Mustafa Denizli

Hamza'nın tersine tam bir enkaz devralmıştır. Evet Prandelli döneminde Galatasaray kötüydü lakin en azından fizik olarak oldukça iyi durumdaydı. Ne var ki bizim çalışmayı sevmeyen futbolcularımıza zor geldi Prandelli'nin yöntemleri.

Denizli geldi eleştirilmez devre arasını bekleyelim falan bana göre öyle değil. Bu Semih Kaya'nın nasıl bir leş olduğunu biliyorsun kaç maç yaktı bizi sen geldikten sonrada yaktı ee hala 11'de o zaman geç kadro adaletini budama işlerini.

Semihi sabriyi kesemedin umut'u donk karşılığı vermedin ya o kariyerine karşılık seni çok güzel göndereceğiz yalancı bahçivan.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Semihi sabriyi kesemedin umut'u donk karşılığı vermedin ya o kariyerine karşılık seni çok güzel göndereceğiz yalancı bahçivan.

Ne yapması gerekiyordu mesela Tarık varken Sabriyi mi göndersin? Hangi ekonomik durumla yapacağız bunları. Burak sakat olmasa Umutu da gönderirdi. Öyle devre arasında her futbolcuyu yollayamazsın, zaten yedeğin tarıkken koray günterken makul de değil. Sezon sonu yapmak en doğrusu. Mustafa Denizli dalları budamak istese de budayamaz şu an. Sadece taraftarın gazını almak için söylediği sözlerdi. Benim gözümden umutun Galatasarayın 3. forveti olmasa ya da semihin galatasarayın 4. stoperi olacak olması anlaşılabilir şeyler şu 6 aylık periyotta. 8 transfer yapacaksak yollansınlar ama bunun gerçekleşmeyeceğini de biliyoruz. Mustafa Denizliyi sezon sonunda görelim ona göre gönderirsiniz. Daha 1.5 ay yeni oldu.

SM-A500F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ne yapması gerekiyordu mesela Tarık varken Sabriyi mi göndersin? Hangi ekonomik durumla yapacağız bunları. Burak sakat olmasa Umutu da gönderirdi. Öyle devre arasında her futbolcuyu yollayamazsın, zaten yedeğin tarıkken koray günterken makul de değil. Sezon sonu yapmak en doğrusu. Mustafa Denizli dalları budamak istese de budayamaz şu an. Sadece taraftarın gazını almak için söylediği sözlerdi. Benim gözümden umutun Galatasarayın 3. forveti olmasa ya da semihin galatasarayın 4. stoperi olacak olması anlaşılabilir şeyler şu 6 aylık periyotta. 8 transfer yapacaksak yollansınlar ama bunun gerçekleşmeyeceğini de biliyoruz. Mustafa Denizliyi sezon sonunda görelim ona göre gönderirsiniz. Daha 1.5 ay yeni oldu.

Ne mi yapması gerekiyordu ?

1- Sen yorumcusun bu takımı izleyerek bilerek geldin. Semih, Sabri, Umut'un takımı kaç kez yaktığına canlı şahit oldun.
Geldiğin anda bunlar kesik yemeliydi. Yine 11 çıktılar.

2- İlk maçı olan Kasımpaşa maçında vitaminsiz leş Emre çolak'ı selcukla oynattı orta saha ezile ezile hal oldu orta sahayı geçemedik.

3- K.Paşa maçı sonrasında Beşiktaş maçında semih takımı yaktı törenin golünde kayseri maçında yine 11 çıktı. Sabri yine 11, Umut yine 11.

4-Bir kere stoperde Koray'ı denemedi veya Hakan-Ched yapıp semihi yedeklemedi sonucunda puan farkı 11'e çıktı.

5- Yasin-Wes-Podolski
Sinan Gümüş

(Yapabilirdi hiç denemedi hep umut çıktı sonu hüsran)

6- Carole iyileşti 2 maç 11'e almadı Olcan göbeklisi kanadı perişan etti.

7- Sağ bek'te tarık da kötü gerekirse Chedjou'yu veya koray'ı hatta jose'yi çek dene sabri ve tarıktan kötü olamaz yapmadı.

8- Budama olayına aslan inanmadım zaten semihi sabriyi kesemeyen adam takımı budayacakmış geçiniz..

9- Kastamonu maçı sonrası göreceksiniz büyük revizyon olacak dedi yalanlar ortaya cıktı kimse gitmiyormuş.

10- Donk transferinde Umut'u vermedi bize ihanet etti. Umut yıllık 1.85 Milyon € (yaklaşık 5 trilyon) alıyor o yükten ve umut kalitesizinden kurtulacakken yapmadı.

Ama denizli napsın diyenler için yazdım herkese saygım var ama miladı dolmuş denizliyle olmaz.

Hamzaoğlu bu adamlardan cacık olmadığı için gitti sen geldin yine aynı adamları oynatıyorsun hiç mi mantık yok Allah aşkına bunlar iyi olsa sen gelmezdin zaten.

Türk değil yabancı hoca gelsin...

