Mihriban Oğuz'dan Galatasaraylı Bir Cevap

Bu açıklamayı görmeden malum konuya yazmıştım. Zaten gerekli açıklamayı yapmış Mihriban Hanım.
Güzel projeleri bekliyoruz. Seda için yapılacak gece içinde lütfen haberdar ediniz.

Halime Bozgeyik' Alıntı:
[quote="Mert Vardar":3gmefh84]Mihriban Hanım,
Ben yorumumda sizle ve bu programla ilgili bir olumsuz bir görüş belirtmedim(Tekrar söylüyorum olumsuz bir görüş belirtmedim.) Hitap tarzınızda "Sayın Beyefendi" sözünü kullanmışsınız,biz basketbolu sizlerin sayesinde sevdik,sizi üstadımız olarak görüyoruz, sizin bizimle resmi bir şekilde konuşmanıza gerek yok bence.Size olan sempatimiz her zaman devam edecektir.Bahsettiğim olayın ne kadar normal olduğunu, görev ve yetkileri bir kenara bıraktığımı ancak bu olay için olumsuz yorum yapan arkadaşların şu olay için nasıl bir tavır takınacağını merak ettiğim için böyle bir yorum yaptım,şahsınızı ve programı eleştirme noktasında değilim ki arkadaşlar bence doğru yorumları yapmışlar. Gündem değiştirme çabasında değilim, sanırım bir yenilginin ardından gündemi değiştirmeyi çalıştığımı düşünmüzsünüz ki maalesef yanlış anlamışsınız. Ben böyle birşeyi yapmam yapamam da zaten.Sanırım anlaşıldığımı düşünüyorum, Saygılar.

Kusura bakmayın ama bişey sorcam 40 mesajınız var ve bu mesajların tamamı bayan takımımızla ilgili oysa bizim erkek basketbol takımımız var erkek voleybol bayan voleybol ama sizin yorumların tamamı mihriban oğuzun ve bayan basketbol hocası Z.K nın konusuna yapılmış :roll: :roll: sanırım buralar dikkatinizi çekiyor sadece :p

Toplam ileti: 40
[iletilere oranı: 0.01% / Günlük ileti: 0.50]
Üyenin iletilerini ara
En aktif forum: Bayan Takımımız
[ 40 ileti / iletilere oranı: 100.00% ]
En aktif konu: İstifa edecek yüreğin var mı? Zafer KALAYCIOĞLU
[ 8 ileti / iletilere oranı: 20.00% ][/quote:3gmefh84]

Halime Hanım,
Sizin tüm branşlarda yaptığınız yorumlar sizi bağlar. Ben bu forumda sadece bayan basketbolu üzerine yorum yapmaya çalışıyorum. Forumda birçok alanda yorum yapmak demek, basketbolu yeterince takip ediyorum ve biliyorum manasına gelmez.Bu forumda çok iyi teknik yorumlar yapan arkadaşlarımız var.Erkek basketbolunda da çok iyi teknik bilgiye sahip arkadaşlarımız var.Üyelik tarihi ile bayan basketbolu yorumları arasında uzaktan yakından bir ilişki kurmak saçmalık olur.Sizin bayan basketbolu üzerine yorumlarınızı da okuyorum.Sadece eleştiri ve "istemezük" kavramına odaklanmışsınız.Bana adını yazma lütfu bile göstermediğiniz Zafer Kalaycıoğlu ile ilgili yorumlar yaptığımı söylemişsiniz, doğrudur.Ancak sizin de yaptığınız yorumlarda da Sayın Mihriban Oğuz ile ilgili yorumlar çok fazla. Hüseyin kardeşimiz de bunu belirtmiş.Sizi bunu yaptığınız için tabiki eleştirmiyorum, ama lütfen kimin hangi konuda yorum yapacağını kişinin kendisine bırakın.

Değişen birşey olmuyor o yüzden bahane üretmeye gerek yok siz yaptınız biz ondan yapıyoruz gibi. size göre zafer kalaycıoğlu bana göre MİHRİBAN OĞUZ diyorum ve noktayı koyuyorum...

