Mustafa Denizli

Çok ki hem de ne çok bu takımı böyle yöneten o yöneticiyim diye ortada dolanan mahluklar allahlarından bulsunlar. Futboldan soğuttular yeminle...

Şimdi para yok diye doğru düzgün transfer yapmayan yönetim 1,5 yıl için Denizli'ye 4,5 milyon dolar garanti para verecek. Gerçekten ilginç bir kulübüz.

Hastayım şu ''Galatasaray çağırdı mı gidilir'' ''Sözleşmeyi konuşmadım'' gibi açıklamalara. Ulan bana da yılda 3m $ verseler kim çağırsa giderim :)

Kendisine olan inancım daha ilk maçında sona erdi.
1-Madrid maçında kenarda olmadı.
2-4.5 miyon euro gibi çok fazla para alacak.

Hamza Hoca'dan fazlası yok.
Sene sonunu göremez.

Kendisine olan inancım daha ilk maçında sona erdi.
1-Madrid maçında kenarda olmadı.
2-4.5 miyon euro gibi çok fazla para alacak.

Hamza Hoca'dan fazlası yok.
Sene sonunu göremez.

Bunları söylemek için bence erken.
1- Madrid maçında isteseydide evraklar yetişmediği için kulübede olamıyordu.
2-4.5 milyon euro değil dolar alacakmış bence Prandelliden eksiği yok fazlası var Prandellinin bu takıma oynattığı oyun ve aldığı maaşı söylemeye gerek yok sanırım.

Hamza hoca toy ,Mustafa Denizli kurt hoca bir kere Cv farkı,vizyon farkı var arada.

1 ay sonra takımda net iyileşmeyi göreceğimizi düşünüyorum

Umarim yanılırim.
Ama dün gördüm ki takımda hiç bir kıpırdama yok.
Hamza Hoca'nin ilk gelişinde gözle görünen bir kıpırdanma çok net şekilde ortada idi halbuki.
Hayirlisi artık..

Enkaz devraldığı için devre arası kampı, hazırlıkları ve transferleri görmeden yorum yapmayacağım. Sonuçta Hamza hoca gibi ırkçılık yapmayıp transfer isteyecektir mutlaka.

Transfer çalışmaları hakkında da bilgi veren tecrübeli teknik adam şöyle konuştu;

"Biz birlikte yürüdük ve yürümeye devam edeceğiz. Onların da tahmin edemediği, düşüncelerime müthiş olumlu cevap veren bir başka var. Şu anda dört bir yerde çalışıyoruz. Benim görevlendirdiğim isimler çeşitli yerlerde çalışma yapıyor. 15-20 gün içinde bambaşka bir Galatasaray, daha da güçlenecek, tribünü dolduracak bir Galatasaray yaratacağız. Yaş ortalamamız vasatın üzerinde bir takımız. Bunu da göz önünde bulundurarak, hem genç, hem de anında fayda sağlayabilecek bir düşüncemiz harekete geçti. Yönetimin de bize verdiği büyük bir güç var. Kendilerine de teşekkür ediyorum. Scout ile de tabii ki çalışıyorum. Daha farklı ekipler de var. Benim kendi değerlendirmelerim de ona ilave olacak. Galatasaray için nokta atış diye tabir edebileceğimiz, taraftarın da psikolojisini düzeltecek ve hedefleri gerçekleştirecek bir takım ortaya çıkartacağız"

Yapması gereken bir şey var.
Abdurrahim Albayrak'ı bu takıma dahil etmek.
O varken nerdeyse hiç bir sorun olmuyor.
Şu anda en çok ona ihtiyacımız var.

Özellikle ilk yarıdaki oyun umut verici.Rakibin savunmadan kurduğu oyunları karşılama hususunda bir gelişme var bence.Yani Mustafa Denizli'nin ilk iyileştirmeye çalıştığı sorun saha parselizasyonu.Top rakipteyken Sneijder'in çevresindekileri koordine etmeye çalıştığını gözlemledim birçok defa.Ama malesef Semih'in savunmadaki bireysel hataları canımızı çok yakıyor.Bence Mustafa Denizli'nin budayacağı ilk dal Semih Kaya...İkinci yarı Türkiye Kupası maçları haricinde forma yüzü göreceğini zannetmiyorum.
Umutlanmama sebep olan diğer bir gelişme uzun zamandır görmediğimiz hücum presler.Tabi hücum presleri de tam anlamıyla doğru gerçekleştirdiğimiz söylenemez çünkü kaos haline çevirerek yaptık bunun sonucunda da oyuncularımız yerlerine kaybettiler ve Akhisar hızlı çıkma imkanı buldu ama en azından o eğilimi ve isteği gördük.
Bence Mustafa Denizli transfer konusunda da üzmez bizi.Eldeki imkanlarla muhakkak doğru takviyeleri yapacaktır.
Beşiktaş maçı hayırlı bir galibiyet olmuştur belki de, sezon sonundaki konumumuza bakıp göreceğiz bunu.

Sağ bek,forvet ve ön libero transferi yapılacaktır hocanın pozisyon denemeleri,değişik oyuncu tercihleri tüm oyuncuları görme merakından kaynaklanıyor kimin nerede,nasıl performans verdiğini,yeterli olup olmadığını bunları görmek için maçlarda bu tip denemeler yapıyor.
Takım kondüsyon ve fizik olarak çok yetersiz ciddi form düşüşlerini saymıyorum bile.
attachment.php

Maç sonu oyuncuların durumu.

Ekli dosyalar

• A52rlr.jpg
    A52rlr.jpg
    43.3 KB · Görüntüleme: 100
Sağ bek,forvet ve ön libero transferi yapılacaktır hocanın pozisyon denemeleri,değişik oyuncu tercihleri tüm oyuncuları görme merakından kaynaklanıyor kimin nerede,nasıl performans verdiğini,yeterli olup olmadığını bunları görmek için maçlarda bu tip denemeler yapıyor.
Takım kondüsyon ve fizik olarak çok yetersiz ciddi form düşüşlerini saymıyorum bile.
attachment.php

Maç sonu oyuncuların durumu.

Bu pozisyonu bende gördüm.
Cidden dehşet bir durum.