Olağanüstü Seçimli Genel Kurul Başlığı | 20 Ocak 2018

En azından tek adaylı değil seçim,bu güzel,keşke daha güçlü isimler olsaydı

Mustafa beye helal olsun,kimileri reklam peşinde ama o aday oldu,çalışıp liste hazırlamış,yetersiz mi ? Evet ama aday olmuş adam,bundan sonra diğer isimler işler kötü gidince konuşmasınlar,ellerini taşın altına koyup aday olmuyorlar

Özbek'in listesi yine zayıf,yakışır ! Bilirsiniz 2 aday varsa 2 renk pusula olur,kırmızı ve sarı,kesin kırmızıyı özbek çeker,kırmızının seçimlerde psikolojik avantajı varmış ...

Desteklerimiz Mustafa Cengiz'e,Özbek kazanırsa umarım Mart'ta ibra edilmez,edilirse umarım mayıs'ta kongre olur olmazsa biz bitmişiz,şimdiden dibe vurmaya hazırlanalım

Nerede o eski kongreler,artık her konuda sıradan bir anadolu takımı gibi olduk,yazık oluyor bu kulübe

Dik duruş sahibi, onurlu, şerefli, Galatasaray'ı menfaatsiz seven her üyenin yapması gereken şey; bu baskın seçim dayatmasına karşı Mustafa Cengiz'e oy verip Dursun'u o makamdan indirmektir. Galatasaray'a ve Galatasaraylıya yakışan budur.

Ben üye olsam Mustafa Cengiz'e oy veririm sebebi ise mesela Adnan Öztürk gibi kaçmadı.Adayım dedi ve listesini çıkardı ki listesi yönetmek için zaman geçirmek için yapılan bir liste değil.

Zaten birçok taraftar branşlara küstü, bezdi, takip etmeyi bıraktı. Allah korusun bu seçim de adını yazmak istemediğim lanet adam seçilirse neler olacağını düşünmek bile istemiyorum..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Dursun Özbek planladığı yolda emin adımlarla ilerliyor ne yazık ki yapabilecek bir şey yok. Kendisine verilen görev daha bitmemiş demek ki.

Dursun Özbek başkan olduğunda içimden geçirdiklerim gerçek oluyor,siyasette görülen şeyler insana tecrübe kazandırıyormuş,diyordum ki içimden Özbek'le çok başarısız günler göreceğiz ama bir türlü gitmeyecek,tam gideceği sırada hamleler yapıp yine belli bir kesmi mutlu edecek ve kendisini kurtaracak,böylede oldu,erken seçim kararı,terimin getirilmesi vs.

Bundan sonra şunlar olur diyorum,3 yıl daha seçilir,başarısızlıklar sürer ama her seferinde üyeleri mutlu edecek birşeyler yapılır,zamanla tüzük değişir,böylelikle özbek her kongrede avantajlı olur,herkes istifa derken taraftarın hoşuna giden bir hamle yapılır koltuk yine korunur,sonra muhalifler Gs düşmanı sözleri gelir,eleştiri yapanlar ihraç edilir,fbye bjkye durduk yere sataşarak taraftara şirin gözükülür,bütün bunlar olurken dibe vururuz ama iş işten geçer,dursun bey yıllarca Galatasaray'ı yönetir,bu şekilde öngörülerim var,umarım yanılırım

En azından tek adaylı değil seçim,bu güzel,keşke daha güçlü isimler olsaydı

Mustafa beye helal olsun,kimileri reklam peşinde ama o aday oldu,çalışıp liste hazırlamış,yetersiz mi ? Evet ama aday olmuş adam,bundan sonra diğer isimler işler kötü gidince konuşmasınlar,ellerini taşın altına koyup aday olmuyorlar

Özbek'in listesi yine zayıf,yakışır ! Bilirsiniz 2 aday varsa 2 renk pusula olur,kırmızı ve sarı,kesin kırmızıyı özbek çeker,kırmızının seçimlerde psikolojik avantajı varmış ...

Desteklerimiz Mustafa Cengiz'e,Özbek kazanırsa umarım Mart'ta ibra edilmez,edilirse umarım mayıs'ta kongre olur olmazsa biz bitmişiz,şimdiden dibe vurmaya hazırlanalım

Nerede o eski kongreler,artık her konuda sıradan bir anadolu takımı gibi olduk,yazık oluyor bu kulübe

Hayat tesadüflerle dolu,seçim başa baş giderse ne olur acaba ? Neyse yaşayalım görelim

" Renk seçimi sonrası 13-20 Ocak tarihinde yapılacak olan Olağanüstü Seçim Genel Kurulu’nda Dursun Aydın Özbek “kırmızı”, Mustafa Cengiz ise “sarı” renkli oy pusulasıyla yarışacak."

Başkan canlı yayında konuşuyor divanda. Yönetimin basiretsiz olarak eleştirilmesinden şikayetçi olmuş, serzenişte bulunuyor. O kadar haklı ki [emoji1][emoji1]

Sırf Riva ve Florya'yı ederinden çok ucuza hükümete peşkeş çektiği için bile dursun özbek denen Galatasaray'ı bitirme projesinin ajanına kim rakip çıkıyorsa desteklemek lazım. Mustafa Cengiz'in dürüst bir insan olduğuna inanıyorum. Vaatleri de öyle çok uçuk kaçık değil realist düşünüyor. Ki vaatleri rahatlıkla yapılabilir. Mesele de burda zaten. dursun özbek en kolay icraati bile eline yüzüne bulaştıran bir zat. Basketbol takımlarına 1 tane uzun oyuncu almaktan aciz insanlar. Fb başkanı olsa anca bu kadar zarar verebilirdi.

