Marina Kress

Re: 15 # Marina Kress

35 maç oynadıysa toplasan 5 tane macta bekleneni verdi...
sürekli foul problemine giren - sırtı dönük oynayamayan ve fazla top kaybeden ama boyuna göre hızlı ve hareketli bi oyuncu...
yabancı kontejanını düşünerek ve daha kaliteli bi oyuncu alacağımıza inanarak GO HOME KRESSSSS....

Murat Cesur' Alıntı:
sürekli foul problemine giren - sırtı dönük oynayamayan ve fazla top kaybeden ama boyuna göre hızlı ve hareketli bi oyuncu...
yabancı kontejanını düşünerek ve daha kaliteli bi oyuncu alacağımıza inanarak GO HOME KRESSSSS....
Tamamen katılıyorum.Kress'in yerine bir sürü iyi oyuncu bulabiliriz.

Sondaki go home kressss lafını çözemedim ben. İyi biri bulunursa tabiki gitmesi lazım ama eldeki değerli oyunculardan biri. O, bu sene gösterdiği performans ile çoğu takıma gidebilir. Göndermek için uğraşmayız onu.

Eren Aydın' Alıntı:
Sondaki go home kressss lafını çözemedim ben. İyi biri bulunursa tabiki gitmesi lazım ama eldeki değerli oyunculardan biri. O, bu sene gösterdiği performans ile çoğu takıma gidebilir. Göndermek için uğraşmayız onu.

Mehmet Yıldırım' Alıntı:
Murat Cesur' Alıntı:
yabancı kontejanını düşünerek ve daha kaliteli bi oyuncu alacağımıza inanarak GO HOME KRESSSSS
imzamı attim

çok iyi bir sütör bence,tam bir winner.daha iyisi gelecekse gitsin ama gelmeyecekse ne olursa olsun elde tutulmalı.Daha iyi kullansak daha da yaralı olurdu ama oyunu onu üzerine pek kurmadık.