Mcgowan kadro dışı bırakıldı!!

antrenörümüz murat özyer mcgowan ın efes macı oncesınde hafta içindeki disiplinsiz davranıslarından dolayı kadro dışı bıraktıklarını açıkladı :oops: :oops:

Gerek düşük form grafiği , gerekse yaşadığı sakatlıklar nedeniyle zaten gönderilmeli diye düşünüyordum.Aslında bu biraz da diğerlerine gözdağı olmuş.Belki akıllanırlar,nerede 40 dk. skor ne olursa olsun savaşan takım,ruhsuzuz ruhsuz.

Sezon sonuna kadar söylemeye devam edeceğim,4 yabancımızında değiştirilmesi lazım,en iyi ihtimalle Mitchell kalabilir ama üç yabancınında sözleşmesi sonlandırılmalı,yerlerine takım kimyasına uyacak oyuncular lazım bize,belki 30-40 bin dolarlık yabancılar olabilir ama takıma katkısı önemli olan şey...Bu tarz birçok oyuncu mevcut,umarım doğru yolu teknik kadro biran önce görür,göreceklerinden eminim ama önemli olan ne zaman görecekleri...

murat ozyer in gucu gerald fitch e yetmedi anca mcgowan i kadro disi birakir..bu adami antremanlarda deneyip aldiranda kendisi simdi disiplinsiz davranis bahanesiyle kadro disida birakan kendisi..BU NE PERHiZ BU NE LAHANA TURşUSU DERLER BUNA!!! gerald fitch in haftalardir maclarda yaptiklari ortada,kimbilir basina yansimayan antremanlarda yada saha disinda neler yapiyo...eger bi takimi bi oyuncuya bu kadar bel baglatirsan sonunda bole olur...bu takim tek oyuncunun takimi diil..mutlaka takim oyununa uygun oyuncular alinmali..amac play-off a girmek olduguna gore suan icin zamanimiz var...yanlistan ne kadar erken donulse kardir...yarin obur gun takim icindeki dengeleri de etkilemeye baslar bu problemler,disiplin problemleri dahada artar!!!
bu takima kesinlikle en az 2 yabanci oyuncu alinmasi lazim
1 guard
1 center
eger bu sekilde rezalet oynamaya devam edicekse hollmandan da artik vazgecilmeli..ayrica ya gerald fitch adam edilmeli,dikkati cekilmeli yada gonderilmeli..HiC KiMSE BU TAKIMDAN BüYüK DEGiLDiR!!! BUNU HERKES BöLE BiLMELi!!!

valla hoca mc gowan ı beğenmiş almıştır , ancak sezon başından beri istediği performansa gelemedi diye onu kadro dışı bırakmasından daha normal bişi olmaz , ayrıca oyuncu disiplinsizse bu sezon başından beri ortaya çıkardı demek ki ortada ters olan bişi var mcgowan ın disiplinsizliği performansına etki, etmiş ki kadro dışı kalmış, bu herhangi bir oyuncu için de olabilir di yarın öbür gün bir tufanın ya da fatih solak ın bu tarz bir sıkıntı yaratmayacağının garantisi yok isimlere takılmamak lazım oyuncunun sorunu ne ise onu çözmeye çalışmak lazım aksi halde göndermek lazım

ayrıca fitch konusunda katılmıyorum bence savunmada çok şey katıyor gs ye , bazı arkadaşları anlayamıyorum adam ne yapsın antrenmandan sonra bi de formaları falan mı yıkasın yaranmak için taraftara bence elinden gelenin fazlasını yapmaya çalışıyor zaman zaman kontrolü kaybediyor olabilir ama daha ne yapsın bu adam ya demekten alamıyorum kendimi

