saati yok böle bi şey ya 12:45 bu ne ya bari sabah 6 da yapsaydınız kıytırık ing maçı yüzünden bari p.tesi yapın ya bıktık tam maça gelicem bıktım ya şu federasyondan

Ben BJK-TOFAŞ maçında BJK ya güvenmiyorum.Aklıma 3-4 yıl önce çok iyi oldukları dönemde bir Reno kupa maçı geliyor.O maçı kaybederek bizim gruptan çıkmamızı engellemişlerdi.FB-Bornova maçıda güvenilmez.

GALATASARAY : 37 Puan

Kalan maçlarımız : Bjk(E),Aliağa(D),Bornova(E)

Kalan tüm maçlarımızı kazanmamız gerek zaten Payoff hesabı yapabilmek için. En zor 2 maçın evimizde olduğunu düşünerek bunu başarabileceğimizi düşünüyorum.

Sene sonu tahmini puanımız : 43

Bornova Belediye : 39 Puan

Kalan maçları : Banvit(D),Fb Ülker(E),GALATASARAY(D)

Biz zaten yendiğimizi düşünüyoruz Bornova?yı.Haftaya Banvit normal şartlarda rahat yenecektir Bornova?yı.Fb Ülker?in de yenmesi lazım aslında.O maç herşey olabilir ama bir bakımdan içim rahat.Fb Ülker Efes?le eşleşip onları yıpratmamızı isteyecektir.Bu yüzden maç satacaklarını düşünmüyorum.

Sene sonu tahmini puanı : 42

Tofaş : 38 Puan

Kalan maçları : Mersin(E),T.Telekom(D),Bjk(E)

Tofaş?a karşı ikili averajda öndeyiz. Aynı puanda olursak üstlerindeyiz yani.Bu çok büyük avantaj bizim için. Telekom yenecektir Tofaş?ı eğer Bursa-Ankara dayanışması olmazsa ama sanmıyorum. Mersin ve Bjk maçlarında herşey olabilir. Tofaş?ın kötü ihtimalle bu 3 maçtan 2?sini aldığını düşünsek bile puanlarımız eşitlenir,ikili averajdan üstlerine çıkarız.

Sene sonu tahmini puanı : 43

Antalya Bşb : 38 Puan

Kalan maçları : Darüşşafaka(D),Efes Pilsen(D),Mersin(E)

Antalya Efes maçı hariç diğer maçları kazanabilir ama Mersin ya da Daçka?dan bir sürpriz de gelebilir. Efes eğer bizle eşleşmemek için Antalya maçını satmazsa-ki inanmıyorum- diğer maçlarını alsalar dahi yine geçiyoruz Antalya?yı.En kötü ihtimalle;

Sene sonu tahmini puanı : 43

Aliağa : 37 Puan

Kalan maçları : Fb Ülker(D),GALATASARAY(E),P.Karşıyaka(D)

Aliağa?yla eşit puanımız var.Zaten biz yeneceğiz dedik.Diğer maçlarında da kaybedecekler büyük ihtimalle.

Sene sonu tahmini puanı : 40

Mersin : 37 Puan

Kalan maçları : Tofaş(D),Darüşşafaka(E),Antalya(D)

Kalan maçlarının hepsini kazanabilir Mersin ama Antalya ya da Tofaş maçları zorlu geçecek bayağı.Bu maçlarda 2?de 1 yapsalar bile tüm maçlarımızı kazandıkça önündeyiz onların da.

Sene sonu tahmini puanı : 42

- Bu tabloya bakacak olursa büyük sürprizler olmazsa Antalya ve Tofaş?la 8.liği paylaşacağız.Bu iki takıma karşı hem ikili averajda hem de genel averajda önde olduğumuz için böyle bir durumda geçiyoruz onları da.

KISACASI TÜM MAÇLARIMIZI KAZANDIĞIMIZ SÜRECE BÜYÜK İHTİMALLE PLAYOFF?A KALACAĞIZ.YETER Kİ İNANMAYA DEVAM EDELİM ŞU TAKIMA.

Okan ve Gazanfer bilgiler icin tesekkurler. Evet play-off'a girecegiz gibi gozukuyor aksilik olmaz ise. Bu takimi tebrik ederim, nereden nereye geldiler. Inanilmaza kenetlendiler ve basardilar.

