Nerdesiniz Ahmet bey?

Çok sıkıntılar yaşadı Galatasaray'ın basketbol şübesi.. Play out oynamak, hedefsiz kalmak.. Fakat hiçbiri bu kadar acıtmadı Galatasaray taraftarını..

Sezon başında önce Murat Özyer'den yolları ayırıp ardından kimseyi bulamayınca tekrar Murat hocaya gidip gel beraber olalım demeniz.. ardından sezon ortasında takıma danışman olarak gelmiş ve yıllardır bu işlerden uzak duran Koray Mincinozlu'yu takımın başına getirmeniz.. yapılan yanlış transferler..

Kısacası çöpe atılmış bir sezon.. ve bugünlerde olan bitenler ki hakikaten bunları yazmak bile istemiyorum..

Aslında bunların olup olmaması değil bu başlığın açılmasının sebebi.. Bu başlığın açılmasının sebebi sözünüzü hatırlatmak..

Neredesiniz Ahmet bey?
Galatasaray taraftarına verdiğiniz sözü yerine getirin..

Dedehayırı bu şubenin başına musallat eden zihniyet bizi yedi bitirdi ya allah aşkına şu basketbol şubesini basketboldan anlayan basketbolla ilgilenen kişiler yönetsin borsacılar değil

Okan Çeviki koç olarak seçen sayın dedehayı kalıbımı basarım şöyle düşünüyordur Bu adam bayan takımımızı avrupa şampiyonu yaptı bundan iyi koç bulamayız geçsin erkek takımının başına

Burası Ahmetin çiftliği değil.Okan Çevik bayan takımının başında kalmalıydı doku tutmuştu şimdi sen terfi mi ettirdin sayın Dedehayır maaşına da zam yaptın mı
Bu zihniyet Okan Çeviki seneye Futbol takımının başına geçirir

Okan Çevik'in dokusu bayan takımıyla da tutmamıştı. Coaching hatalarının yanı sıra kendisi geldiği günden itibaren demeçlerinde alttan bol bol övdü kendisini; ama takımın sahadaki oyununda açıklamalarındaki topu doğru oyuncuya doğru yerde verme, stratejiyi ikinci yarıya saklama (Kursk maçı sonrası demeci) gibi şeyleri göremedim.

Bir de Galatasaray'ın savunma odaklı bir takım kimliği oluşmaya başladı demeci vardır ki bu takımı geçen yıl izleyenler o kimliğin nasıl oluştuğunu biliyorlar.

Adnan Polat Rijkaard'la yemek yiyor, Hürriyet Gazetesine bakarsak Ahmet Bey'de Mihriban Hanımla yemekte.
Yiğit Şardan'da evde hanımıyla yemektedir.
Hatta foruma girip gülüyorlardır bizim şu ağlanacak halimize.

Burak Barut' Alıntı:
Adnan Polat Rijkaard'la yemek yiyor, Hürriyet Gazetesine bakarsak Ahmet Bey'de Mihriban Hanımla yemekte.
Yiğit Şardan'da evde hanımıyla yemektedir.
Hatta foruma girip gülüyorlardır bizim şu ağlanacak halimize.

bizde gidip yemek yiyelim bari...

haftayada program yaparız...

Yemekteyiz Galatasaray diye...

hem klübe ek gelir olur...

En iyisi usta Yemekteyiz Gsbasket'te.Aldığımız 10 bin ytl ile pembe koltuk alırız pembe gömlekliye.
10 milyon doları sen bu sene çöpe at seneye 2 milyon dolarla takım kuracam de :)

Burak Barut' Alıntı:
En iyisi usta Yemekteyiz Gsbasket'te.Aldığımız 10 bin ytl ile pembe koltuk alırız pembe gömlekliye.
10 milyon doları sen bu sene çöpe at seneye 2 milyon dolarla takım kuracam de :)
Adam borsacı abisi parayı verdim karşılığı gelmedi bende bundan sonra para yatırmam diyor
Halbuki bilmiyor başarı için sadece parayı vermek yetmez doğru yapılanma lazım bilmediği bir diğer noktada başarısızlığın sorumlusunun kendisinin kurduğu yanlış yapılanmadır

DedeHAYIR a göre başarıda başmimar kendisidir
Başarısızlıkta ise koç ve oyunculardır

Alperen Kaplan' Alıntı:
Dedehayır İstifa diyerek değiştirebilir miyiz abi başlığı?

Alperen önce kupa varken ortaya çıkıp başarıyı sahiplenen, başarısızlıkta ise ortadan bir anda kaybolan Ahmet beyi bir bulalımda.. sonra istifaya sıra gelir..

Subenin halıne bak
yönetici menejer ilişkisine bak mide bulandırıcı ..istifa etse ne olur etmese ne olur zaten bu sube gözden cıkarılmıs idman takımı olmus

anlamlı bir pankart yazıp asılmalı ama ne yazılmalı

Ahmet DEDEHAYIR' Alıntı:
Şunu herkes çok iyi bilsin ki sezonun yarısından sonra istifa etmek gibi bir niyetim söz konusu dahi değildir. Camiamıza ve Başkanımıza verdiğim sözleri yerine getirip iç huzuru ile bu sezonun sonunda Basketbol Şubesindeki görevimi devretmeyi planlıyorum.

Ahmet DEDEHAYIR' Alıntı:
Şunu herkes çok iyi bilsin ki sezonun yarısından sonra istifa etmek gibi bir niyetim söz konusu dahi değildir. Camiamıza ve Başkanımıza verdiğim sözleri yerine getirip iç huzuru ile bu sezonun sonunda Basketbol Şubesindeki görevimi devretmeyi planlıyorum.

Bu takım bu sene kupalara bile katılmayacaksa sana da senin oturduğun makama da yazıklar olsun.Bizleri kandırdığın için vicdanınla başbaşa kalırsın umarım.