1 tane bile sportif konudan bahsettiğini duymadım, kaçırdıysam bilemem. Baştan sona arsa, arazi bilmem ne yeter be adam! Gerçi hangi yüzle konuşacak bütün şubeler çökmüş dibe kadar..

Dursun başkanıma bir önerim var Galatasaray adını vereceği bir yol yapsın,güzel bir şey olur,kongrelerde alkış alır,iyi bir icraat olur,Otel projesi zaten var,Avm falan projeside çok güzel olur,inşaat konusu güzeldir yani,yapanı desteklemek lazım,bu konuda Dursun başkanımı destekliyorum,tarım konusuda tabi önemli,sarı kırmızı meyve,sebze üretimi ile kulübümüze gelir getirebiliriz,her şeye muhalefet etmek yararsız,Galatasaray artık çağ atlıyor inşaat,tarım vs bunlar hep iddialı olduğumuz alanlar,şimdi köstek değil destek olma vakti,büyük resmi görelim ve kenetlenelim,sayın özbek 24 saatini GS için harcıyor,Dünya sayesinde bizi konuşuyor ama SONUNA KADAR MUSTAFA CENGİZ !!

Dursun Ozbek tekrar secilirse, ben gercekten bu camiaya bagliligimi sorgulama noktasina gelecegim.

Sonucta ben olaya soyle bakiyorum. Ben, annemin karnindan Galatasaray'li olarak dogmadim. Tevfik Fikret'in, "Fikri hur, vicdani hur", Ali Sami Yen'in, "Turk olmayan takimlari yenme" felsefesi; gecmisini okudugum Metin Oktay, canli gozle izleyebildigim buyuk usta Hagi, altyapici kulup gelenegi ve de elbette Sari-Kirmizi renklerin guzelligi, beni Galatasaray'li yapmistir. Kendimi bu degerlere yakin hissettigim icin Galatasaray'li oldum.

Ama su an geriye donup baktigimda, renkler disinda geriye kalan birsey goremiyorum ne yazik ki. Dursun Ozbek gibi, camia degerlerini i temsil yetenegi olmayan, ustelik son derece basarisiz bir sonradan gorme ile, tarikat-mafya iliskileri ayyuka cikmis, karanlik ve ustelik eski Besiktas'li bir taraftar grubu liderinin temsil ettigi kulube kendimi kesinlikle yakin gormuyorum. Bunlarin donemsel oldugunu umit ederek bekliyorum ama surekli olmasi halinde, ben gercekten aidiyetimi sorgulama noktasina gelecegim. Zira, duygudasligi yakalayamiyorum artik.

Yoksa sportif basari gelir gecer, cok onemli degildir. Yeter ki degerlerimiz sarsilmasin.

Benzer fikirdeyim. Zaten kaç milyon kişi küstü, bezdi, usandı kulüpten dursun sağolsun. Bu devran böyle devam ederse ...

Galatasaray Seçimli Genel Kurulu öncesinde muhalefetin adayı Mustafa Cengiz'e talep etmiş olduğu mali raporların verilmediği söylenmiş.

GS tarihinin en kötü başkanı Dursun Özbek, vasıfsızlığının yanına diktatörlük de eklemek istiyor galiba. Tek dileğim seçilmemen.

Hayatın her alanında bir seçim olduğunda desteklediğim aday,taraf hep kaybetti.Sınıf başkanlığı seçiminde birini desteklesem desteklediğim çocuk kaybeder o derece.Bütün bunlardan sonra elbet öfke doluyum,inancım sıfır ve şimdi Galatasaray için tarihi bir seçim var,arkadaşlar hayatta bir görevde başarısız olan yeniden seçime giriyorsa kaybeder,kaybetmeli,öyle değil mi ? Galatasaray ne için var ? Sportif başarı için,bütün branşlarda başarısız olmuşuz,Özbek'i kalkıp yeniden seçmek nedir ? Normalde 100 oy bile almaması lazım ama seçimi alacağı yönünde bir hava var,bir şekilde alacak gibi,bu dünya niye böyle sorarım size ?

Öyle bir hava yaratılmış ki sanki koskoca Galatasaray Dursun Özbek seçilmezse yok olacak,sanki sayın özbek kurtarıcımız.Bu seçimi kazanırsa istediği kadar görevde kalsın bence,zira bütün bu olanlardan sonra hala o seçiliyorsa ne olursa olsun üyeler hep ona oy verecekler demektir.

Borç kapatıyor efsanesi var,Ünal Aysal borca sokmuş,Özbek kapatıyormuş,sportif başarı olmadan nasıl borç kapatılır ? Basketbolda boş salonlarda oynuyoruz zaten az olan gelir iyice dip yapmış.Aysal ve ailesi basketbol maçlarına geliyordu,ilgi vardı ve başarı geliyordu,sayın özbek niye gelmiyor ?

20 Ocak günü ilk kez bir seçim akşamı mutlu olmak istiyorum,gerekirse sosyal medya'da Mustafa Cengiz'e destek kampanyası başlatalım,bu seçim çok kritik

Son düzenleme:
Mustafa Cengiz: "Baskette ayrı bir şirket kurup başına profesyonel birini getiricem. Futbolda yine aynı şekilde. Her dal kendi içinde yönetilecek."