Maslak Metrosu Açıldı...

Metro 2008 yaz sonuna doğru deneme sürüşlerine başladı yıl sonunda da açılacağı söyleniyordu. Daha sonra 15 Ocak 2009 a aldılar sözde. Ne açılış var ne de kesin bir tarih. Bu konu hakkında kesin bir bilgisi olan var mı?

Tahminimce metro açıldıktan sonra ortalama seyirci sayımız 500-1000 kişi
daha artacaktır...

Re: Maslak Metrosu ne zaman açılacak?

Zaten o zamanda dolu salona oynayamazsak bir sonraki konu başlığı salonu nasıl doldururuz olmalı. Bunun üzerinde biraz kafa patlatıp taraftar olarak üzerimize düşen birşey var mı? neler yapabiliriz? bunu tartışmalıyız...

Bizden önce "değişim"ci Obama'nın şu bizi sözde teğet geçen ne hikmetse aynı zaman da dünyayı saran bu krizin hızını azaltması mümkünse son vermesi gerek. Ondan sonrası harbiden yalan.

seçime doğru kesin açılır..

direk bi etkisi olmasa da yine yararlı olur metro.. metrodan sonra 2 3 durak mı ne var, levent - maslak arası akşam saatlerinde gitmek hafta sonu olsa bile yarım saat sürüyor yahu..

Dediğiniz gibi bu metro 300-500 kişi fazladan getirir.Fakat salonun kapısınada gelse basketbol kültürü benimsenmedikçe o salonu sürekli dolduramayız.

Mümin Yavaş' Alıntı:
Dediğiniz gibi bu metro 300-500 kişi fazladan getirir.Fakat salonun kapısınada gelse basketbol kültürü benimsenmedikçe o salonu sürekli dolduramayız.

Dün Beşiktaş'taydim. Ocak 2009 diyor açılış tarihi için. İlk aşamada Oto sanayiye kadar olan kısım açılacak. Daha sonra yaza Daarüşşafaka durağı açılacakmış. O durak 50 metre mesafede salona.

Yalnız şu bir gerçek ki yanına metro gelen bir salonda iyi bir kadro ile haftasonu 3/4 dolu salona oynamamız lazım maçları...
En azından öyle umuyorum...

konunun erkek takım bölümünde olması biraz garip değil mi? mola bölümüne açsaydın daha iyi olurdu.

Değiştirelim de nerden değiştiriliyor bilmiyorum:)

Bu arada Metro durağı atatürk oto sanayi girişinde. çift kurtlar ın ve BP nin karşısında. Oraları ne kadar bildiğinizi bilmiyorum. Cadde üzerinde( maslaktan Darüşşafaka ya gelen yol)