Hamza Hamzaoğlu evlatlarını yormaya kıyamayıp yükleme yaptırmadığı için şimdi sakatlık haberleri de patır patır düşmeye başladı...Mustafa Denizli'den 2007'de Kalli'nin, 2011'de Fatih Terim'in yaptığı revizyonu yapmasını bekliyoruz ama zaman ve maddi olanaklar çok dar.

Ne mi yapması gerekiyordu ?

1- Sen yorumcusun bu takımı izleyerek bilerek geldin. Semih, Sabri, Umut'un takımı kaç kez yaktığına canlı şahit oldun.
Geldiğin anda bunlar kesik yemeliydi. Yine 11 çıktılar.

2- İlk maçı olan Kasımpaşa maçında vitaminsiz leş Emre çolak'ı selcukla oynattı orta saha ezile ezile hal oldu orta sahayı geçemedik.

3- K.Paşa maçı sonrasında Beşiktaş maçında semih takımı yaktı törenin golünde kayseri maçında yine 11 çıktı. Sabri yine 11, Umut yine 11.

4-Bir kere stoperde Koray'ı denemedi veya Hakan-Ched yapıp semihi yedeklemedi sonucunda puan farkı 11'e çıktı.

5- Yasin-Wes-Podolski
Sinan Gümüş

(Yapabilirdi hiç denemedi hep umut çıktı sonu hüsran)

6- Carole iyileşti 2 maç 11'e almadı Olcan göbeklisi kanadı perişan etti.

7- Sağ bek'te tarık da kötü gerekirse Chedjou'yu veya koray'ı hatta jose'yi çek dene sabri ve tarıktan kötü olamaz yapmadı.

8- Budama olayına aslan inanmadım zaten semihi sabriyi kesemeyen adam takımı budayacakmış geçiniz..

9- Kastamonu maçı sonrası göreceksiniz büyük revizyon olacak dedi yalanlar ortaya cıktı kimse gitmiyormuş.

10- Donk transferinde Umut'u vermedi bize ihanet etti. Umut yıllık 1.85 Milyon € (yaklaşık 5 trilyon) alıyor o yükten ve umut kalitesizinden kurtulacakken yapmadı.

Ama denizli napsın diyenler için yazdım herkese saygım var ama miladı dolmuş denizliyle olmaz.

Hamzaoğlu bu adamlardan cacık olmadığı için gitti sen geldin yine aynı adamları oynatıyorsun hiç mi mantık yok Allah aşkına bunlar iyi olsa sen gelmezdin zaten.

Türk değil yabancı hoca gelsin...

Ben buraya ilk yazanlardan biriyim. Favre ya da onun gibi vizyoner biri gelsin diye o konuda katılıyorum. Yalnız Denizlinin maç maç yaptığı hatalara falan okey ama şu durumda niye Sabriyi yollamıyor ya da Umutu yollamıyor diye kızmam. En çok ben isterim Umut gitsin Sabri gitsin diye ama bu adamların şu an gönderilmesi demek Tarıka mahkum olmamız demek ya da forvetsiz kalmamız demek. En iyisi sezon sonunda bunları yollamak. Şu an için yollayabileceğin oyuncular Jem paul Emre çolak Tarıktan öteye gitmez. Muslera transfer Denayer Chedjou Carole Donk Selçuk transfer Sneijder Poldi transfer şeklinde bir 11 düşünüyor sanırım. Aslında elimizde bir ön libero daha olmalı ama alınır mı bilmiyorum. Burak Bilal Yasin de gayet iyi yedekler olur bence. Yasinle Bilal zaten son 20 30 dakika topçusu olurlar. Burakın da performansı artar. Gayet iyi bir kadro olur.

Ben buraya ilk yazanlardan biriyim. Favre ya da onun gibi vizyoner biri gelsin diye o konuda katılıyorum. Yalnız Denizlinin maç maç yaptığı hatalara falan okey ama şu durumda niye Sabriyi yollamıyor ya da Umutu yollamıyor diye kızmam. En çok ben isterim Umut gitsin Sabri gitsin diye ama bu adamların şu an gönderilmesi demek Tarıka mahkum olmamız demek ya da forvetsiz kalmamız demek. En iyisi sezon sonunda bunları yollamak. Şu an için yollayabileceğin oyuncular Jem paul Emre çolak Tarıktan öteye gitmez. Muslera transfer Denayer Chedjou Carole Donk Selçuk transfer Sneijder Poldi transfer şeklinde bir 11 düşünüyor sanırım. Aslında elimizde bir ön libero daha olmalı ama alınır mı bilmiyorum. Burak Bilal Yasin de gayet iyi yedekler olur bence. Yasinle Bilal zaten son 20 30 dakika topçusu olurlar. Burakın da performansı artar. Gayet iyi bir kadro olur.

