Oguz Savas bilmecesi devam ediyor!!!

Türkiye Basketbol Ligi'nin son şampiyonu Ülkerspor'un, Fenerbahçe ile yaptığı işbirliği sonrası bazı takımların transfer gündeminde olan genç oyuncu Oğuz Savaş'ın, Beşiktaş Cola Turka ile prensip anlaşmasına vardığı öğrenilirken, bu oyuncunun Ülkerspor'da kalabileceği de iddia edildi.

İzmir'de Avrupa Şampiyonası'nda mücadele eden Ümit Milli Takımı'nın kadrosunda bulunan Oğuz'un, daha önce Beşiktaş Cola Turka'da oynamak istediği ve siyah-beyazlı kulüple prensip anlaşmasına vardığı yönünde açıklamalar yapılırken, bu oyuncunun transferi konusunda net bir durumun olmadığı bildirildi.

Beşiktaş Cola Turka Antrenörü Murat Didin, Oğuz ile prensip anlaşmasına vardıklarını ve Ülkerspor'un, bu oyuncunun bonservisini kendilerine vermesini beklediklerini dile getirdi.

Fenerbahçe Basketbol Şube Direktörü Nedim Karakaş da birilerinin Oğuz'u her gün başka bir takıma gönderdiğini ifade ederek, "Oğuz'u bugün Beşiktaş Cola Turka'ya veriyorlar, yarın Galatasaray Cafe Crown'a gönderiyorlar. Kendisi şu an Ümit Milli Takım kampında. Oğuz, kendisiyle yaptığımız görüşmede, şu aşamada milli takım maçlarına konsantre olmak istediğini söyledi. Ülkerspor da basketbol faaliyetlerine devam ediyor. Oğuz tercihini Fenerbahçe'den yana kullanmazsa, Ülkerspor'da devam eder" diye konuştu.

Ülkerspor Kulübü Başkanı Ali Doğan ise Oğuz'un kendi oyuncuları olduğunu, bu konuda henüz bir karar vermediklerini dile getirdi.

Kaynak:megabasket

umarim milli takim kampi donusu karari Galatasarayimizdan yone olur...
:atki

Fenerbahçe Şube Direktörü Nedim Karakaş geçen sezon Galatasaray forması giyen Ülkerspor'un oyuncusu Fatih Solak'ın, antrenör Aydın Örs ile geçtiğimiz haftalarda bir görüşme yaptığını, ancak bu konuda henüz bir netlik olmadığını soyledi.

kaynak:megabasket

Eger fatih solak bole bi gorusme yaptiysa kesinlikle seneye Galatasarayimizda onu gormek istemiyorum... :?

Böyle herduyduğumuza da inanmamamız lazım..
Basketbol caiması ufak bir camia..
Herkes heran birileri ile görüşüyorlar..Bir lafı nerelere çeker insanlar..
Bu doğru da olabilir.Ama çok olağan sıradan bir görüşme olması çok daha kuvvetli..
Aydın Örs milli takımı herzaman ziyaret edebilir,yılların hocası..
Ben ihtimal vermiyorum buna..
Verirse de kulubun aczi olur,çok büyük para vermesi gerekir fenerin..
Bizim de bunun önlemini almamız lazım..

bizimkiler önlem filan almiycak herkes gitcek we biz bu senede alt sınıf oyuncularla küme düşmemeye oynicaz ne yazıkki fatih gitcek malik gitcek yerine berbat oyuncular alincak:(((((((((((((((((

spawn1905' Alıntı:
Fenerbahçe Şube Direktörü Nedim Karakaş geçen sezon Galatasaray forması giyen Ülkerspor'un oyuncusu Fatih Solak'ın, antrenör Aydın Örs ile geçtiğimiz haftalarda bir görüşme yaptığını, ancak bu konuda henüz bir netlik olmadığını soyledi.

Eger fatih solak bole bi gorusme yaptiysa kesinlikle seneye Galatasarayimizda onu gormek istemiyorum... :?

Bu Ülker haddini iyice aştı.. Sen koskoca Galatasaray'ı çiğneyip 100.yılında feneri şampiyon yapacam diye yalakalık üstüne yalakalık yapacaksın biz de bunu sineye çekeceğiz. Ligi fener ligine çevirmeyi kafasına koymuş bunlar. Galatasaray'a üç kuruş verdiler diye susacağımızı zannediyorlar. Belki yönetim susar ama taraftar susmaz.Fatih i de verin. Oğuz'u da verin fenere.Fenere vermeye alıştınız bir kere. Ama bu taraftar size öyle bir tokat vurur ki bir daha kimseye veremezsiniz.

