Ntv , NtvSpor netten izlemek !

Arkadaşlar bu konuyu açmak için çok tereddüt ettim ama bazı akadaşların basket maçlarını izleyemediğini duyunca üzüldüğüm için açtım .

Bu program sayesinde ntvspor ve ntv yi izliyebilirsiniz . Programın adı sipru :
İndirmek için tıklayınız.

Programı çalıştırmak için üye olmak gerekiyor. Ben hepinizin yerine üyede oldum :)

Kullanıcı adı : basket05
Şifre : 123456789

mustafakaya' Alıntı:
Berkay Bindal' Alıntı:
Ah netim kotalı olmasaydı ne güzel olurdu :(

İndirmesi 15 mb bişey fazla değil ! İzleme konusu ise zaten Play-Off lar Mayıs da başlıo :)

Yok zaten ben ntv ve ntvspor'u izleyebiliyorum. Programı indirmesi de sorun değil ama nba tv'den maç izlerken (bir maç yaklaşık 2.5 saat) kotadan alıyor program. Ortalama 300-400 mb falan. Yani ben öyle biliyorum.

Evet sadece 15 MB ama sadece dosya boyutu o :)

Bir maç izlediğinizde Sipru,TVU Player ve Sipru ile yaklaşık 1,5-2 GB kota yer!!
Sanırım arkadaşın bunu ifade etmeye çalıştı.

Ali Demirci' Alıntı:

Bir maç izlediğinizde Sipru,TVU Player ve Sipru ile yaklaşık 1,5-2 GB kota yer!!

1,5 - 2 GB kota yemek gibi bir marifeti yok çünkü dosya internet üzerinden sıkıştırılarak geldiği için nba maçı 200 mb taş çatlasa :)

mustafakaya' Alıntı:
Ali Demirci' Alıntı:

1,5 - 2 GB kota yemek gibi bir marifeti yok çünkü dosya internet üzerinden sıkıştırılarak geldiği için nba maçı 200 mb taş çatlasa :)

Nedemek istedin tam anlayamadım ben internet veri akışından sözediyorum ama bir NBA maçının video'ya çekilmiş hali bile indirilmek istediğinde 500-600 MB genişliğindedir.

Kaldıki bu tür online yayın yapan programlar sürekli bir download halindedir.Bu programları izlerden modeminizin ışığına bakın nedemek istediğimi daha iyi anlarsınız.

O yüzden bu tür programları kullanan kotalı kullanıcılar dikkat etsin.Yapı olarak farklı olmakla beraber Youtube da aynı mantıktadır ilk önce video sisteminize iner o kırmızı şerit ile birlikte tamamlandığında video'yu izlersiniz ;) Sipru gibi programlarda ise yayın akışını izlemeye devam ettikçe download da devam eder.

Deniz Ilbay' Alıntı:
Sipru'yu denedim ama yurt disina yayin yokmus :(

eger nvtspor bizim playoff maclarini gösterecekse yine bakamiyacagiz
ever sipru falan göstermiyormuş yurdışında. internetten ntv falan izleniyormu yurtdışında ve de ntvspor u izleyebileceğimiz yurtdışından bi programmış, yamaymış,kılmış,tüymüş hiçbirşey yok mu yahu.

Sipru yurt dışı yayını yapmıyor yayın hakları gibi sebeplerle zaten türkiye sınırları içinde de maç izlemek imkansız hd teknolojisine geçilmediği için yüksek izleyici sayılarında yayın mayın kalmıyor program dahi açılmıyor. Abdi ipeçideki Fenerbahçe maçını çanak anten rüzgardan döndüğü için siprudan izleyeyim dedim maçın başlamasıyla yayın mayın kalmadı. Sipru da henüz beta aşamasında zaten.

Bende TTNet Beykoz maçı öncesi indirmiştim.Gayet iyi bir program.Canlı yayınlarda kasılmalar ve mozaikleşmeler bazen çok fazla oluyor.Ulan NTV senin yüzünden ne hallere düştük :)