NBA Geyiği

• Konbuyu başlatan Veysi Deniz Baskın
  • Başlangıç tarihi
Kawhi ve cp3 yuksek kontratlarindan cikmislar diye gordum.
Anlasmali bir durum mu yoksa degisik bir hareket mi gelecek.
İkisininde takımlarıyla tekrar anlaşması bekleniyor. Kawhi 10.yılını doldurduğu için daha yüklü Max alabileceği için serbest kaldı gerçi diğer takımlarlada bir görüşecekmiş belli olmaz sağı solu. Cp3 ise 3 yıl 90 milyondolarlık konrat imzalamak istediği için kullanmadı opsiyonunu.

Chicago Bulls, Lonzo Ball ile 4 yıl / 85 milyon dolarlık sözleşme imzaladı.

Dallas Mavericks, Tim Hardaway Jr ile 4 yıl / 72 milyon dolarlık yeni sözleşme imzaladı.

Utah Jazz, Mike Conley ile 3 yıl / 68 milyon dolarlık yeni sözleşme imzaladı.

Yani bencede saçma şu açıdan saçma Monty Williams la beraber serbest piyasada tercih edilebilecek bir yer oldu bence suns. 2-3 yıl sonra belki daha genç bir yıldız çekerdin şimdi 4 yıl tutuklandın.

Kent Bazemore & Dwight Howard - Lakers
PJ Tucker - 2 yıl 15 milyon dolar - Miami Heat
Richaun Holmes 4 yıl 55 milyon dolar - Sacremento Kings
Devonte Graham - Pelicans
Kyle Lowry - 3 yıl 90 milyon dolar - Miami
Reggie Bullock - 3 yıl 30,5 milyon dolar - Dallas
Bobby Portis - 2 yıl 9,5 milyon dolar - Bucks
TJ McConnell - 4 yıl 35 milyon dolar - Indiana
Tim Hardaway Jr. - 4 yıl 72 milyon dolar - Dallas
Lonzo Ball - 4 yıl 85 milyon dolar - Bulls
Shai Gilgious Alexander - 5 yıl 172 milyon dolar - OKC
Trae Young - 5 yıl 207 milyon dolar - Hawks
Norman Powell - 5 yıl 90 milyon dolar - Portland
Daniel Theis - 4 yıl 36 milyon dolar - Rockets
Alex Caruso - 4 yıl 37 milyon dolar - Bulls
Derrick Rose - 3 yıl 43 milyon dolar - Knicks
Evan Fournier - 4 yıl 78 milyon dolar - Knicks
Gary Trent Jr. - 3 yıl 58 milyon dolar - Raptors
Furkan Korkmaz - 3 yıl 15 milyon dolar - Sixers
Jeff Green - 2 yıl 10 milyon dolar - Denver
Mike Conley 3 yıl 72 milyon dolar - Jazz
Jarett Allen - 5 yıl 100 milyon dolar - Cavs

Dragic de muhtemelen S&T ile Raptors'a gidecek.

Lakers gelen geçeni topluyor ama hiç biri ne vereceği belli olmayan adamlar. Mills ve Melo diğer hedefler, Danny Green de var ama onun miami veya nets yapacağını düşünüyorum bana kalırsa 4.farklı takımla şampiyonluğa gitmeye çalışır tabi düşük kontrat a oynama fikri varsa. Nets ise hiç hamle yapamadı üstüne Jeff Green i kaybetti. Otto Porter ı bile gsw ye kaptırdılar minumama ki tam ihtiyaçları olan adamdı ama sağlıklı kalması da çok büyük soru işareti Porter in yine Tucker ı bırakmazlar diyordum oda miami yaptı.. Gsw ise bu sene iddalı olacak şahsen klay ın kariyerinin bittiğini düşünüyorum ama yüzde 50 si ile dönse bile contender olurlar çünkü Wiggins in kontratı ile bir iyi isim daha katabilirler kadroya. Pat riley ise bu sene kurşunları patır patır sıkıyor Lowry-Butler-Robinson-Tucker - Adebayo çok dengeli bir beş oldu.

Melo, malik monk Lakers. Malik monk düzgün kontrat kapamaması enteresan.Patty mills Nets olmuş ne gerek vardı anlamadım zaten elinde harden, irving, Durant var 3&D veya uzuna niye harcamadılar anlamadım üstüne tüm Mle yi buna gömdüler heralde.

Lakers, Carmelo Anthony & Malik Monk hamlelerinden sonra Talen Horton-Tucker ve Kendrick Nunn'ı kadrosuna kattı.

LeBron & Carmelo & Davis & Westbrook dörtlünün ikisi sezonun yüzde 70'ini sakatlıklarla boğuşarak bitirir.