Mihriban Oğuz Dönmeli (mi)

Galatasaray'da vefa denilen şey kal-ma-mış,ne yönetimin de ne de taraftarın çok vefasız ve duygusuz bir kitle olma yolunda hızla ilerliyoruz.Zamanında iki dakika konusmak bilgi almak için kirk bin takla atanlar şimdi dönmemeli diyor yazık...

Galatasaray'a hizmet vermiş gecesini gündüzüne katmış başarılı olmuş veya olmamış herkesin arkasında durmak saygı göstermek herkesin vazifesi diye düşünüyorum ki bu insan Mihriban Oğuz gibi Galatasaray sevdalısı bir kişiyse...

Son olarak bu camiaya verdigin bütün emeklerden dolayı teşekkür ediyorum Mihriban Abla senin emeklerini yok sayanlar adınada özür diyorum sen her zaman bizim bir parcamızsın biz seni takıma katkılarınla bench'te ki pozitif yapın heyecanınla sevdik sen bozulma ve bu çizgide hep devam et bu bir kardeş ricası

saygılarımla

sen olmasan da benchte , ol yine saha içi koltuklarda yanımızda güzel kıyafetlerinle Mihriban ablam :)
Kimseyi sevmek zorunda değiliz tabii ki ama Sayın Bozgeyik'ten ve sayın Öztürk'ten olumsuz yaklaşımlarııyla ilgili bir detaylandırma mesajı yazmalarını rica ediyorum. ''BEn biliyorum ama açtırmayın ağzımı'' tarzı demek çok kolay. Ama bunu detaylandırmadığınız zaman sizin bildiğinizi iddia etiğiniz gerçekleri biz öğrenememiş oluruz. Bu yüzden olumsuz düşüncelerinizin nedenlerini açık açık yazmanızı isteyebilir miyim ? Eğer olumlu bakma nedenlerimizi merak ediyorsanız yazarız sayfalar boyu Sühan Abi'mle beraber.

Gereksiz bir konu açılmış,bu tarz yazılar,sevgili Mihriban'ı zor durumda bırakır,kendisine yeni yaşantısında başarılar diliyorum.

Kimler gitmedi hangi değerli oyuncularımız kırgınlık içerisinde bavullarını toplamadı. Mihriban Oğuz da ne ilk oldu ne de son olacak bayağı abartıldı, yıpratıldı... Tekrar dönmesini beklemekte tekrar çağırmakta saçma. Ayrılmak ne onun için dünyanın sonu ne kulübümüz için kulüp görevinden ayrıldı diye Galatasaraylılıktan da ayrıldı diye bir şey yok...
Böyle bir tartışmanın gereksizliğine gerek yok...
Mihriban Oğuza Kulübe kattığı herşey için teşekkür eder. Yaşamında ve Taraftarlığında Başarılar Dileriz...
Hayırlısı Buymuş Deriz...
İşte Bu Kadar ;)