Murat Hoca 20:30'da Ntvspor'da

Murat hocanın samimiyeti ve galatasaraylılığı tartışılmaz ama istikrarsız bir görüntü çizdi bu sene...
bende yeni bir hoca ile devam edilmesinden yanayım çünkü takım çok yıprandı kanısındayım.
kendiside itiraf etti zaten programda dee brown'dan umduğumu bulamadım dedi.dee brown bence stesli giden büyük maçlarda sazı eline alamayarak yada alınca saçma sapan tercihlerle bütün takımı bozdu.özellikle uleb final eight'te adam sahada titriyordu ki, bu adam ncaa finali ve nba konferans finali oynayan birisi....aklım almıyor gerçekten....

En baştan beri aynı şeyi yazıyorum.. Dee Brown un iyi niyetli olduğuna, başarılı olmayı çok istediğine hep inandım ama olmadı.. Dış şut girmeyebilir ama bu kadar turnike ve faul kaçıran bir guard ile oynamak zor.. Düşünün.. Tv de malum yorumcu diyor ki ," dee brown soldan turnikeye girerse kaçırmıyor ama sağdan girerse problem yaşayabiliyor ".. Maalesef doğru..Galatasarayın guardı için bunlar konuşulur mu.. Oradan girerse turnikeyi atamıyor deniyor.. Bu adam her maç en az 1 tane olmak üzere bomboş turnike kaçırıyor.. Kritik anlarda bütün faulleri kaçırıyor.. Bunları hep beraber yaşadık, gördük.. İstikrarlı bir şutu yok.. Bunların hep özgüvenle alakalı olduğunu düşünüyorum.. Oynamadığı asvel maçından önce dee brown un şut idmanı yaptığını görmüştüm salonda.. İnanın 8-10 tane attı farklı yerlerden hiç kaçırmadı.. Hatta bir ara tim duncan misali panyayı kullanarak üçlükler de soktu çaprazdan.. İdmanda herkes sokar biliyorum ama yeteneksiz olsa idmanda da sokamaz.. Sorun kafada..

Murat Özyer in guardına güvenmesi tabii ki güzel..Ama oyuncuyu kazanacağız diye çok maç kaybettik ( mesela karşıyaka).. Bu maçları kaybederken oyuncuyu biraz daha kaybettik.. Dee yi kaybederken Hite ı küstürdük.. Rotasyonu ayarlayamadık.. Murat Özyer i hala çok seviyorum.. Kalır mı bilmiyorum ama Dee ye bence teşekkür etmemiz gerekecek.. O da böyle sinyaller verdi programda.. Murat Hoca kalırsa Dee olmaz seneye.. Hite ı istesek de tutamayız.. Gaines kalsa razıyım..

NTV spor servisiymiş,pes dogrusu! Daha e-mail aracılığı ile seyircilerin sorularını yayınlamaktan acizler.NTV'den bu kafayla güzel spikerleriyle olsa olsa başka bir tür kanal olur neyse ya,şimdi ağzımı açmim.

Gelelim Murat Hocaya..Sayın hocam,sezon içerisinde taraftarın oyunculara tepside baklava ikram ettikleri gibi,sizede Quinton Hosley'i alın güle-güle kullanın diye sunuldu.Simdi Brighton Johnsen'in takıma alınma(sakat haldeyken) sebebini tum GS'lılara izah etmeniz lazım.Johnsen geldi,bu oyuncunun gelmesiyle Owens'ta form dusuklugu yasandı bilindigi uzere.Hosley varken Johnsen niye???Takım ici ruhu olusturamadık diyorsun ee yani tabi olusmaz,bu tur ne yapalım,edelim tarzında ki dusunce yapısıyla..

Kenarda dururken yuzundeki ifade acaba ne yapsam,etsem hep endiseli gozlerle ekranlardan seni izledik.Badalona macını inanmadigindan,takıma inandirmadigindan dolayı macı kaybettik.Bu kadro asla kotu bir kadro degildi,yari final en az oynamalıydı.

Sahsen kalmanı ben istemiyorum takımda..Ilerde Drew Nicholas,Henry Domercant,Lavrinovic gibi isimleri yonetebilecegini sahsen ben dusunmuyorum.Basketbol tecrubeni son derece elestriyorum.Ama kisilik,karakter olarak son derece iyi birisi oldugunuda bilmeni isterim.

Şimdi elma ile armut'u karıştırmayalım.

1.si Hosley istendiği zaman 250-300 Bin Dolar fiyat biçilmişti.Ve hosley çok popülerdi o zaman.Alınsaydı takımına bonservis bedeli+kendisine ödenecek ücret sarsabilirdi bütçemizi.Daha ucuzunu ve farklı olanını bekledi ama yanlış bir tercih oldu bizim için neredeyse hiç verim alamadığımız Britton pek faydası dokunmadı.Owens zaten Britton gelmeden öncede formsuz dönemindeydi geldikten sonra süresi kırpıldı dahada aşağılara düştü.Kaldıki daha sonra play-offlara yakın bir sürede kendii toparladı Canaria serisinin yıldızı oldu.

Bakalım en geç haftaya belli olur hocanın durumu.Bir an önce önümüzü görmeliyiz.

ben owens olsam ben de küserdim çünkü ben o kadar oynıyım takımı gerektiğinde sırtlıyım şut atıyım ribaund alıyım blok yapıyım sonra süremi çalacak bir adam getirsinler...dahası adamda iş olmamasına rağmen adamı oynatmalar filan...resmen bütçeden para yedi britton başka da bişiy yok

Ali Demirci' Alıntı:
Şimdi elma ile armut'u karıştırmayalım.

1.si Hosley istendiği zaman 250-300 Bin Dolar fiyat biçilmişti.Ve hosley çok popülerdi o zaman.Alınsaydı takımına bonservis bedeli+kendisine ödenecek ücret sarsabilirdi bütçemizi.Daha ucuzunu ve farklı olanını bekledi ama yanlış bir tercih oldu bizim için neredeyse hiç verim alamadığımız Britton pek faydası dokunmadı.Owens zaten Britton gelmeden öncede formsuz dönemindeydi geldikten sonra süresi kırpıldı dahada aşağılara düştü.Kaldıki daha sonra play-offlara yakın bir sürede kendii toparladı Canaria serisinin yıldızı oldu.

Bakalım en geç haftaya belli olur hocanın durumu.Bir an önce önümüzü görmeliyiz.

dee ye verilen parayı hatırla. o takımı sarsmadı hosleyyi mi sarsacak hiç sanmam.yönetimin beceremedigi işlerden biri.yönetim neyi becerdiki?. maç biletlerini bile becerememişti...