Nihan Anaz

Re: Nihan Anaz Galatasaray Medical Park'ta

O yılki formamız öyleydi. ÜStünde Galatasaray yazan formaları seviyorum ben. Eskiden de vardı öyle bir formamız hatırlarsınız (Daniels zamanları olması lazım, bir ara da 2007-2008 sezonunda kadın takımımızın formaları da benzerdi). Bence kötü değil.

Formayı bende beğeniyorum ama resmi sitenin Nihan ın Galatasaray formasıyla daha güzel bir resmini ve daha şık bir yazı fontu ile yazmasını beklerdim.

Hüseyin , onu resmi site yayınladı mı ki? Ben Facebook bayan takımı fanpage de görmüştüm.

İlk anlaşılan yerli oyunculardandı. Rotasyonda katkısı olacaktır. Dizleri iyi bir sezon geçirir umarım :)

Silvia hariç ben pek sevmedim bu sene ki transferleri.. Yine de tüm kalbimle başarlı olmasını diliyorum Nihan'ın..

Re: 21 # Nihan Anaz

Nihan bence bugünde iyi değildi. Zaten Ceyhun hoca da çok kzıdı ona oyunu yavaşlattığı için. Rakip sahaya geçtiğimiz an top dolaştırın hızlı pas hızlı pas dedi. Ama Nihan topu aldıktan sonra topun onda olduğunu anlaması 3-4 saniye sürüyordu sadece. Çok yavaş bir oyuncu ve oyun aklı yok.

Ne bekliyordunuz ki alt tarafi Nihan iste.
Esmeral, Birsel ve Nevriye Basketbol'u birakana kadar bize hep hüsran kabul etmemiz lazim. Ya da kendimiz cikartmaliyiz o ayarda oyuncu. Ama 30 yasindaki Nihan'dan bu saatten sonra birsey olmaz.

Seneye ne yapıp edilmeli,Ceyhun Hoca milli takımdan öğrencisi olduğu için kandırabiir :p Esmeral Tunçluer kadroya dahil edilmeli,öyle nihanla,gülşahla ceydayla olmaz bu şampiyonluk işi...

Suat Aydın' Alıntı:
Seneye ne yapıp edilmeli,Ceyhun Hoca milli takımdan öğrencisi olduğu için kandırabiir :p Esmeral Tunçluer kadroya dahil edilmeli,öyle nihanla,gülşahla ceydayla olmaz bu şampiyonluk işi...
Sen ona kandirmak mi diyorsun, dogru yolu ögretmek olsa gerek :) :p

Salih Coskun' Alıntı:
[quote="Suat Aydın":3jpgccll]Seneye ne yapıp edilmeli,Ceyhun Hoca milli takımdan öğrencisi olduğu için kandırabiir :p Esmeral Tunçluer kadroya dahil edilmeli,öyle nihanla,gülşahla ceydayla olmaz bu şampiyonluk işi...
Sen ona kandirmak mi diyorsun, dogru yolu ögretmek olsa gerek :) :p[/quote:3jpgccll]

yahu gelsin de ne denilirse denilsin :)

Aykun Alan' Alıntı:
2 maç oldu ve hemen gönderilecekler belirlendi. Gülşah, Nihan, Ceyda. Bravo!

Bu isimleri ben kullandığım için bu sözleri üstüme alıyorum Aykun...

Ben gönderilsin diye kelime kullanmadım burada,şampiyonlu istiyorsak yetersiz dedim,ayrıca Gülşah ve Ceyda'ya sabredilmeli kesinlikle genç oyuncular ve belli bir kalitedeki oyuncular ama takımında Esra Şencebe gibi taraftarın sevgilisi olan kaliteli bir yerlin varken onu gönderip Nihanı'ı almak ancak biz yönetimin yapacağı iş zaten :oops: tamam Esra'yı gönderdin ama onun yerine bu ligte ondan daha iyi olan kimse(esmeral tunçluer) onu getir bari,ondan daha düşük kalitede birisini(nihan anaz)getirme tabi eğer hadefin Fenerbahçe'nin ligte ki ambargosunu bitirmek ve Avrupa'da en iyi dereceyi almaksa...

6 aylık bir sürede forumdan uzak kalışın,foruma dönerken herşeyi eleştirmen anlamına gelmez...sitedeki bir hatayı yersiz bir kelime ile ifade etmen ve söylediklerimi tam anlamadan eleştirmen gereksiz polemiklere yol açacaktır...

Şöyle yukarı alalım başlığı derinlerden.

Sergilediği performans kesinlikle takım adına çok önemli. Kenardan gelerek tecrübesiyle takıma güzel katkılar sağlıyor son maçlarda.

Dilerim bu performansı devam eder Nihan'ın.

Takım düzgün basketbol oynarsa katkı veren cinsten bir oyuncu Nihan. Yani takım kötü giderken ''bugün Nihan iyiydi ama takım kötüydü'' diyebileceğimiz çok maçı olmaz Nihan'ın. Bu yüzden bu kız iyi oynayınca anlıyorum takımda doğru giden birşeyler var...

21# Nihan Anaz

Maç : 21
Süre : 05:07:25 (ort 14:38 dk )
Sayı : 92 (ort 4,38 )
Ribaund : 16 (ort 0,8 )
Asist : 24 (ort 1,1 )
Blok : 0 (ort 0 )
Top Çalma : 10 (ort 0,5 )
Top kaybı : 15 (ort 0,7 )
Faul : 34 (ort 1,6 )