Murat Özyer, Burak Sezgin ve Gerald Fitch - TRT 3

Galatasaray Cafe Crown Coach’u Murat Özyer, takım kaptanı Burak Sezgin ve ABD’li oyuncumuz Gerald Fitch, bu akşam TRT 3’te “Pota” programına konuk oluyor.

Her pazartesi saat 20:30’da canlı olarak ekrana gelen ve TRT Haber Dairesi Başkan Yardımcısı Avni Küpeli’nin sunduğu “Pota” programında Murat Özyer, Burak Sezgin ve Gerald Fitch; TRT İstanbul Stüdyosu’nda Enver Hasanoğlu’nun sorularını yanıtlayacaklar.

Programda ayrıca, Beko Basketbol Ligi’nde oynanan 8. hafta maçlarından özet görüntüler ve maç sonu röportajları da yer alacak.

kaynak: http://www.galatasaray.org/basketbol/de ... rID=296854

merakla bekliyoruz bakalım

SONSUZA KADAR GALATASARAY!!!

ŞEREFTİR SENİN RENGİNE ÖLMEK
ANDIMDIR SENİ KEFEN DİYE ÖRTMEK

>dişe dokunur birşey konuşulmadı.fitch olayını coach kibar ve espirili
> bir dille anlattı.gerekenin yapılacağını söyledi.fitch'le yollar ayrılmıyor dedi.aile arasında olur,oyuncular her zaman sahada olmak ister,ben ise 2 yarıya onunla başlamayı düşünmdim dedi.artıları olduğu kadar eksileri olduğunu ama giderek takıma adapte olduğunudan bahsetti.fitch'de teyid etti.basın kendi haberini yapmış burdayım bir yere gitmiyorum dedi.attığım sayılar takımın sayıları onlara borçluyum,önemli olan kazanmamız dedi.
>kaptan seyirci desteğinin şart olduğunu ısrarla söyledi.murat özyer iyi bir organizasyon oluşturduklarını herhangi bir sıkıntılarının olmadığını,hücümda ve müdafada alacakları çok mesafe olduğunu ama şu an için memnun olduğunu söyledi.
>programı yöneten o kadar yetersiz bir adam ki-trt'de olduğuna şaşmamalı!!!-adam gibi birşey sormadı.mc gowan'ın sakatlığı,hollman'ın az süre alması....adam tuttu fitche istanbul nasıl?yemekleri,türk kızlarını beğendin mi dedi????
>fener maçının öneminden bahsedildi....falan filan.

ultramemo' Alıntı:
>dişe dokunur birşey konuşulmadı.fitch olayını coach kibar ve espirili
> bir dille anlattı.gerekenin yapılacağını söyledi.fitch'le yollar ayrılmıyor dedi.aile arasında olur,oyuncular her zaman sahada olmak ister,ben ise 2 yarıya onunla başlamayı düşünmdim dedi.artıları olduğu kadar eksileri olduğunu ama giderek takıma adapte olduğunudan bahsetti.fitch'de teyid etti.basın kendi haberini yapmış burdayım bir yere gitmiyorum dedi.attığım sayılar takımın sayıları onlara borçluyum,önemli olan kazanmamız dedi.
>kaptan seyirci desteğinin şart olduğunu ısrarla söyledi.murat özyer iyi bir organizasyon oluşturduklarını herhangi bir sıkıntılarının olmadığını,hücümda ve müdafada alacakları çok mesafe olduğunu ama şu an için memnun olduğunu söyledi.
>programı yöneten o kadar yetersiz bir adam ki-trt'de olduğuna şaşmamalı!!!-adam gibi birşey sormadı.mc gowan'ın sakatlığı,hollman'ın az süre alması....adam tuttu fitche istanbul nasıl?yemekleri,türk kızlarını beğendin mi dedi????
>fener maçının öneminden bahsedildi....falan filan.

