Maurice Baker Galatasaray'da

• Konbuyu başlatan Necati
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
N

Necati

Misafir
Eurobasket.com da Maurice Baker adlı oyuncu kadromuzda gözüküyor.Kendisi 1.85 boyunda ve guard pozisyonunda oynuyor.Portland T.B çıkışlı gibi gösterilmiş ama kesin bi bilgim yok.Acaba oyuncuyla sözleşme imzalandı mı?Takımla idmanlara çıkıyor mu?Türkiye Kupasında oynayacakmı?İstatistikleri nasıl?Bilgi veren olursa çok sevinirim.

Önder abinin Bursa dönüşü bahsettiği ve Ülker hazırlık maçında oynayan guard.

NBA de Portland ve Clippers ta 10ar günlük kontratlar yapmış, CBA de Dakota'da iyi istatistikler tutturmuş. Meksika'da 40 sayı ortalması gibi uçuk birşey yapmış playoffta ama Ülker maçında oldukça vasat bir görüntüdeydi.

cemcemgs' Alıntı:
Önder abinin Bursa dönüşü bahsettiği ve Ülker hazırlık maçında oynayan guard.

NBA de Portland ve Clippers ta 10ar günlük kontratlar yapmış, CBA de Dakota'da iyi istatistikler tutturmuş. Meksika'da 40 sayı ortalması gibi uçuk birşey yapmış playoffta ama Ülker maçında oldukça vasat bir görüntüdeydi.
40 sayı mıııııııı?

Maurice Baker ve Jeff Hagen deneniyor,henüz resmi bir anlaşma yok...

Lance Allred de henüz gönderilmedi sanırım,takımla beraber çalışıyor hala...

Son karar verilir yakında...

Umarım... ;)

Baker 2004-2005 CBA'de asistlerde 5. top çalmada 7. sırada. Adam oyun kurucu. Dixon'dan vaz mı geçiliyor yoksa iki yabancı hakkı da oyun kurucuya mı kullanılacak? 1 numaraların maç içinde 2 numarada oynatılması çok bir sorun çıkartmaz ancak bütün bir sezon bu işe yaramaz. (Karasev'in efes macerası ya da efes'in karasev macerasıda oldugu gibi)

hocanın galatasaray dergisine verdiği röportajda yüzde 90 bir guard la anlaştık ama imzadan önce isim açıklamıyalım demiş büyük olasılık baker dır

geçen sene ron burayı tek başına kaldıramadı bence 2 guard la oynamak iyi olacak

ron gecen sene hicbiseyi kaldıramadı ron bizim apartmanda oturuyo bi ara antremana giderken oturup biraz konustuk takımın sıkıntılı oldugunu cok zorlandıgını ve dier yabancıların BB dısında gereksiz isimler oldugunu solemisti ve takımın daha kotuye gidecegini ozamn solemisti yani gecen sene ondada istek yoktu bunu sordugumda da zaten dogruladı ve maclardakı zikzaglı perfonmansını buna baglamıstı

abi 40 sayı demişin play off larda heralde bu bakerın takımı 1maç oynadı dimi yani 40 sayı yaaa burda yarısını yapsın yeter

Şahsen bir adamda 40 sayı gördüm mü korkarım. Korkumun nedeni de oynadığı ligin seviyesinin düşük olduğunu gösterir. Yani öyle uçuk istatsitkler bir taraftan umut verirken bir taraftan da baya bir düşündürür beni. Ama CBA istatistikleri iyi. Dixon varken 2. guarda gerek olacak gibi çünkü yedeği yok. İsmet belki bir kaç dakika kapabilir ama Dixon'ın zorlandığı, yada faul problemine girdiği dakikalarda ağırlığını koyacak bir isim lazım. O yüzden şahsi görüşüm 1e yardım edebilecek 2 numara alınması taraftarıyım. Ron ve Malik farklı tip pg ler zaten. Ülker maçında ne Malik nede Baker iyi değildi açıkçası. Ama geçen sene de BB kupada 0 çekerek başlamıştı ve açılmıştı. Kerem abi demişti sanırım Keep transferi içindi, bize gelip çok ümit vermiyor gibi gözüken isimler çok iyi işler yapıyor, eğer kalırsa inşallah Maurice de öyle olur.

bastan beri ikinci guard lazım diyordum sonunda oldu galiba ama insallah bu adamlar brbirlerini tamamlarlar yain legonun farklı taşları olurlar zaman zaman da iki guarda donebilirz cünkü icerde türk oyuncumuz bayağı var yani türlü varyasyonlar var bu da sevindirici gecen sne takım johnson ve umut gibi acaip iki adam kalmıstı ikis de sut anlamında sıfırdı ki türkiye de bir guard dan beklenen birinic ozellik sayı atmasıdır efes biel salomon tarzı bir guardla oynadıysa bizm johnsonla isimzi ne anlaymadık gecen sne kac kere son dakikalarda topu kullanacak adam olamdığındam mac verdik insallah bu sne guardlarmız ve de semsetin abiyle bu soruna bir cozüm getiririz genelde takımlar denk olduğu iicn maclar sona kalıoyr ve son dakikalr cok seyleri belirliyor

ben dunku macta bizim takımı cook begendim karsımızdakı efes pilsen di ve son dkkalarda oyun biraz koptu ama bu degisebilecek bi tablo

ben dunku macta bizim takımı cook begendim karsımızdakı efes pilsen di ve son dkkalarda oyun biraz koptu ama bu degisebilecek bi tablo

kardeşim bunun bu başlıkla ne ilgisi var? ki alakalı başlıklarda varken buraya neden bunu yazıyorsun.

burası basketbol forumu kimsenin karalama yaptığı okul defterinin boş sayfaları değil
biraz daha dikkat

biglion' Alıntı:

ya ne alaka ya baker topıcıne macı anlatman ben bıglıonu tam olarak anlayamadım her topıc yazı yazmakla olmuo canım bu ısler ben bu yuzden cok tepkı gordum bence sende dıkkat et bu arkadas nasıhatı olarak kabul edersen sevınırım...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...