NBA Geyiği

• Konbuyu başlatan Veysi Deniz Baskın
  • Başlangıç tarihi
Re: nba geyiği

geçen sezonun başında rockets_lakers maçında luke walton ın kendi potasına attığı sayıyı hatırlıyan var mı ilk gördüğümde gülmekten yere kapaklanmıştım :ehue bi de batı yarı finalinde price şapkayı giydiemişti o da inanılmaz komikti

mertNBA_20040522_1_1085248050_i2cq.jpg

Şurdaki vuruş tekniğine bakar mısnız ? :)

Bu mesajın tam yazılması gereken yere karar veremedim, burasının da uygun olmadığını düşünüyorum. Aslında bu mesajıma uygun bir konu yok...
Neyse diyeceğim şu Minnesota Timberwolves yeni formalarını tanıttı. Artık formada Timberwolves yerine ev formasında Wolves deplasman formasında Minnesota yazacak. Buyrunuz bakınız formalara...

Al-3_medium.jpg

Miller_Side_BB_medium.jpg

Kod:
Shaq?ın, eski sevgilisi Alexis Miller?a 200 metreden daha fazla yaklaşamaması yönünde mahkeme kararı çıkmış. Niye mi? İddialara göre Shaq, Miller?ı bir çok kere takip etmiş, fiziksel saldırı ile tehdit etmiş ve rahatsız edici bir şekilde telefonla aramalarda bulunmuş. Bu aramalarda telefonu kapamadan önce derin derin nefes alıp veriyormuş sevgili Shaq?cığımız. Ayrıca bunlar da yetmemiş. Sevgili devimiz, bir rap şarkıcısı olan Miller?ın işlerini sekteye uğratmak istemiş. Rap dünyasındaki diğer şarkıcılara 50?şer bin dolar para ödemiş onunla çalışmamaları için. Yıllardır yarattığı imajı yavaş yavaş yıkmaya başlıyor Shaq. Ne diyeyim, üzüldüm. Bunlarla uğraşmak yerine biraz daha istekli ve konsantre olsaydı kendisi, belki de daha yukarılara taşıyabilirdi Suns?ı.

kaynak:http://telifhakki.blogspot.com/

ne alıp veremediği varsa senelerdir bok atıp durduğu Kobe kaale alıp bi 2 çift laf etse diycem de sanmıyorum basketbol kariyeri biten bi adamı kaale alıpta bişiler desin konu hakkında..yazık, kendi kendini bitirdi..sürünsün..

Bahsettiğimiz adam shaq... O çok sevdiğin Kobe Shaq olmasa şu anda parmakları boş dolaşıyor olurdu... Bu yazılanlar doğrudur yanlıştır bilemem ama Shaq NBA tarihinde çok önemli bir yere sahiptir bunu da pek birşey değiştirmez. Sürünme durumunu da pek anlayamadım o da ayrı (:)

Eski portland center i Kevin Duckworth evinde ölü bulunmuştur,Allah rahmet eylesinin NBA93 oynayanlar sega da hatırlarlar, 44 yaşında ölen Duckworth un ölüm nedeni belli değil.