Cem hoca'nin da payi buyuk tabi.

Once play-off'i bir yapalim, buyuk ihtimal yaparsak Efes ile eslesecegiz. Ligin en iyi " iki " takimi karsi karsiya gelecek. Neyse bunlari sonra konusuruz. Bizler inandik sizlerde inanin, bizim icin play-off yapin.

Tayfun Dursun' Alıntı:
[quote="Mustafa Yağız ÖNDER":2902b2wr]Biz, kalan beş maçımızı alalım rakiblerimiz mutlaka kaybedecek yeterki biz hata yapmayalım.

5 maçı alırsak bence rahat rahat gideriz. Hatta Erdemir'i de altımıza alıp 7. olarak Ülker'le eşleşebiliriz.

Benim lig sonu tahminim şöyle:

7-ERDEMİR 43
8-GALATASARAY 43

9-BORNOVA 43
10-ANTALYA 43
11-ALİAĞA 41
12-TOFAŞ 41
13-MERSİN 41
14-RENO 39
15-KEPEZ 39
16-DAÇKA 36
[/quote:2902b2wr]

Yaptığım tahminde Telekom'a kaybedeceğimizi düşünmüştüm.
İşler hala yolunda gidiyor sayılır.Yeter ki Beşiktaş ve Petkim'i yenelim.
Bornova maçı zaten final, o maçı aldırırız takımımıza İpekçi'de...

arkadaşlar çok güzel özetlemiş.3 maçı alırsak,diğerleri mümkün değil üstümüzde bitiremez.bu takım hakettiği yerde olacaktır.herşeye rağmen...

8'inci Olacağız inşallah renkdaşlar.3 macımızıda alırız bornovanın macları zor 3'De 0 Yapabilirler.Bekle efes Biz Geliyoruz..

Ama bi 5 numara lazım bize mesela şu efesden gönderilen santiago hicde fene olmaz Ne dersiniz renkdaşlar.

murat Pektezel' Alıntı:
8'inci Olacağız inşallah renkdaşlar.3 macımızıda alırız bornovanın macları zor 3'De 0 Yapabilirler.Bekle efes Biz Geliyoruz..

Ama bi 5 numara lazım bize mesela şu efesden gönderilen santiago hicde fene olmaz Ne dersiniz renkdaşlar.
Oyuncu takviyesi kesinlikle gerekli.Bak Darius bir sakatlandı takım ne hale geldi.Yarın play offlara girerken Simas sakatlansa ne olur.Rotasyon çok dar kesinlikle takviye gereklidir.

Sezai Saçak' Alıntı:
[quote="Kubilay Yelkenci":2wz1ic22]Beşiktaş maçına Kadikoyden gelcez sabah kahvaltı etmeden mi gelelim bu nedir ya :oops:

Aynen ya bende kadıköyden gelicem akşam 17.30da antremanım var selimiye spor kulubu bilirsin belki haydarpaşanın orda :)[/quote:2wz1ic22]Biliyorum. :)

hani şunu çok rahatlıkla söylüyorum bu takım play offa kalsada kalmasada evimizdeki maçları full oynamalıyız seyirci olarak yazıktır günahtır ya ..

Murat Didin : GALATASARAY?IN KADERİNİ KENDİSİ VE FENERBAHÇE BELİRLER?

Galatasaray Cafe Crown?un play-off şansını değerlendiren Didin, ?Takım yaşanılan talihsizlik sonrasında büyük bir direnç örneği gösterdi. Sarı-kırmızılı play-off kaderini Galatasaray ? Beşiktaş ve Bornova ? Fenerbahçe Ülker maçları belirler. Yani Galatasaray?ın kaderi önce kendi elinde sonra da Fenerbahçe?nin?.

Bana pek mantıklı gelmedi o açıklama.Efes zaten ligi 1. bitirdi.Bizim 8.olarak playofa girmemiz fenerinde işine gelir bence.Çünkü onlarda finalde efesle değilde bizimle karşılaşmak isterler.Hem bizim efesi eleme ihtimalimiz ciddi bi ihtimal.O yüzden fener bornovayı yener.
Tabi inş.