Murat Özyer Malik ile ilgili konustu???

• Konbuyu başlatan sami
  • Başlangıç tarihi
sarpemre' Alıntı:
koch' Alıntı:
Stefanov'un geçen sezonki haliyle bize katkı sağlaması çok zor.Başka isimlere yönelmeliyiz.
Kesinlikle katılıyorum.Geçen seneki Stefanov'un bize yarar sağlaması çok zor.Çabucak Dixon'a alternatif isimler de bulmaya başlayıp piyasaları yükselmeden bu oyuncularla görüşmek gerekiyor.
murat özyer'in stefanov'u getireceğini hiç sanmıyorum,çünkü geçen sene onu yedeğe alıp,cüneyt'i hep ilk 5 başlatıyordu,bize isteyeceğini sanmıyorum

syefonov zaten eskisi gibi yararli pozitif bir oyuncu koumunda degil gelsede yapabileceklleri kisitli
eger dixon giderse bize gelecek guard ya acayip pasor bi adam olmali yada hem possor hem skorer dengesini saglayan takimin oynamasini saglayan bi adam olmali

BuRaKGS' Alıntı:
saygın sacmalıo sanırm yada uzun zamandır uzak daha ıkı gun once antrenor bellı oldu ve calısmalara hemen baslandı o adamalrda emın ol bos gelmemıslerdır ama bu calısmaları da bıze acıklamaycakları malumunuz ...

Burak forumu takibim belli uzak kaldığımıda nereden çıkardın...
Sana göre saçma olabilir ama Teknik Heyet bence hala uyuyor...
Murat Hoca'nın gelmesi bir şeyi değiştirmez ben resmi imzaya bakarım..
O da olmadığına göre ...
Senin Basketbol Anlayışını irdelemek gerekebilir Burak ???

murat özyer en iisini bilirde bence malik gibi adam her zaman lazım en azından maca seyirciyi ceken o. bide inanılmaz yetenegi tartısılmamalı! malik giderse yerine Willie Solomonu getirsinler :p 8)

mugsy' Alıntı:
murat özyer en iisini bilirde bence malik gibi adam her zaman lazım en azından maca seyirciyi ceken o. bide inanılmaz yetenegi tartısılmamalı! malik giderse yerine Willie Solomonu getirsinler :p 8)
Öyle bişey söylüyorsun ki yani :kop .Willie febe ile anlaştı.

Birde MaLik Giderse Bizim Takımda Gider Bence Sayı Yükünü Taşıyan Nerdeyse Malikti Çoğu Zaman ki MaLik oLmadan iŞimiz Çok Çok Zor

malikin gitmesi kötü olur çünkü artık taraftarın sevgilisi gibi bişey oldu artık philadelphia için iverson neyse galatasaray içinde malik odur bence phila da iversonu göndermek istiyo fakat bi türlü kopamıyolar bireyselliğe gelince dixon eğer 1-2 üçlük atarsa manyak asistler veriyo özellikle normal sezonun sonu ile birazcık da playofflarda bunu gördük neticede asist krallığında 2. olan bir adamdan bahsediyoruz o kadar da acımasız olmamak lazım