Ne Yapmalı...

Sinan Soysal' Alıntı:
Bazı arkadasLar antaLya bb'ye sıradan takım demis.. KesinLikLe katıLmıyorum heleke evlerinde oynadıgı macların cogu üst bitiyo :D :D :D
Saka bi yana AntaLya Cok atan ve cok yiyen bi ekip, yani macLarını atarak kazanıyoLar .
ornek 99-98 icerde kazandıkları teLekom macı..yine icerde besiktası saLLadıLar ama yıkamadılar 92-99 şumpert(31 sayı)
Biz bu macı savunmamızLa kazanırız her zaman ki gibi :)

Kepez Antalyadan daha iyi bir takim.Can AKin mi Martin Cartier mi kim kurtaricak Antalyayi???Hic de iyi bir takim degil...Siradan..Fazla sayi attigi dogru sahasinda cunku diger takimlar gevsiyor bayagi.Bakiniz BJK macin basinda 25 sayi one geciyor ve sonra.....

Liderlik tabiki mutluluk verici ama beni en çok sevindiren şey takım olmaya başlamamız. Baktığımız ligde istatistiklik lidelerine hiçbirinde bizden biri yok. Ancak lider olan takım biziz. bu da ne kadar iyi birşeyleri paylaştığımızı ve oynadığımız basketbolun doğruluğunu gösteriyor. Daha da iyi olacağız...
Hedef ŞAMPİYONLUK devam ASLANLAR...

bu zorlu virajda ilk galibiyetimizi bandırmada bulduk.sıra asesoftta şimdi ayhan şahenki dolduralım
12+4000

adım bir kere pollyanaya çıktı ama hiçte rahatsız değilim.yazmaya devam ediyorum.kritik sınavın ortalarındayız ve olası bir mağlubiyette takıma çökme yerine onların yanında olmamızı göstermemiz gerekiyor umarım herkes kendini buna göre hazırlar.ben onlara güveniyorum sizde güvenin destek olun.