Mert Vardar' Alıntı:
[quote="Halime Bozgeyik":3vwshrkg]Değişen birşey olmuyor o yüzden bahane üretmeye gerek yok siz yaptınız biz ondan yapıyoruz gibi. size göre zafer kalaycıoğlu bana göre MİHRİBAN OĞUZ diyorum ve noktayı koyuyorum...
[/quote:3vwshrkg]

Noktayı maalesef yanlış koymuşsunuz.Mihriban Oğuz ile Zafer Kalaycıoğlu arasında bir ayrım yapmadım ki ben. Zafer Kalaycıoğlu'nu destekleyen her kişi Mihriban Hanım'a karşı olacak diye bir kaide mi var? Üstelik ben Mihriban Hanım ile ilgili olumsuz hiçbir eleştiri yapmadım. Bunlar size bahane olarak gelebilir.Mihriban Hanım, sadece sizin veya başkalarının koruma ve sevgi tekelinde değildir,Mihriban Hanım'a olan saygımız,sevgimiz ve sempatimiz her zaman devam edecektir.[/quote

Saygılarımla Mert VARDAR bey... ;)

Mihriban hanım, yarın 15.10 da Ntv Spor radyo'da program konuğumuz olacak, bayan basketbolunu konuşacağız.

Mustafa Kaya' Alıntı:
Lütfen geri dön ...

Sadece SARI ve KIRMIZI
Çıkacaklar yollara gene bilinmeyen yollardan geçecekler zorlu yolları aşacaklar armanın peşinden vazgeçmeyecekler..Vazgeçmedik sevdamızdan, O" da Vazgeçmemiştir Sevdasından...

mihriban hanım yazısında reyting ve sansasyona değinmiş.ben yazımda mihriban oğuzu son cümleme kadar yorumumun hiçbir yerinde olaya koymadım.program yöneticilerinin bir tür reyting politikası gibi gelmişti bana demet karabulut ismi.yoksa mihriban oğuz ile hiçbir ilgisi yoktu.böyle bir şeye ihtiyaç duyacak bir isim de değil eminim kendisi.zaten karşısındaki yorumcunun kendisinden sonra ve tamamen kendi dışında gelişen bir olay olduğunu söylemiş.bende öyle olduğunu düşünüyordum.tamamen yanlış anlaşılma var ortada.

Kilit nokta şurası ismi geçen herkes bir sebepten ötürü vazgeçmiş,mesela Itır hanım programa saatler kala gelmeyeceğini bildirmiş,ayrıca para içinde yapılmıyormuş bu iş acaba Syn. Mihriban Oğuz o kadının orda olduğunu duyunca neden vazgeçmemiş...Söylediği söz verdim ben bence kaçamaktan başka birşey değil...Bir söz verilmişse gerekli şartlar sağlandığında bu söz yerine getirilir...Neyse kendi adıma söylediklerinizin kaçamak cevaplar olduğunu düşündüğümü,söylediklerinizi pek samimi bulmadığımı söyleyebilirim...Ayrıca şu satır aralarındaki ufak göndermeler,birdaha Fener'lilerin olduğu ortamdan ben kaçmayacağım filan demeler pek hoş olmamış...Karşınızdaki kişinin bir fenerli,şunlu bunlu olmasından çok insan olup olmadığına bakmak lazımki o yaratığın insan olmadığı konusunda hemfikir olduğumuzu düşünüyorum...Bir kişi ağırlığına,kalitesine uygun ortamlarda bulunmalı,kalitesine uygun insanlarla muhatap olmalı...Açıkcası ben bir Galatasaraylı olarak(hani pozitif ayrımcılık gibi anlaşılmasın) üstüne üstelik bir erkek olarak hiçbir sebepden dolayı o seviyesiz yaratıkla aynı ortamda bulunmam,tabiki herkesin bir bakışı var ama benim penceremden olay bu..

Not:Evet arkadaşlar bu mesajı yazmak için girdim siz sormadan ben söyleyeyim...:)