doğru söze ne denir?? :eek:key

avni küpeli kadar yetersiz bir adama evinde bile basketbol kelimesini kullanmasını yasaklamak gerekir. amaaaa
TRT Haber Dairesi Başkan Yardımcısı Avni Küpeli’nin sunduğu
bu üstteki cümleye dikkat. TRT de kalitene değil eskiliğine göre rütbe aldığından dolayı birkaç asırdan beri basketboldan anlamadan basketbol maç spikerliği yapan ve diğer spor olaylarında hiç kendini geliştirmeden (berbat düzeyde gerçekten) spikerlik yapan biri ancak G.Fitch'e istanbul nasıl diye sorar
bırakın artık ezik edebiyatını, istanbul nasıl boğaz güzel mi, medenimiyiz, bakın biz fes takmıyoruz medeniymişiz değilmi gibi hala ezik sorularla biryere gelemeyiz.
ama kime söylüyoruz o da ayrı bir konu

Utku Çapan' Alıntı:
avni küpeli kadar yetersiz bir adama evinde bile basketbol kelimesini kullanmasını yasaklamak gerekir. amaaaa
TRT Haber Dairesi Başkan Yardımcısı Avni Küpeli’nin sunduğu
bu üstteki cümleye dikkat. TRT de kalitene değil eskiliğine göre rütbe aldığından dolayı birkaç asırdan beri basketboldan anlamadan basketbol maç spikerliği yapan ve diğer spor olaylarında hiç kendini geliştirmeden (berbat düzeyde gerçekten) spikerlik yapan biri ancak G.Fitch'e istanbul nasıl diye sorar
bırakın artık ezik edebiyatını, istanbul nasıl boğaz güzel mi, medenimiyiz, bakın biz fes takmıyoruz medeniymişiz değilmi gibi hala ezik sorularla biryere gelemeyiz.
ama kime söylüyoruz o da ayrı bir konu

Arkadaslar kişileri eleştirirken lütfen biraz kariyerlerine toplum içindeki yerlerine dikkat edin ona göre yazın.

Avrupa 2. Olduğumuz yıl maclarımız anlatan ve büyük beğeni kazan ve uzun yıllardır Basketbol ailesinin içinde geniş bir sayğınlığı olan kişi Avni Küpelidir.

Ayrıca Türkiyedeki en uzun soluklu Basketbol Programınında Yapımcısı ve Sunucusudur.O belki o programı yapmasaydı su anda Fitch rüyanızda görürdünüz Türkiye de kaç tane daha Basketbol (Türkiye Basketbol Ligi Üzerine) Programı var? Ligi yayınlayan Kuruluş bile NBA için saatlerce yayın yapıyor ama Pazarladığı Lig için hiç bir ayrıntı,yorum,görüntü yok......

Ben de milli takımın maçlarını anlatabilirim.Önemli olan anlatmak değil,başarılı bir şekilde bu eylemi yapmak.Ayrıca uzun süreli program yapması çok daha doğal,TRT'de çalışıyor çünkü.Avni Küpeli iyi niyetli,kötü niyetli tartışması değil ki bu,kendini geliştirmemesini eleştiriyoruz.

>benim bahsettiğim kişi avni küpeli değildi,istanbul stüdyosunda ki elemandan bahsettim.avni trt ekolüne sadık bir adam,keskin çizgileri olan,gelişime kapalı,kurumun politikası gereği tutucu,devlet çalışanı yani.diğer adam genç,ama kafa aynı kafa..sen haber çıkarmalısın o programdan ama nerdeee...salak salak sorular.taraftara ne fitch türk kızlarını sevmişse??ya da istanbulu beğenmemişse.sor hocaya hollman'ı çok mu aradınız?burası rehabilitasyon merkezi mi?mc gowan almanyada ki formunu niye yakalayamadı?

Enver Hasanoğlu olması lazım İstanbul'daki muhabirin adının.Onun da Küpeli'den farkı yok açıkçası.Holman ve McGowan ile ilgili bir soru bile sormadı.

ya taner84, post kasmanın da bi usulü var be abicim, bu topicte sabahtan beri ne konuşuluyo zaten?? yani anlamıyorum mesajlar bölümü fazla olunca ne oluyo