Emre kardeşim umutla oynamakta forvetsiz oynamak zaten :)

Emre kardeşim umutla oynamakta forvetsiz oynamak zaten :)

Hahaha. Abi bence bir santrafor bulunsun yedek kulübesinde. Diğer türlü mesela burak ya da yeni alınan forvet sakatlandı forvete podolskiyi falan koyacaksın bu sefer kanat eksik kalacak. 2 forvet alınacaksa gönderilsin yoksa 6 ay kalsın. Bana göre en makulü Umutla bir forveti takas etmek. De sutter umuttan iyi oyuncu bence Bursada umduğunu bulamadı düşünülebilir. Ya da ndoye falan olsa Ts verir mi bilmem ama büyük iş olur.

Mustafa Denizli: Kadromuz yeterli. Takımdan gitmesini istediklerim var ama ben onlara git demem. Takımdan kimse gitmeyecek.

Budama ? Yalan oldu.

4.5 Milyon Dolar'ı alırken "ver" dedin ama.

Atletico Madrid maçına çıkamadın ayrıca.

Korkak yalancı Denizli İSTİFA..

Budama ne oldu yancı herif...

Nerdeyse 70 yaşına gelmiş bir adamın çok da paraya takılacağını düşünmüyorum. Vaat edilen ve yapılmayanlardan sonra ben olsam istifa eder bu vizyonsuz, beceriksiz yönetimi yerin dibine sokardım. Haysiyet her zaman paradan daha önemlidir.

Mancini geldi Mancini gitsin,Prandelli geldi prandelli gitsin,Hamza geldi Hamza gitsin şimdi de Denizli geldi Denizli gitsin bazen ne istediğimizi bilmiyoruz gerçekten, insanlar kıyafet değiştirir gibi koskoca Galatasaray kulübünün sürekli teknik direktör değiştirmesini istiyor üstelik 1-2 aylık teknik direktörüne bile sabır yok geçinde siz oynatın bari ne diyim.Zira o iyi değil şu gelsin bu kötü o gitsin vs. bu muhabbetler baymaya başladı biraz sabır lütfen herkesin düşüncesi bir olmaz senin kafandakiler başkadır Galatasarayın başına getirilen hocanın kafasındakiler başkadır bana göre şöyle şöyle olmalıydı bunu yapmıyor,yapmadı tu kaka demenin bir anlamı yok sabırlı olmalıyız.
Şu durumda transfer yapamıyorken mali kriz varken oyuncu göndermek,oyuncular hakkında olumsuz düşünce belirtmek takımda huzursuluğa yol açacaktır bu sezonu böyle götürmeliyliz.
Denizli sanıyormusunuz ki bu kadrodan memnun ya da bu kadroyla devam etmek istiyor.
Hoca belirli kalitede ilk 11 de oynayabilecek seviyedeki genç oyuncuları gözlemlemiş ve transfer edilmesini istemiş ama kulüplerin oyuncuları satmak istememesi,maddi durumlar ve en son uefa krizi hocanın ve yönetimin elini kolunu bağladı şimdi söylemiş olduğu budamayı yaparsa hoca 3 kulvar devam eden bir takıma takviyede yapılamayacağını düşünürsek kadro daralacak ve şuanki durumdan daha kötü durumlara düşeceğiz nitekim budanmış bir Galatasaray kadrosu 3 kulvarı götüremez!

Mustafa Denizli: Kadromuz yeterli. Takımdan gitmesini istediklerim var ama ben onlara git demem. Takımdan kimse gitmeyecek.

Budama ? Yalan oldu.

4.5 Milyon Dolar'ı alırken "ver" dedin ama.

Atletico Madrid maçına çıkamadın ayrıca.

Korkak yalancı Denizli İSTİFA..

Budama ne oldu yancı herif...

Bahçıvanlık işinden vazgeçmiş demek :)

Mustafa hoca çaresiz tamam AMA bir söyleyeceğim var Donk iyi olabilir ortasaha'da oynayacak oyuncu değil resmen orta sahada 1 kişi eksik oynuyoruz toplu topsuz oyunda o kadar statik kalıyor ki stoper olduğu bas bas bağiriyor. sen sol bek olarak aldığın Carole niye yedek niye devşirme olcan oynuyor.? Hocam arenada deplasman formatından vazgeç.

Transfer yapılamadı vatandaşın biri sezon başı yapılması gerekenleri yaptırmadı. Devre arası kaç kişi gelecek kaç kişi gidecek?

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Sabri ve Umut hâlâ niye takımda ?
Tarık oynamıyor ver kiraya niye takımda tutuyorsun.
Mustafa Denizli'nin işi bitti artık.
Teknik Direktörlük artık ona göre değil.
O spor yorumculuğu yapsın.

Sabri ve Umut hâlâ niye takımda ?
Tarık oynamıyor ver kiraya niye takımda tutuyorsun.
Mustafa Denizli'nin işi bitti artık.
Teknik Direktörlük artık ona göre değil.
O spor yorumculuğu yapsın.
Nihat parayı dikkatli kullanmalılar. Sabri ve Umut'u göndermek yine para. Hamit'i göndermek yine para. Tarık bu parayı bırakıp gitmez. Sezon başı yapılacaktı bunlar.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk