Nur Gencer ve Cihansever hocadan mesaj var!

Arkadaşlar, bugün oynanan Efes-Orleans maçında, yeni menejerimiz Nur Gencer ve yardımcı hocamız Cihansever Yeşildağ'ında olduğunu gördük.

Murat Cantaş ile beraber,maçın devre arasında, yanlarına gidip sohbet etme imkanı bulduk, saolsunlar kendileride bizi kırmadılar sorularımıza cevap verdiler.

Sohbetten aklımda kalanları başlıklar halinde, sizlerle paylaşıyorum!

-Bize destek olun, bu sene kümede kalmak 10 tane şampiyonluğa bedel.
-Cezalar çok ağır ve haksız, tahkimin cezamızı indireceğine inanıyoruz.
-A.Polat çok büyük destek veriyor şubeye.
-Yeni bir yapılanma içine gireceğiz, her sene şubenin üzerine koyacağız.
-Oyuncularımızın, motivasyonu üst düzeyde, KSK maçını kazanacağız.
-Rancik ile önümüzdeki sezonda devam etmek için şimdiden çalışmalara başladık.
-Jasaitis'i daha verimli kullanmak için elimizden gelen herşeyi yapacağız.
-5 Numara kesinlikle alacağız, ama çok kaliteli sıradışı bir oyuncu almak istiyoruz.
-Asist yönü kuvvetli bir oyun kurucu transferide şartlar uygun olursa yapabiliriz.
-Galatasaray'ın hakkını kimseye yedirmeyeceğiz.
-Gsbasket.org'u biliyoruz, ve desteğinizi her anlamda bekliyoruz, kapımız size her zaman açık.
-Galatasaray'ı bir kaç sene içinde yenilmez armada günlerine geri döndüreceğiz.
-Galatasaray taraftarının, bozulan moralini ve incinen gururunu tekrardan düzelteceğiz.

-----------------
Aklımda kalan başlıklar bunlar, hatırladıkça eklemeye devam edeceğim
Kişisel fikrim büyük bir mücadelenin startını vermiş camiamız, bize düşen omuz vermek!

SALONLARA GİDİP TAKIMIMIZA SAHİP ÇIKALIM!

Bayan takımıyla ilgili bir konuşmanız oldumu acaba...Birde bu yenilmez armada'yı oluşturacağız demiş,bunun finansmanı konusunda birşeyler söyledimi...Belki konuşup unutmussunuzdur diye soruyorum...

Ee ortaya bomba atmak gibi olmasında Efes maçında ne yapıyorlardı acaba belki de oyuncu arıyorlardı ya da izliyorlardı ? ;) İncelemek gerek.

Lig başlarken bu kadar heyecan yoktu kimsede herşey de bir hayır var demek gerek.

Burak Barut' Alıntı:
Ee ortaya bomba atmak gibi olmasında Efes maçında ne yapıyorlardı acaba belki de oyuncu arıyorlardı ya da izliyorlardı ? ;) İncelemek gerek.
Lig başlarken bu kadar heyecan yoktu kimsede herşey de bir hayır var demek gerek.

Benim aklıma gelen direk Santiago ama.
Ermal de form tutmaya başlıyor yavaş yavaş.

Emre ve Murat, elinize ağzınıza sağlık. bu iyi haberleri getirdiğiniz için. Özellikle Adnan Polat'ın destek verdiğini duymak çok hoşuma gitti. bir de tabii ki "Galatasaray'ın hakkını kimseye yedirmeyeceğiz." :)

Ne diyim Yunus benimde aklıma o isim geldi.Nachbar takasından sonra istedikleri 4 numaraya da kavuşacakları düşünülünce bu kazmayı fazla tutmak istemeyebilirler : )

Burak Barut' Alıntı:
Ne diyim Yunus benimde aklıma o isim geldi.Nachbar takasından sonra istedikleri 4 numaraya da kavuşacakları düşünülünce bu kazmayı fazla tutmak istemeyebilirler : )
Öyle kazmaya can kurban Burak Abi. Fazla uzaklara gitmeye gerek yok. Santiago iyidir.
Şimdi olur mu acaba diyorum.Biri çakma olmak üzere 5 tane uzunları var.Kesin elden çıkarmak isteyeceklerdir.

Yunus Taylan' Alıntı:
[quote="Burak Barut":bps9vezg]Ne diyim Yunus benimde aklıma o isim geldi.Nachbar takasından sonra istedikleri 4 numaraya da kavuşacakları düşünülünce bu kazmayı fazla tutmak istemeyebilirler : )
Öyle kazmaya can kurban Burak Abi. Fazla uzaklara gitmeye gerek yok. Santiago iyidir.
Şimdi olur mu acaba diyorum.Biri çakma olmak üzere 5 tane uzunları var.Kesin elden çıkarmak isteyeceklerdir.[/quote:bps9vezg]

Santiago olabilir, istenirse bize de Efes'e de uygun gelir gibime geliyor.
Efes yeterince yararlanamıyor kendisinden.

Zor ama gelirse efsane olur...Bence kendisi tam aradığımız adamdır...Efes'ten ne kadar aldığı konusunda bir bilgiye sahip olan varmı?
Ekleme:Şimdi düşündümde bu kadar büyük bir isim kaos içinde bulunduğumuz bir süreçte bize gelirmi,bence gelmez...

Bugün Efes'in maçını izlerken aklımdan geçmişti Santiago. Halbuki bizimkilerin salonda olduğunu bilmiyorum. Gidip orada maçı izlemeleri Burak Abi'nin de dediği gibi düşündürüyor.

Aldığı ücret en az oynayan yabancı oyuncular kadar vardır.

Abi tam bilmiyorum ama 1250 de olmayabilir 1 olur bizde de 750 ile oynar : )
Efes'in ondan faydalanmadığını düşününce Efes onu Eurolig'de kendisine ilerde bela olacak bir takıma da vermek istemez diye tahmin edince.
Uygun olabilir gibi gelmiyor değil : )

Görüşmemizde üstüne basa basa bu federasyonun vermiş oldugu cezanın hiçbir hak hukuka dayanmadıgını,perde arkasında bize karşı kurlulan bir düzenin olduğunu belirttiler.

ve bu yüzden Camia olarak uleb maçıyla beraber bu yıl ONUR MÜCADELESİ vereceklerini söylediler.

Burda en büyük güçlerinin her ortamda taraftarın takımına sahip çıkmasını bu zor günlerde çok ihtiyaçları oldugunun altını çizdiler.

Ayrıca takımda yerli ve yabancı oynucuların müthiş bir hırs ve azımle çalıştıklarını ilettiler..

Kısaca ONUR MÜCADELESİNDE CAMİA OLARAK OMUZ OMUZAOLMA ZAMANI!

Burak Barut' Alıntı:
Abi tam bilmiyorum ama 1250 de olmayabilir 1 olur bizde de 750 ile oynar : )
Efes'in ondan faydalanmadığını düşününce Efes onu Eurolig'de kendisine ilerde bela olacak bir takıma da vermek istemez diye tahmin edince.
Uygun olabilir gibi gelmiyor değil : )
Ben yönetimin yerinde olsam bu saatten sonra para filan düşünmem gerekli yerlere gerekli takviyeleri yaparım ve bu onur mücadelesini kazanırım.

Aslında haklısın,şartlar uygun ancak isim büyük biraz... :)
Yinede beklemekte fayda var...Bellimi olur...Olursa süper ötesi olur...Bu mudur,budur olur yani...

Bugün Ergin Hoca Santiago'ya yine az süre verdi.Emal bile daha çok süre aldı sanırım.Ermal ligde oynuyor fark var bırak oynasın adam diye söyleniyordum tv karşısında :) Santiago bize gelirse muhteşem olur.Bir eksik parça tamamlanmış olur.