Organize olup toplu olarak bir tepki verelim arkadaşlar. Uyuz yönetimden bize hayır yok. Galataray'ın haklarını korumak biz taraftara düşer.

benedict' Alıntı:
spawn1905' Alıntı:

Bu Ülker haddini iyice aştı.. Sen koskoca Galatasaray'ı çiğneyip 100.yılında feneri şampiyon yapacam diye yalakalık üstüne yalakalık yapacaksın biz de bunu sineye çekeceğiz. Ligi fener ligine çevirmeyi kafasına koymuş bunlar. Galatasaray'a üç kuruş verdiler diye susacağımızı zannediyorlar. Belki yönetim susar ama taraftar susmaz.Fatih i de verin. Oğuz'u da verin fenere.Fenere vermeye alıştınız bir kere. Ama bu taraftar size öyle bir tokat vurur ki bir daha kimseye veremezsiniz.

Organize olup toplu olarak bir tepki verelim arkadaşlar. Uyuz yönetimden bize hayır yok. Galataray'ın haklarını korumak biz taraftara düşer.

suanda fatihin 1 yere gittigi yok ama bekleyip gorecegiz ama yazılanlar dogruysa bunu hazmedemem!

haber nedim karakas in agzindan turkbasket ,superspor ve megabaskette yayinlandi.. senelerdir febe liler fatihle gorusmemiste simdi nie gorusuyolar..bu olayin sadece ole ayak ustu bi gorusme olmadigi apacik ortada ...ya ortaligi bulandirmaya calisiyolar yada fatihi n Galatasarayimizda oynamasini engellemeye calisiyolar ... fatih in febe de oynamasi mumkun diil ... kambala ve semih in arkasinda 3-5 dk sure almak icin beklemek zorunda ... gecen seneki zeki gulay,levent bilgin,kambala,semih 4 lusunden levent bilgin serbest birakildi onun yerine fatihi almaya calisiyo olabilirler ...gidersede kendisi bilir !!!
BiZE BU FORMAYI GERCEKTEN GiYMEK iSTEYEN,BU FORMAYI SONUNA KADAR TERLETCEK OYUNCULAR LAZIM..KiMSE BU FORMADAN BUYUK DiiL!!! BU KLUBE NE FATiH SOLAKLAR GELDI GiTTi !!! her halukarda bizim 5 no. lu pozisyona oyuncu almamiz lazim...fatihle yada fatihsiz onemli diil..yeterki bu sene yonetim biraz dirayetli hareket etsin..bi cok takim ligden cekildi..cok ii oyuncular var piyasada bosta gorunen..ama hala ses seda yok..ulkerle anlasma imzalandi ama ne gelen var ne giden..bu sessizlik insanin canini sIkIyo...

Uyanmaya mı başlıyoruz. Yoksa bana mı öyle geliyor...
Ülker sponsorluk anlaşmasının imzalandığı törende yaptığı açıklamada Cafe Crown´un pazar payının artırmaya devam etmesi halinde Galatasara´a olan desteklerinin artacağını söylemişti. Eğer amaç Galatasaray değerlerini korumak değil de para kazanmaksa Cafe Crown´un pazar payını dibe vurdurursak asıl o zaman destekleri artacak bana göre. Çünkü o zaman Galatasaray taraftarının gücünü anlayacaklar ve üç büyük kulübe eşit mesafede yaklaşmaya çalışacak.

Oğuz Savaş´ın Galatasaray´a geleceğine ihtimal vermiyorum. Tercihinin BJK olduğunu söyledi. Bu durumda Ülker´in BJK´yi karşısına alıp Oğuz´u fenere vereceğini sanmıyorum. Sonuçta BJK´nin ana sponsoru konumunda.

Fatih Solak´ın Kambala ile rekabete girebilirim (fenere gitmeye hazırım) açıklamasından sonra benim için bir önemi kalmadı. İstediği kulüpte oynayabilir bu saatten sonra.

bncede yine parayi secme yolunda fatih yazik ne diyim biz nasilsa her ihtimalle yerli veya yabanci bir 5 numara alicagiz fatih bizim icin olumcul bi kayip olmaz ama bizim karsimiza nasil cikacak hangi yuzle bunu dusunuyom ben fatihin fb ye ettigi kufurlu tezavratlari bi macta dinletmek izletmek isterdim

İnş. Oğuzu alırız ya hem ii bi oyuncu hemde karakterli...çok faydalı olur çok...