Mostafa Mohamed Ahmed

Eskiden yeni bir transfer iyi çıkınca "İnşallah uzun yıllar kulübe hizmet eder, efsanemiz olur." diye düşünürdük. Şimdi ise "İnşallah iyi bir fiyata satarız" diye düşünüyoruz. Diğer takım taraftarlarında da durum benzer...

Abubakar gibi karaktersiz, takımını satan ve paraya tapan bir futbolcuya bin defa tercih ederim Mustafa gibi düzgün karakterlileri.

Ciddi bir problem yok ama bir haberde gördüm bu sakatlık ta 5 haftayı bulabilirmiş. Kemik ödeminin geçmesi. Ne kadar doğru bilmiyorum ama o ayarda bir sakatlık olursa PSV maçını kaçırabilir. O zaman Diagne gelmiyor, Falcao müzmin sakat, Babel veya Ogulcan oynar forvet. PSV'ye mümkün değil...

Ama eğer gerçekten ciddi bir sakatlık yoksa 1-2 haftaya geçerse o zaman sorun yok demektir.

Son düzenleme:
Dikkatli takip etmediğim halde benim bile gözüme battı bu durum. Gol avcısı adam niye 2 günde tefe kondu ? Ki bu sadece Mostafa özelinde de değil. Ndiaye, Feghouli, Fernando, Nzonzi, Nagatomo, Mariano say say bitmez. Şu adam BJK'de olsa rahat 20 golü var kafadan; Aboubakar falan esamesi okunmaz daha o tarafta.

Mohammed i net bir şekilde Terim bitirecek. Tam fakir jardeli bulduk derken adamı 6 ayda hiç etti büyük ihtimal almayız bonservisini.Hele Halil falan gelirse direk yedek kalacak. İşin sinir bozucu kısmı ise bu adam geldiğinde daha takıma alışmadan öyle şeyler gösterdi ki şuan ki halini görünce sinirlenmemek elde değil.

Mohammed i net bir şekilde Terim bitirecek. Tam fakir jardeli bulduk derken adamı 6 ayda hiç etti büyük ihtimal almayız bonservisini.Hele Halil falan gelirse direk yedek kalacak. İşin sinir bozucu kısmı ise bu adam geldiğinde daha takıma alışmadan öyle şeyler gösterdi ki şuan ki halini görünce sinirlenmemek elde değil.

Ve kimse kusura bakmasın Halil Dervişoğlu abartıldığı kadar iyi bir futbolcu değil ve öyle yüksek bir potansiyeli de yok. Artık menajeri kimse Türkiye'ye itelemeye karar vermişler ve spor basınının satılıklık seviyesi belli.

Ve kimse kusura bakmasın Halil Dervişoğlu abartıldığı kadar iyi bir futbolcu değil ve öyle yüksek bir potansiyeli de yok. Artık menajeri kimse Türkiye'ye itelemeye karar vermişler ve spor basınının satılıklık seviyesi belli.
Kesinlikle katılıyorum. Halil'de yerli olması harici ne var bu kadar anlamıyorum. Mustafa on kat daha iyidir ondan ama bitiriyoruz çocuğu.