McGowan için hukuki süreç...

bugün gs tv'ye bakan olmuşsa mcgowan'dan para geldiğini murat hoca'da söyledi.artık yakın bir sürede o bonservis parasıyla düzgün bir 4 numara alırız diye düşünüyorum.

Hazır bir hafta da ara varken transferin tam zamanı.İkinci devrenin ilk maçlarının fazla kasmayacağını da düşünürsek alınacak yabancı önemli maçlar öncesinde takıma ısınmış olur.

brıan boddıcker :) :) sankı sıstemıde bozmayacak gıbı duruyo...bencıl degıl,mucadele edıyo,saha dısındada agresıf tavırları yok...fakat tabıkı murat hoca bızden daha genıs dusunuyodur

selçuk boddicker i verir mi?verseler iyice sayı sıkıntısı çekerler.ben murat hocaya güveniyorum ii bir oyuncu getireceklerdir.tek sorun sezon başına kadar getirebilmek. :atki

herkes 4 numara eksiğimizden bahsediyo ama bence 5 numaraya dudley tarzı skorer bi pivot sorunları ortadan kaldırır.. çünkü fatihin maç başı sayı ortlaması çok düşük fatihin aldığı süre en fazla 20 dk olmalı

alınmısken hem 4 numara hem 5 numara oyuncu almak gerekir.dudley gibi bi oyuncumuz olsun herkese kök söktürürüz.taraftarımızlada en korkulan deplasman oluruz.

arkadasım dudley tarzı oyuncuyu kim kaybetmiste biz bulacagız hemde sezon ortası yapmayın lutfen.brain gelse 4 numara oynicak istikrarlı sutu olan bir adam takımıda tanıması uzerine cabuk adapte olabilitr ama selcuk'un bırakacağını hic zannetmiyorum

alı ozen' Alıntı:
brıan boddıcker :) :) sankı sıstemıde bozmayacak gıbı duruyo...bencıl degıl,mucadele edıyo,saha dısındada agresıf tavırları yok...fakat tabıkı murat hoca bızden daha genıs dusunuyodur

Bence Boddicker mücadeleden çok uzak bir oyuncu. Hiç savunma yapmıyor. Selçuk Üni.'nin ligin en çok sayı yiyen 3. takımı olmasının sebeplerinden biri de bu. Boddicker bizdeyken de aynıydı ve GS ligin en çok yiyen takımlarından biriydi. Pota altı savunmada yumuşak karnınız olursa direnciniz düşer.

Mutlaka ligimizden oyuncu alınacaksa aynı takımda Boddicker'ın yedeği durumundaki Dartez oldukça iyi bir oyuncu gibi göründü bana.

Kerem abi diğer uzunlarımız savunma konusunda oldukça iyi,ama hücumda top tutmaktan acizler.Haklısın Boddicker savunmadan çok uzak.Ona yakın hücum performansı olan,savunması da ondan 1 gömlek daha iyi bir uzun bizim için ideal olur.Tabi böyle bir uzun bulmak mümkün mü bu saatten sonra,orasını bilemem.

murat hoca gs tvde mc gowan konusuna değinmişti ve mc gowanın bonservisiyle satıldığı açıklamıştı..gelen paraylada 'iyi bi 4 numara alacağız' dedi.. o yzden murat hoca hepimizden iyi bilir biz ona bırakalım bu işi boddicker meselesine gelince selçuğun brianı bırakma gibi bi lüksü yok şu an için.. sezon sonu için neden olmasın :)

2. yarinin baslamasina az 1 süre kaldi kimi transfer edeceksek edelim artik mcgowan in yerine düsünülen isimler kimler kimlerle temas halindeyiz 1 ara torraye brags in adi geçiodu falan ne oldu onlar