Murat Hocanın Hayalleri Bu muydu?

Sevgili Murat hocamızın GSTV'ye yaptıgı acıklamanın bir bölümünde transferle ilgili bir soruldu ve Murat hocada Hayallerim var ama...Demişti...

Peki sizce Murat hocanın hayali bu muydu?

Graves-Stickland

Not:Kimse yanlış anlamasın ben transferleri begendim ama HAYAL ler bunlar olmamalı..

Konu doğru mu yanlış mı bilemem ama;

Hayaller Zizic-Kakiouzis'ti. Kakiouzis iyiki olmadı bence.

Javtokas ile anlaşmaya calıssınlar nası olsa 2.11 boyu ile 4 numara oynayabiliyor. Bir tanede skorer 3 numara getirdilermi basarı hayal değil

Kakiouzis'i nasıl alacaktık acaba 700 Avro alacakmış ki oda Atamanın hatrına Rus takımı nerede ise iki katını veriyordu.

Kerem SEÇER' Alıntı:
Emin Javtokas 5 numara. 4 oynayamaz.
Türkiye macında oyunda olduğu dönem 4 oynadı diye hatırlıyorum . Onu bırakta o zaman piyasada baska iyi 4 numara kalmıyor (emin değilim) . offf of

Zaten Javtokas'ı alamayız ki niye heyecan yapılıyor? :)

Türkiye maçında Lavrinovic 4 Javtokas 5 oynadı bu arada.

Alper Gülgen' Alıntı:
[quote="Kerem SEÇER":1dv94vnh]Zaten Javtokas'ı alamayız ki niye heyecan yapılıyor? :)

Türkiye maçında Lavrinovic 4 Javtokas 5 oynadı bu arada.
o zaman Lavrinovici alalım :) :p[/quote:1dv94vnh]
Malesef D.Moskova ya transfer oldu :(

Arkadaslar aradığımız 4 numara Michael Batiste olmasın . Yönetim sadece 1 Avrupalı alacaz dedi yani 4 numaranın Avrupalı olacağının garantisi yok . İnşallah Batiste dir düşünsenize hem Batiste hem Gürovic aynı takımda . Her halde Efes ve Telekom kadar şampiyonluk sansımız olurdu . Hayali bile güzel :)

Emin Doğanca' Alıntı:
Javtokas ile anlaşmaya calıssınlar nası olsa 2.11 boyu ile 4 numara oynayabiliyor. Bir tanede skorer 3 numara getirdilermi basarı hayal değil

antonio graves skorer 3 numara değil mi işte.. istediği zaman 40 sayı atar.. daha skoreri yok.

haa şu 4 yıl önce memphıs de oynayan mıke batıste hatırladım.2.04 boyuna rağmen çok güçlüdür ve çok iyi rıbaoundcudur.en son nerede oynuyordu batıste nba de göremedim.

Erdal Avcı' Alıntı:
haa şu 4 yıl önce memphıs de oynayan mıke batıste hatırladım.2.04 boyuna rağmen çok güçlüdür ve çok iyi rıbaoundcudur.en son nerede oynuyordu batıste nba de göremedim.
panathinaikos'da oynuyor..ve orda da çok sevilen bir oyuncu..2 yıldır orda ve bu senede kalacak sanırım takımında

Mike Batiste işte benim adamım; posterini alıp salona assalar kabulum o kadar yani.. Avrupa basketbolunda en beğendiğim uzunlardan. Ama sadece hayal bence.

Geçen sene hayalleri mi geldi ? Greogery, Hutson lı bir kadroydu hayali.Gelip gördük ki hayalleri değil mecbur kaldıklarını aldı.

ama ne olursa olsun murat özyer galatasaray basketbol takımının hocasıdır bizim hocamız dır murat özyer aklımızın bi köşesinde bulunsun bence bişeyler söylerken eleştirirken belki kelimelerimize azcık daha özen gösteririz