Nevriye Yılmaz

Çok büyük terbiyesizlik yaptığı. Fb yapsa bu olayı normal der idim çünkü tarihlerinde böyle olaylar var ancak Galatasaray'a yakıştıramıyorum. Türkiye'nin batıya açılan penceresi, ülkenin en demokratik kurumu, Tevfik Fikret'lerin takımında etik dışı şeylere müsaade edilmemeli ve Nevriye'ye ceza verilmeli.

Altyapıdaki maçların yarısı benzer skorlarla bitiyor zaten. Ne yapsın, takımına rakip zayıf, çok yüklenmeyin mi desin? 10 yaşındaki çocuklardan da bahsetmiyoruz, yavaş yavaş A takım oynaması gereken yaştaki oyuncular bunlar. Nevriye Yılmaz'ın kişiliğinden kariyeri boyunca çok hoşlanan biri değildim, iyi bir koç olacağını da sanmıyorum ama bu konuda bir terbiyesizlik göremiyorum.

Altyapıdaki maçların yarısı benzer skorlarla bitiyor zaten. Ne yapsın, takımına rakip zayıf, çok yüklenmeyin mi desin? 10 yaşındaki çocuklardan da bahsetmiyoruz, yavaş yavaş A takım oynaması gereken yaştaki oyuncular bunlar. Nevriye Yılmaz'ın kişiliğinden kariyeri boyunca çok hoşlanan biri değildim, iyi bir koç olacağını da sanmıyorum ama bu konuda bir terbiyesizlik göremiyorum.
100 küsür fark yapıp son topu kullanmayan oyuncuya ceza vermekten bahsediyoruz. Ayrıca rakip de bizim takımdan 2-3 yaş küçükmüş. Böyle bir olaya ne gerek vardı?

Gelişim takımı ile küme düştükten sonra bir ara erkek takımı idmanlarında görüldü ama şimdi ne yapıyor bilen var mı? Hala bizdemi?

Genç oyunculara arkadaşının menecerlik şirketi ile anlaşmaları için fikir vererek gelişimlerine katkıda bulunan über maaşlı altyapı koçu!

Ömer Yalçınkaya'nın çiftlik ekibinden ve ve onun sayesinde yaptığı astronomik sözleşme zaten konuşuluyordu. Gelişim takımını düşürüp, oyuncular ile hiçi ilgilenmemesi de cabası. Doğru karar olmuş. Çok sevdiği Fenerbahçe'sine gider artık.

Sırada Özge Alev'in olduğunu düşünüyorum.

Saygılar.