Mert Uyguç Hangi Takımın Menajeri?

Gaçenlerde gs tv.de basketbol menejerimiz Mert beyin açıklamalarına rastladım.Bir an acaba dedim Mert bizden ayrıldımı,o zaman bizim tv.de ne işi var kısa teretrtütden sonra şu kanıya vardım.Ya oturduğu koltuğun hakkını vereceksin yada o koltukta oturmayacaksın hatırla işler bu kadar,olur.

Kendisinin açıklamalarında bir kaç örnek,jasaitis transferini,duyunca inanamadım,takım olarak tam bir uyum içersindeyiz,yabancılar gelincede tam takım olacağız ,o zaman nerde uyum,jasaitisin bizi tercih etmesine çok şaşırdım.Daha buna benzer dolu sözcükler azından pervasızca döküldü.

Şimdi kendisine soruyorum sen hangi takımın menejerisin eyy Mert UYGUÇ,sana bu kulübün büyüklüğünü anlatanlar galiba iyi anlatamamış,veya sen anlamamışsın.

Yol yakınken kendi çapına uygun işlerle uğraşsan,senin adına daha iyi olur kanatindeyim.

Belli ki!!! bu koltuk sana fazla büyük geliyor,kayıp düşersin dikkat et!!!

Herşey bir tarafa mert uyguç iyi bir insan olabilir ama o koltuk açısından fazlaca pasif bir görüntü çiziyor etliye sütlüye karışmayan sadece koltukta oturan bir yapısı var

Mithat Abi, Mert Uyguç'un oyunculuk kariyeri vasatın altındaydı 94-95 sezonunda Türkiye Kupasını aldığımız kadrodaydı daha sonra 1997 yılında
yeni yapılanmaya gidilip takım Tolga Tuğsavul'a emanet edilince İTÜ'ye kiralanmıştı o sezon ligin en kötü 5'ine seçilmişti.Murat Paşa'da kariyerinin
zirvesine çıkıp 9.5 sayı ortalaması tutturup 99-00 senesinde Fenerbahçe'ye
gelmişti orda da 1küsuratlı sayı ortalaması tutturdu.Ordan TED ordan İTÜ BİRAZ İTÜ'de adından söz etmeye başlattı ordan tekrar yuvasına ordan altyapı sorumluluğu ordan da A Takım menajerliğine yükseldi.