Bu adamın bu hale gelmesi gerçekten çok ilginç.Almanya şampiyonunun en iyi oyuncusundan hiç mi hiç faydalanamıyoruz.
Murat hoca ve yardımcıları bende hayal kırıklığı yaratmaya başladı.Takımda hemen hemen hiçbir oyuncu maksimum katkıyı yapamıyor.Sezon başı herkesin en iyi performansını verdiği,kapasitesini çok iyi kullanan takım görüntüsündeyken şimdi bekleneni veremeyen takım konumuna geldik,bana en çok dokunan da bu.Aldığımız genç Türklerden hiçbiri ilerleyemedi.Tecrübeli oyuncularımızın ise takıma katkısı sıfıra yakın.
Murat abinin söylediği gibi haftalar ilerlemesine rağmen takımdan aldığımız zevk düşmeye başladı.Özellikle bizden güçlü takımlarla oynadığımız maçlar farklı geçmeliydi,yenilsek bile gözdağı vermeliydik.

Hala çok güçlü oyuncular var, 2 günde Türkiyeye getirilebilcek durumda olan. Kerem'in dediği gibi istensin yeter...

bence mc gowan dan faydalanmamız lazımdı cok zengin ve formda olmadıgımızdan dolayı her oyuncumuzdan faydalanmamız gereken bir donemde mura hoca nın sorunu bole halletmesi bence pek hos degil

ben tam verim aldigimizi görmedim daha..onun yerine iyi bir oyuncu alınırsa çok gsl olur..

It has been rumoured that Galatasaray is looking a replacement for unsatisfactory Glen McGowan (206-F-81, agency: Elfus-Siegel Management (ESM), college: Pepperdine). Two of the possible candidates for the foreigner spot will be former Japanese league MVP Ryan Fletcher (204-F/C-77, agency: SportsTalent, college: Cincinnati), and successful power forward Torraye Braggs (203-F/C-76, agency: Priority Sports, college: Xavier) as to that rumours. Contracts about 15k per month is spoken...
Bu oyuncular hakkında bilgi sahibi olanlar biraz yorumlayabilir mi acaba?Sıfır verim aldığımız Mcgowan'ın yerine iyi bir PF almak bize çok şey katacaktır şüphesiz.Bakalım Özyer cephesinden bir açıklama gelecek mi?
Haber Eurobasket.comdan alıntıdır.

Torraye Braggs : 1998 draftinde ikinci turda utah tarafından seçilmiş ayrıca houston rockets ve washington wizards ta 2,1 sayı ortalaması ile oynamış nba istatistikleri ayrıntılı olarak aşapıdaki linkte mevcut halen free agent sanırım

http://www.nba.com/playerfile/torraye_b ... l?nav=page

Ryan Fletcher : aşağıdaki linkte ncaa istatistikleri mevcut

http://www.sportsstats.com/jazzyj/great ... etcher.htm

ayrıca en son japonyada oynamış sezonu 25,17 sayı 13,8 rib. ve 4,58 assist ortalaması ile oynamış

TAKIM HUCUMDA AZ SAYI ATIYORR TAKIMA SKORER OYUNCU GEREKLİ MCGOWAN DEĞİŞTİRİLMELİ HOLMANLA BERABER..ORT.SAYI ÇOK AZ..GEREKEN YAPILMALI.. :?

hücumda az sayı atılmasının nedeni oyuncaların yetersizliğinden değil hücum setlerinin düzgün uygulanmamasından ve sabırsız hücum edilmesinden kaynaklanıyor bence

mcgowan zaten hücum oyuncusu daha kaç maç oynadıki adamı astık anında bence holmanın suyu ısındı mcgowanda biraz ısar edilmeli bence

edit: adamın katkı verememesinin nedeni sakatlığıydı formsuzluğu veya kötü oynunu değil

almighty arkadasa katılıyorum hucum setlerimiz mcgowen ve holman ustunden dönüyomu ki

Zaten tadım türkiye kupasından beri bende br türlü takım oyuncusu ruhu vermemiştir kendisi.Çok istikrarsız bnce renklerine ve herşeyine aşık olduğumuz Galatasaray gereksizce 1kişilik yabancı kontenjanını mc gowan gibi bi oyuncuyla doldurdu.Herşey kariyerle olmuyormuş demek...