Masa Başı Oyunları İstemiyoruz...

Sefa Kadakal' Alıntı:
Öncelikle bu önemli konuya değindiğin için Yunus sana teşekkür ederim.Telekom maçlarında inanılmaz şeyler oldu ben ordaydım yaz yaz bitmez kısaca en çarpıcı olayı yazmak istiyorum.Barış Özcan denen o adam 2. maç bittikten sonra gözümün önünde Cüneyt'e küfür ediyor.(Kendimi zor tuttum sahaya inmemek için).Ceza falan almıyor sonrada İstanbul'daki maçta bize yirminin üstünde sayı atıyor.1 saniye içinde El amin topu alıyor zıplıyor düşüyor Williams'a pas veriyor Williams sayı atıyor eleniyoruz.Çok garip...Sadece Türkiye'de değil Avrupadada badalonayı elimizden hakemler aldı...Federasyonu allaha havale ediyorum Artık birileri dur desin yoksa çok yazık olacak emeklere...
Evet bende son macımızda atılan o son saniye topunu cok dikkatle seyrettim.Top 1 saniyede 2 defa el degiştirdi.O kadar hızlı olsalar bişey demiycem ama hakikaten El-amin cok hopladı, zıpladı.Akıl alır gibi değildi...

Yunus Gökyıldız' Alıntı:
İlk yarıda ki çalınan düdüklere dayanarak yazıyorum...

Hakemler aklınızı başınıza toplayın :?

İnşallah 2. yarı böyle devam etmez.

İlk yarı ters düdükler çaldılar,doğrudur.Bizde bağırdık,çağırdık;ancak Antalya aleyhine de yanlış düdükler çıktı.Taraflı değil,başarısız olduklarını düşünüyorum ben.

Masa başı oyunu olsa bu yönetimmi engelleyecek. ? Yönetim ilk başta sattığı kombinenin yerine polisleri oturtmamayı engellesin. :shock: