Menajer Recep Şen

• Konbuyu başlatan kezzap777
  • Başlangıç tarihi
K

kezzap777

Misafir
TBL takımlarından Galatasaray Cafe Crown, geçtiğimiz sene İTÜ'nün antrenörlüğünü yapan Recep Şen'i menajerlik görevine getirdi.

ÖZLENEN G.SARAY'I GERİ GETİRMEYE ÇALIŞACAĞIZ
Galatasaray Cafe Crown ile anlaşmaya varan Recep Şen, öncelikle büyük bir camiaya geldiği için mutlu olduğunu belirterek, " Galatasaray Cafe Crown'u en iyi şekilde temsil etmeye çalışacağız. Galatasaray geçtiğimiz yıllarda birçok şampiyonluğa imza atmış bir takım. Hem kulübün hem de taraftarın özlediği Galatasaray'ı geri getirmek için hep birlikte çalışacağız. Transfer'de Tufan, Tolga ve Cemal'i renklerimize kattık, önümüzdeki günlerde de transfer çalışmalarımızı sürdüreceğiz" dedi.

tbf.org

güzel haber adami bilmiorum ama müge berkalpin olmasindan iyidir bence

evet en azından halil üner döneminin izleri silindi artık tolga gibi kritik bircezalandırıcımız var varda veya pasco gibi iyi bir beş numarda süper olur ire clark ın ne istatisliği var ki bizim mittchell gerçekten iyi iş yapacak kaan kural temin ediyor nerek etmeyin
HERŞEY ÇOK GÜZEL OLACAK
:claps :claps :claps :claps

Recep Hoca , birinci sınıf bir insandır ve umuyorum bu Halil Üner'in gidişine dalalettir, zira bir-iki kuş adamın hala denklemin içinde olduğunu fısıldadı kulağıma geçenlerde...

Olayı gazeteden öğrendiğimde forumda daha çok yankı yapacağını tahmin etmiştim.Çünkü İTÜ'ye karşı oynadığımız maçlardan sonra skor ne olursa olsun Recep Şen hakkında çok olumlu şeyler yazılıp çiziliyordu foruma.
Eğer gordon'un belirttiği üzere Halil Üner'in denklemden çıkmasına vesile olacaksa hayırlılığına hayırlılık katmış bir gelişme olur.Şubede şu ara güzel gelişmeler görülüyor.

koch' Alıntı:
Olayı gazeteden öğrendiğimde forumda daha çok yankı yapacağını tahmin etmiştim.Çünkü İTÜ'ye karşı oynadığımız maçlardan sonra skor ne olursa olsun Recep Şen hakkında çok olumlu şeyler yazılıp çiziliyordu foruma.
Eğer gordon'un belirttiği üzere Halil Üner'in denklemden çıkmasına vesile olacaksa hayırlılığına hayırlılık katmış bir gelişme olur.Şubede şu ara güzel gelişmeler görülüyor.
Pek yankı yapmadı çünkü GM farklı bir iş, Recep Şen'in bildiğim kadarıyla bu dalda bir tecrübesi yok. Bu pozisyonun gerektirdikleriyle Recep Şen'in kişisel özelliklerini bilip bunları karşılaştırmak lazım yorum yapabilemk için :) Bu pozisyon için oldukça üzerinde düşünüldüğünü biliyorum, baya bir kişi ile görüşüldü vs., o yüzden "kurul" umaırm en doğru ismi seçmiştir.

belki de getirilebilecek en iyi isimlerden birini getirdik,hakan artış geleceğine camiamızdan birinin gelmesi çok daha iyi oldu

hakan artış ismini duyduğumda korkmştum açıkçası adama fbtv dn çıkmıo bde gelip bze menejerlik mi yapacaktı harırlı olsun recep şesn hoşgeldn

gordon' Alıntı:
Recep Hoca , birinci sınıf bir insandır ve umuyorum bu Halil Üner'in gidişine dalalettir, zira bir-iki kuş adamın hala denklemin içinde olduğunu fısıldadı kulağıma geçenlerde...
halil üner hala denklemde http://www.turkbasket.com da gs bölümüne girerseniz halil üner için koordinatör yazior