Maç Duyurusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ozzy,

Maalesef sana katiliyorum. Boylesine hayati bir macta ilk devrede 43 sayi yiyorsak (ki 1-2 ekstra sut disinda diger sayilari Tekel cok rahat buldu) o zaman basimiza gelecekleri hakediyoruz demektir.

Kimse Jacobson'un kritik anda 3 faulden birini atmasini elestirmesin. Neticede Jacobson univeristeden bu sene mezun olmus 22 yasinda genc ve tecrubesiz bir oyuncu. bu kadar stres altinda faul kacirmasina sasirmamak gerekir. Tekel gibi bir takima karsi maci zaten oralara getirmemeliydik.

Şu an kafam çok kötü.Mağlubiyetin yanında bir de Tekel'in sahte rakıcı ezik taraftarıyla uğraştık.Maçtan önce foruma 3-4 kez yazdım Philips'in üzerine yoğunlaşmalıyız diye.Gittik adamı uzun süre savunmadaki en zayıf halkamız Jacobson'la tuttuk.Kafamı toparlayınca ayrıntılı bir yazı yazacağım.

bilen_ua' Alıntı:
şu an kaçıncıyız yani bu maçtan sonra bilen warmı?
Ligin dibine demirimizi atmış bulumaktayız yani uzun lafın kısası 14.ligin en sonunun başını çekiyoruz (Çok üzülüyorum çok ama elden hiçbirşey gelmiyor....)

Büyük Kolej'in üstündeyiz.Çünkü onlara karşı aramızda oynadığımız maçlarda 1 sayı öndeyiz.13. sıradayız.En az 2 veya 3 galibiyet almalıyız.

koch' Alıntı:
Büyük Kolej'in üstündeyiz.Çünkü onlara karşı aramızda oynadığımız maçlarda 1 sayı öndeyiz.13. sıradayız.En az 2 veya 3 galibiyet almalıyız.

bu imkansız değilde kaç maç kaldı

6 maçımız var.Sırasını bilmediğim için karışık yazıyorum.Erdemir(D),Beşiktaş(D),Fenerbahçe,Banvit(D),Efes Pilsen,Tuborg(D).Program aşırı derecede zor.

koch' Alıntı:
6 maçımız var.Sırasını bilmediğim için karışık yazıyorum.Erdemir(D),Beşiktaş(D),Fenerbahçe,Banvit(D),Efes Pilsen,Tuborg(D).Program aşırı derecede zor.
Hatta Efes maçı da İpekçi'de olacak, cidden çok zor. Ben ki belki de en inançlınızdım bu takıma, umutsuzluğa doğru gidiyorum. Zor maçlar kaldı cidden çok.

Kalan 6 maçın 4'ü ilk 5'teki takımlarla. 2'si de salonu full dolduran deplasman takımlarına karşı. Oynadığımız basketbol da ortada...

Çok zor.

Bir cenazemiz vardı, sonra kuzenlerimi Anadolu yakasına geçirince bari maça da gideyim dedim geçmişken. Ümraniye'de 30 dakika da salonu bulamaıdm, saati de 3 40 edince döndüm. Eve son çeyrekte yetiştim, pek bir yorum yapmam doğru olmaz o yüzden.

Diyeceğim tek şey, kaybetmeye alıştık. Bu en kötüsü. 2 takımımız da kaybetmeye alıştı. Galibiyet serisi yakalıcaz derken mağlubiyet serisi oldu maalesef. Bu sene bitsin, erkekler de 12., kızlarda 10. olalım, düşmeyelim, playout a kalmayalım. Bu şaka gibi sezon da öyle bitsin artık.

Fenerbahçe ve Beşiktaş sıkıntılı aslında. Kazanılabilecek maçlar. Ama hedefe kilitlenmek lazım. Bu ikisinden birine karşı alınabilecek bir galibiyet takımın çehresini değiştirebilir. Benim son ümidim bu.

umut olması için ışık olması lazım.

kazanmamız gereken macları kazanamadıktan sonra.
dusme durumundakı rakıplerımizin aldıkları extra galıbıyetler...
bız bunların hıc birini yapamadık.

banvit 102- darüşşafaka 96

hadi bakalım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...