Malik Dixon VS Gerald Fitch

ya 2 si de olsa daha manyak olurdu tam bi show takımı olurduk gibime geliyor ama fitch daha ağır basıyor cunku malik e butun takım ayak uydurması gerekıyordu önümüzdeki sene jenkins bize gelse daha bi dehşet takım olurduk ama nerde o para

Ne jenkins'i ya... :? 32 yaşında o adam boşverin jenkins'i filan.Dixon 1 numara...

Evet jenkins gelsinde her maç sinirden sahay girelim ceza gelsin o adama tahammül edemiyorum,efes maçlarında bile uyuz ediyordu beni Oktay nasıl bu adamı aldı diye merak ediyordum.Şimdi fedakarlık anlamında mı yoksa performans anlamında mı karşılaştırılıyor bu adamlar bazı arkadaşlar banvit maçından sonra fitch gibi şeyler yazmışta.Bence ikiside değil Brian Tolbert ;)

önemli olan formanın hakkını vermektir istatistikler önemli değildir...
fitch formanın değerini geçte olsa anlamıştır ve gönüllerde kurduğu tahtı sağlamlaştırmıştır...

Jenkins gibi adamı ben Galatasaray'a bedava gelse istemem.Adam gelse bizim takımıda kaosa sokar.Resmen bela oldu nerdeyse Efes'e.İyi olsaydı Efes'te kalırdı zaten.

Haftaya oynamasından çok bi dahaki haftaya oynaması önemli..Malum Fenerbahçe ile oynuyoruz..

İkisinin de nası oynadığı savunması hücumu artık hiç önemli değil benim için ve lafımı gayet mutlu bi şekilde yiyiyorum bir yabancıdan görmeyi hiç beklemediğim özveriyi gösteren FITCH'i çok ayrı bir yere koyuyorum... :atki

Tunç Altanlar' Alıntı:
Evet jenkins gelsinde her maç sinirden sahay girelim ceza gelsin o adama tahammül edemiyorum,efes maçlarında bile uyuz ediyordu beni Oktay nasıl bu adamı aldı diye merak ediyordum.Şimdi fedakarlık anlamında mı yoksa performans anlamında mı karşılaştırılıyor bu adamlar bazı arkadaşlar banvit maçından sonra fitch gibi şeyler yazmışta.Bence ikiside değil Brian Tolbert ;)

dixon fitch ve tolbert 2000den sonra Galatasarayımıza gelen en iyi 3 dış oyuncu.Yanılmıyorsam bundan daha iyi üçlü yoktu son 6 yılda...

uzun süre forma giymemiş olsada Loyd Daniels (Umarım doğru yazmışımdır ismi) bence en iyisiydi onun üzerine üçlük atan görmedim ben bizim takımda.

yok abi jenkins iyi bi 3lükçü fitch gibi bjk macını hatırlayın hem o adam bizde olsa bizde bjk macını kesinlikle kaybetmezdik ayrıca her macta gorunmesede son dakka takımını kurtarabilecek kapasitede bosu bosuna efes onu almadıya

sadece şut atarakta olmaz bu iş sonuçta basketin her yönünü oynaması şart hucum-defans dengesini bilmesi gerekiyor iyi bir basketçinin jenkins bence bu standartta değil hücüm olarak içeri driveları dışında bir artısı yok bu ritmide tutmadığında ise işi sadece serbest atıslara kalmıski ben kritik anlarda bu konuda çok başarılı olduğuna inanmıyorum

Jenkins in asil özellihi drive. Türkiye de onu tutacak adam yok birebir de. Hatta avrupada bile cok az. Ama velakin bizim takimi zarar verir su haliyle. Ancak benchte ise yarar. Zor durumlarda onu oyuna aliriz birkac kritik basket atar oturur tekrar yerine. Baska türlü verim alamszin böyle bir oyuncudan. Cünkü basketbol zekasi cok düsük.

Onu bunu bilmemde inşallah Fitch'i elimizde tutabiliriz sezon sonunda..Bi ropörtajında nba'e geri dönmek istediğini söylemişti ama...

jenkins iyi adam da oynadığı basketbol tarzı efes'e gitmedi..efes için yanlış transferdi o, yanlıştan da geç döndüler biraz ama play off öncesi iyi bi adım attılar bence final serisi için..

Fitch'in böyle konuşması çok güzel. O da Galatasarayımızın büyüklüğünü anladı.Bravo Fitch... :claps

ya biz en iyisi fitch in yanına malik dixon koyalım gitsin ikiside birbirini tamamlar ama bi sorun var mitchell açıkta kalacak