Moriah Jefferson

1994 doğumlu ve 1.70 boyundaki Amerikalı guard ile bir yıllık sözleşme imzaladık.

Kendisine hoş geldin diyor, başarılar diliyoruz.

Draft'ta 2. sıradan seçilmiş. Dört sene üst üste NCAA şampiyonluğu yaşamış. WNBA'in gelecekte en önemli oyuncularından biri olması bekleniyor. Mevcut şartlarda çok iyi transfer.

Hayırlı olsun.

Lloyd da öyleydi Jefferson da bizde parlayıp gitmez inşallah. Şube ve yönetimin canından bezdirmemesi dileğiyle hoş gelmiş .

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yeni Erric McCollum kadın takımımiza gelmiş hoş gelmiş.

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu sene ligde 4.luk basarinin en ust limiti olur. Avrupa'da ise yorum yok. Nevriye 1 sene daha bizimle kalirsa hedefler 1 ustte cekilebilinir.

Bizim takımımızın Türkiye basketbol liginde 1'inci bitirebileceği düşüncesindeyim. FB çok iyi bir takım kurduğunu düşünmüyorum. Yakın doğu üniversitesi iyi oyuncular aldı; ancak takım olabilecekler mi soru işareti var kafam da. 2 sene önceki FB Takımı çok iyi oyunculara sahipti. Başarılı olamadılar. Ben takımımızdan çok ümitliyim. Yeter ki ekonomik olarak bir sıkıntı olmasın.

Bizim takımımızın Türkiye basketbol liginde 1'inci bitirebileceği düşüncesindeyim. FB çok iyi bir takım kurduğunu düşünmüyorum. Yakın doğu üniversitesi iyi oyuncular aldı; ancak takım olabilecekler mi soru işareti var kafam da. 2 sene önceki FB Takımı çok iyi oyunculara sahipti. Başarılı olamadılar. Ben takımımızdan çok ümitliyim. Yeter ki ekonomik olarak bir sıkıntı olmasın.

Fenerbahçe pota altı; Lavender, Gruda, Verameyenka, Esra, Tuğçe iken bizim mevcut pota altı rotasyonumuz Papova, Meltem ve İnci şeklinde an itibariyle. Buraya bir Avrupalı uzun daha alacağız, o kadar.

Şubeye bu şekilde ''önem'' verilmeye devam edilirse bırakın şampiyonluk hedefini, Play-Off kovalarız sezon boyunca.

Bu bir ironiydi sanırım.
takımımızda 3 numarada sadece Cansu var.
4 numarada sadece ne olduğu belirsiz Popova var.
5 numarada da sadece İnci var.
Ne şampiyonluğu Allah aşkına !!

Moriah Jefferson Hanim Di ye cek si niz :)

Hem cok tatli hem de cok mukemmel bir oyuncu nazar degmesin *big hug*

Daha once bir mac topiginde belirttim. Bu kizimiz Tbbl liginin kirilmadik rekorunu birakmayabilir.

Canik deplasmaninda çok feci sakatlandi. Zaten Isil sakat dinlendiriliyor, çok kotu oldu. Umarim gorundugu kadar onemli degildir.

İnşallah ciddi bir durumu yoktur. Yanlış görmediysem kenara geldikten sonra ayağa kalkıp üzerine basmayı deniyordu, kenara geliş şeklini düşündüğümüzde bu bile umut verici.