Mutlu Selçuk Üni - Galatasaray : 68-87

Robert Hite . 13 . .
Dee Brown . 24 .
Charles Gaines . 15 .
Murat Kaya . 10 .
Chris Owens . 12 .
Huseyin Besok . 7 .

Emre Sarp Kocaoğlu' Alıntı:
Bu arada Dee'nin 7/10 üçlükle oynaması beni sevindirdi.

NOT: ohhhhhh,özlemişim be. :D

Smileyler de klasiğe dönmüş.çok daha güzel.
Şu avatarını da değiştirsen daha mutlu olacam Sarp. :p

Dee'nin iyi sutör olduğu zaten biliniyordu, bazı maçlarda kötü atsa da gerektiği zaman sorumluluktan kaçmaması ve bu şansı en iyi şekilde kullanması artı.

Öncelikle herkese iyi akşamlar , sitenin yeniden açılması çok sevindiri hayırlı olsun...

Maçı almamız çok iyi oldu alınması gereken bir maçtı... Site kapalıyken fb'yi devirdik , telekom'u devirdik bu gurur verici emeği geçen herkese teşekkür ederim! Seyircinin büyük payı var bu maçlarda! Şimdi önümüzdeki en önemli maç olan efes maçına bakalım o maçı da alırsak şampiyon olacağımızın göstergesi derim , çünkü zor olan her takımı devirdik...İnşallah alırız maçlarımızı yolumuza devam ederiz!

Ayrıca gsbasket.org ailesinde ortamı özlemişim doğrusu burası benim 2. ailem gerçekten site kapanınca sürekli eksiklik hissettim kötü oldu ama neyse ki açıldı ;)

Gökce Başaran' Alıntı:
Şu avatarını da değiştirsen daha mutlu olacam Sarp. :p

Dee'nin iyi sutör olduğu zaten biliniyordu, bazı maçlarda kötü atsa da gerektiği zaman sorumluluktan kaçmaması ve bu şansı en iyi şekilde kullanması artı.

Kimi koymamı istersin?Güzel çıkmış Fatih orada. :) Değiştirmek gibi bir düşüncem yok. :p

İki takım arasındaki kalite farkını düşündüğümüzde rahat bir galibiyet alırız beklentisi içindeydik ki, öyle de oldu.

İstatistiklere göre ortalamanın üstünde görünen üçlük yüzdemizi ilerde oynayacağımız maçlarda da koruyacağımızı umuyorum.

Maç sonrası resmi site açılışında görünen resim Konyalı Galatasaraylıların bu maça sağlam hazırlandıklarının göstergesi olmuş. (Göremeyenler için hatırlatayım; oyuncularımızın adları sopalı pankartlara yazılmış) Emeği geçen herkese teşekkürler.