OLAMAZZ!!!! OĞUZ SAVAS BJKDE!!!:@:@

• Konbuyu başlatan dixon5
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
D

dixon5

Misafir
OLAMAZ YA!!! gs derken hiç adı bile geçmeyen oğuz savaş 3 yıl bjkde!!!!yinemi hüsran ya bu adamı kaçırmamalıydık murat özyer neden ağırlığı koymadı eski oyuncusu mutlaka ağırlığını koymalıydı bu adam elimizden kaçmamalıydı ümitler şampiyonasında iice çoştu çok büyük bir yıldız adayını kaçırdık!!!!!!:mad:

yapıcak bişi yokk bjk avrupada oynadığı için ilk tercihi o yönde olmuştur galatasaray'ın az paraverdigini düşünmüyorum oğuzun tercihi..SDünyadaki tek pivot Oğuz değil

^cold_fire^' Alıntı:
yapıcak bişi yokk bjk avrupada oynadığı için ilk tercihi o yönde olmuştur galatasaray'ın az paraverdigini düşünmüyorum oğuzun tercihi..SDünyadaki tek pivot Oğuz değil
tercihini yaparak nasil galatasarayli oldugunu gösterdi hani sözde favoriydik ya
isi siki tutarsaak ondan çok daha iyi oyuncular alabiliriz

Ülker’in şubeyi kapatmasından sonra, ’F.Bahçe’de oynamak istemiyorum" diyen milli oyuncu ailesiyle toplantı yaptı. Kararını siyah beyazlı takımdan yana kullandı. Prensipte anlaştı.

ÜLKER forması altında yıldızlaştı, A Takım’a kadar yükseldi. Geleceğin yıldız adaylarından biri olan Oğuz Savaş sonunda kararını verdi. Son şampiyon turuncu yeşillilerin Fenerbahçe ile birleşmesinden sonra İbrahim, Ömer, Mirsad ve Oğuz, sarı lacivertlilere verilmişti. Ancak genç oyuncu burada oynama şansının az olacağını düşündüğü için, "F.Bahçe’de oynamak istemiyorum" dedi ve Galatasaray Cafe Crown ile Beşiktaş Cola Turka devreye girdi. Ümit Milli Takım’ın pota altındaki gözdesi, gelen teklifler sonrası ailesiyle bir toplantı yaptı. Savaş ailesinin bu özel görüşmesinde Oğuz’a NBA yolu açacak takımın siyah beyazlılar olduğuna karar kılındı. Ve genç oyuncu Kartal’la 3 yıllık prensipte anlaştı. Şu anda İzmir’de Ümit Milli Takım’ın başarısı için ter akıtan genç oyuncu şöyle konuştu: "F.Bahçe ve G.Saray’la görüştüm. Benim için en hayırlısının Beşiktaş olacağına karar verdim. Bu kararımdan önce bir kaç arkadaşımla da konuştum. Hem basketbolumu ilerletmek, hem Avrupa’da oynamak, hem de NBA yolunu açacak takımın Beşiktaş Cola Turka olduğuna inandım ve anlaştım. Ayrıca Serkan, Kerem Gönlüm, Zaza ve Kerem Tunçeri ağabey gibi oyuncuların değerini arttıran, genç oyunculara büyük önem veren Murat Didin faktörü de bu kararımda önemli rol oynadı. Artık kafamın rahat olmasını istiyorum. Ayrıca Ülker’in bonservisim konusunda bana yardımcı olacağına inanıyorum."

Beşiktaş Koçu Murat Didin ise, "Oğuz basketbolumuzun büyük değeri. Beşiktaş formasıyla 1-2 yıl içinde NBA draftlarının zirvesinde olacaktır. Ülker’in Oğuz konusunda bizi tercih etmesi halinde çok mutlu olacağız" dedi.

HÜRRİYET

Birincisi burası Galatasaray'la ilgili haberlerin yazıldığı bölüm hadi diyelim onu bilmiyosun transfer dosyasına da yazmıyosun ve ikinci olarak 1905 insan bi konuda üst üste 4 tane cvp yazamaz yazıcaksan otur düşün topla kafanda öle doğru dürüst yaz paylaş fikirlerini ve sayın adminlerim forum kötü durumda maalesef bi sınırlama olmalı

Virginandhardly' Alıntı:
Birincisi burası Galatasaray'la ilgili haberlerin yazıldığı bölüm hadi diyelim onu bilmiyosun transfer dosyasına da yazmıyosun ve ikinci olarak 1905 insan bi konuda üst üste 4 tane cvp yazamaz yazıcaksan otur düşün topla kafanda öle doğru dürüst yaz paylaş fikirlerini ve sayın adminlerim forum kötü durumda maalesef bi sınırlama olmalı
1. yi yazdim 2.yanlislikla çikti 3. yüde hatali yazdigima edit diye girdim üst üste 2 kere yazilmasin diye düzeltemedim nasil düzeltilecegini bilmiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...