Olin Edirne Maçı Zirvesi | Pazar 13:00

Can Kırımlıoğlu' Alıntı:
Bu arada Onur Yavuz abimizi de orada görebilecek miyiz acaba ? :)
Şamil sen de olmasan yollarda çürütecek bu gençlik beni. : )

Can, ben Abdi İpekçi´yi özledim ama Abdi İpekçi de beni özlesin biraz. Ufukta Karşıyaka maçı var diyelim.

Sezon başı Sirkeci-Halkalı treninin müdavimlerinden biriydim.İki yolu da kullanan biri olarak saat 13'teki maç için en uygun yol metrobüs.Zira araçların ulaşımı çok kısa olsa da aktarmalar ciddi zaman alıyor tren güzergahında.13'te başlayan hiçbir maçta hava atışını göremedim zaten. :)

Maç başlığı neden kapalı? Bu organizasyona ilgi çekmek içinse, bence yanlış olmuş, maç başlığında ki paylaşımlar burda mümkün olmuyorki!

saha içi full nerdeyse. Tribündeki blokalrın dörtte biri bitmiş yani diğer bloklardan hiç bilet satılmamışsa bile 4500 bilet satılmış demektir.

Sühan Cem' Alıntı:
saha içi full nerdeyse. Tribündeki blokalrın dörtte biri bitmiş yani diğer bloklardan hiç bilet satılmamışsa bile 4500 bilet satılmış demektir.
Öğlenleyin 3500 bilet satılmıştı, kombineler ve saha içi hariç, sanırım en az 7 bin kişi olacak salonda :)

Saha içi pota arkalarında toplam üç blokta satış devam ediyor. O kalan üç blokta da toplam olarak 9 sıra satılmış. Tribünde ise 36 bloğun 24ünde satış var. En az üçte biri desek 4000 bilet eder. Hadi bakalım :)

Biletlerin bulmanın sorun olmayacağı bi maçta; maçtan önce 4000-5000 bilet satılması aslında müthiş bi olay... Maç pazar günü saat 1 de. Özel bir derbi de değil... Helal olsun hepimize...

çok güzel haberler bunlar bence bu haberler bir transferden daha çok takıma katkı saglar derbi maçta dikkat ederseniz hocamız çagrı yapmamıştı oda biliyor ülker maçında salonun dolacagını sadece sakin olmamız için uyarmıştı şimdi resmi sitede taraftara mesaj göndermişti bakalım ne kadar taraftar gelecek diye sanırım beklediginden ve benimde tahminlerimden fazla sayıda taraftar gelecek işte şimdi o salon 2 ligden yeni çıkmış bir takımın maçında doluyorsa artık şampiyonluk şarkıları söyleyebiliriz bu salon içerde her maç dolsun abartmıyorum ülker maçındaki gibi olsun biz şampiyon oluruz buda artık taraftarın inandıgını gösteriyor takımda bu sayede şampiyonlugun okadarda zor olmadıgını bu destekle şampiyon olacaklarına daha fazla inanacaktır helal olsun bilet alan herkese istatisliklere +1 biletde benden ilave edin :p ben daha almadım biletixteki banka işlem ücreti yüzünden almadım 5 liralık bilet 4 lira banka işlem ücreti +2 lira hizmet bedeli biletten daha fazla tutuyor eger bu maçta dışarıda kalırsam :p kombine alacagım artık ülker maçında ilk gün almıştım iyikide almışım dedim

ya malesef bizim maçlarımız genelde saat 13.00 oynatıyorlar.artık buna tepki zamanı gelmiştir lütfen bu saatde maç oynamayalım artık .biraz tepkimizi göstelerim arkadaşlar

fener ve beşitaşın maçları genelde 15.00 ve 17 de saatlerride oynatılıyor.tam taraftarımız maçlara gelmeye başlıyor tak bizim maçı saat 13.00 alıyorlar ve bu bizim için seyirci kaybıdır .bir türlü ritim yakalayamıyoruz.bunun için yarınki maç ta yayıncı tv protesdo yapmamız lazım.niye genelde bizim maçlarımız saat 13.00 yönetimiz zaten sesi çıkmıyor bari taraftar olarak biz tepki göstelerim

7bin civari bir seyirciye oynarsak, ki görüntü en az o kadar kişi olur gibi... Cidden muhteşem olur. Yarin umarim gişeden de sağlam bir satiş olur..

Gişeden satış tabiki olur. En kötü Ömer abide veya İkizlerde bilet oluyor sorun çıkaracaklarını sanmıyorum. Bu arada yeri gelmişken UltrAslanı seversiniz sevmezsiniz ( ben de bayılmıyorum ) ama özellikle Ömer abi her maça geliyo getirebildiği kadar kişi getiriyor helal olsun kendisine bu güzel gidişte onun da payı büyük bütün amatör branş maçlarında hep destek oluyor takımına ve artık onun tayfası basketbolu iyice öğrendi bazen bütün tribün kasti faul işareti yaparak aldırıyor faulü. Tabi Yaşar abiyi de unutmamak lazım.
Son olarak biletimi tribünden aldım sırf sizle olmak için gelmeyene küserim , darılırım , triplere girerim , pm'ine cevap vermem iletisine cevap yazmam , msn'den bile engellerim haberiniz olsun. Onur yavuz ruhuyla gelin 8) :p