Mart Ayının Oyuncusu

Mart Ayının Oyuncusu Kim?

• Kullanılan toplam oy
    76
Mart ayının oyuncusu için maçlardaki istatistikleri hatırlatıyorum ona göre oy verirsiniz. 1 maç daha var ama o maçta zorlanacağımızı düşünmediğim için konuyu açtım şimdiden.

1 Mart Darüşşafaka Maçı (61-67)

Murat Kaya 19s,2r,2a
Hite 14s,6r,2a
Cüneyt 11s,3r,2a
Hüseyin 4s,12r
Johnsen 7s,10r

7 Mart Beşiktaş (66-83)

Gaines 24s,12r

11 Mart Gran Canaria (99-74)

Owens 27s,7r,2a,2tç
Gaines 14s,7r,2a
Cüneyt 14s,2r,3a,2tç
Hite 12s,3r
Dee 10s,3a,3tç

14 Mart Kepez (76-72)

Dee 14s,4a,2tç
Tufan 13s,5r,2a
Hüseyin 11s,3r
Owens 10s,8r
Cüneyt 10s,6r,3a
Gaines 8s,9r

18 Mart Gran Canaria (79-88)

Hite 20s,8r
Owens 15s,9r
Dee 15s,2r,4a
Cüneyt 15s,5a

26 Mart Fülker (72-76)

Gaines 16s,11r
Dee 11s,8r,7a
Cüneyt 11s,3r,2a
Owens 10s,7r
Cenk 10s,2r
Fatih 4s,9r,2b

Bütün takım ,Beşiktaş ve Daçka maçları dışında iyi bir ay geçirdi diyebiliriz.En azından Canaria'yı eleyerek,Avrupa'nın en iyi ikinci kupasında son sekize kaldık.Ayın oyuncusu bana göre,Gaines.İstatistiklere çok ayrıntılı bakmadan yazıyorum bunu.Bu ay,önceki aylardaki gibi iyi oynadığını düşünüyorum.Gaines,bu ay özellikle hücum ribaundlarında çok etkiliydi. :) Her maçta etkiliydi;fakat bu ay daha fazla etkiliydi,sanki.
Gelecek sezon takımda kalması gereken yabancı oyuncuların içinde bana göre 1 numarada...

Oy vermem kolay oldu neden derseniz.

Yere düşen bir oyuncumuz vardı Beşiktaş maçından önce ve sonra.Ama bugün çoktan ayağa kalkıp hızlıca koşuyor,savaşıyor.

Oyum Ceo'a. ( Chris Owens)

istatistiklere bakınca dee gibi görünüyor ama sahadaki mucadeleye bakarsak gaines diecem ben . yılbaşından takımın en savaşcı oyuncusu gaines bence

İstatistiklere bakarak aldanmamak gerek! Özellikle Canaria ve ülker maçlarında, hayat öpücüğü niteliğinde ki üçlükleri ve oyunu yönetmesi ile Cüneyt Erden

bence dee'nin yokluğunda sakatlığına rağmen var gücüyle mücadele eden ve en son fenerbahçe maçında çenesi sargılı halde oyunda kalan ve el yakan üçlükleriyle takımın geri gelmesinde büyük katkısı olan kaptanımız cüneyt erden'dir

sadece mart ayinin degil bizim adimiza sezonun oyuncusu olma yolunda hizla ilerliyor charles gaines! yetenekleri kisitli ama istikrarli. her mac elinden geleni yapiyor. cok savasci ve yirtici, ki bu ozelligi ile takimi yukari cekiyor; zaman zaman erdem'in de yaptigi gibi. her mac tribunu de oyuna katan en az bir smac vurmasi da cabasi.