Marina Kress

Re: 15 # Marina Kress

Performansını yükseltmeye devam ediyor.
Bence bugün biraz haksızlığa uğradı gibi.
Benim açımdan faullerin 2 si beleşten verildi.
Elinden gelenin fazlasını yaptı. Emeğine sağlık .

Elimizde yeterince uzun olduğunu için gereksiz bir transfer olarak görüyordum Marina Kress´i. Sergilediği mücadele ve takıma sağladığı katkılardan sonra yanıldığımı anladım. Tıpkı Petra´da olduğu gibi.

Eksik yönleri olsa da elinden geleni sahaya yansıtmaya çalışan Marina Kress´i izlemek büyük bir keyif...

Ondan çok şey bekliyordum.Bu kadar az süre alıp nasıl bu kadar faul yapabiliyor.Oyuna her girdiğinde tereddütsüz ilk defansımızda faul yaptı.Onun yerine oyuna giren iki oyuncumuz maçı katlettiler.Kendini kontrol etmesi şart.Yoksa oynayıp oynamadığı anlaşılmadan maç bitiriyor.

kress dunde görüldüki sana ihtiyac var bu takımda.ama faul problemin devam ediyor.son maclarda performansın iyice yukselmişti.yani biraz daha dikkat.

ben seneye kressin takımımızda kalmasını istiyorum .karanın yerine çok kaliteli bir avrupalı uzun alırsak kress,young,yasemin bize yeter.korelle de yollar ayrılmalı.

emel dizili' Alıntı:
ben seneye kressin takımımızda kalmasını istiyorum .karanın yerine çok kaliteli bir avrupalı uzun alırsak kress,young,yasemin bize yeter.korelle de yollar ayrılmalı.
Young, Kress, Avrupalı uzun, Seimone. Bu mu olsun yani yabancılarımız?

Gökce Başaran' Alıntı:
[quote="emel dizili":3nloi4ip]ben seneye kressin takımımızda kalmasını istiyorum .karanın yerine çok kaliteli bir avrupalı uzun alırsak kress,young,yasemin bize yeter.korelle de yollar ayrılmalı.
Young, Kress, Avrupalı uzun, Seimone. Bu mu olsun yani yabancılarımız?[/quote:3nloi4ip]
hayır tabiki sadece pota altı için .en büyük ihtiyacımız ışılın yükünü alacak çok kaliteli,şutu iyi olan bir oyuncu

Şu faul problemlerini yaşamasa çok iyi olacak. O oyundayken pota altında az çok etkili olabiliyoruz. Çıkınca rüzgar tersine dönüyor. Bu fauller konusunda dikkat etmesi gerek. Bu problemi yaşamayasaydı kalsın diyebilirdim bende. Ama böyle çok zorda kalıyor takım.

Emre Sarp Kocaoğlu' Alıntı:
Kress kalmamalı seneye,Young ve Bahar varken gerek yok, baba bir uzun lazım.

Young, Seimone, baba guard, baba uzun iyidir.
Uzun olarak sürekli Harper'ı öneriyorum.Ancak ondan daha iyisinide bulmak çok zor.Marina bencede gönderilmeli.Bu kadar faul yaptıkdan sonra kalmasının bir anlamıda olmuyor.

Kress bu seviyenin oyuncusu değil zaten. Bazı işleri apabilsede heralde ondan genel anlamda memnun olan birileri yoktur. Yabancıları çok doğru seçmemiz lazım. Zaten elimizdeki Türkler'den daha iyisini bulmak pek mümkün değil. Zaten sayıda az.

Emre Sarp Kocaoğlu' Alıntı:
Fenerbahçe'de oynarsa yapılır Serkan. Bir an unuttun hangi takımın taraftarı olduğunu sanırım. :roll:
Doğruya o işleri Türkiye'de fenerbahçe yapıyor.Yalnız pota altında güney takımlarımızda oynayan türk statüsündeki yabancı oyuncular var diye biliyorum.

Marina'nın sözleşmesi 1 yıllık mıydı ? Ben onun en azından 1 yıl daha kalmasından yanayım sezon boyunca çok veya ters eleştirilecek bir oyun sergilemedi gayet iyiydi bence.

Valla bende kalmasindan yanayim.En azindan mücadele ediyor ve formanin hakini veriyor.Her topa atliyor.Kara ile beraber iyi bir ikili olusturdu.