Ordu Engelliler68-Galatasaray-82

Adana'da bu sezon takımın maçı kalmadı.

Sedat hoca ve takımın bir çok oyuncusu bu yaz aylarının çoğunu Adana'da geçirecek.2009 AVRUPA ŞAMPİYONASI adanada düzenleniyor kamp maçlar vs yüzünden burada olcaklar.

Arda Öztürk' Alıntı:

Sedat hoca ve takımın bir çok oyuncusu bu yaz aylarının çoğunu Adana'da geçirecek.2009 AVRUPA ŞAMPİYONASI adanada düzenleniyor kamp maçlar vs yüzünden burada olcaklar.

Bu şimdi mi söylenir ya... :( Nasıl da sabırsızlıkla bekliyordum. Çok çok üzüldüm. Neyse Onur abi başka bir maç için gelir inşallah.

Onur Yavuz çok fenasın :)
eline 50 yıllık koz geçti :) gelecektim maç yokmuş diye :)

O haziranda görülen maç 2 ay önce oynandı Adana'da.

Tabii sen inanmayacaksın ama program bile yapmıştım; maç cumartesi olursa oradan da Hatay´a geçip yeğeni görecektim. Pazar gecesi de Ankara´ya dönme hesapları yapıyordum. Pazar olursa da önce Hatay´a uğrayacaktım pazar gecesi Adana´dan çıkacaktım yola.

Adımız çıkmış 9´a inmez 8´e. Arda yoksa memleketten mi kaybediyoruz? : )

Arda Öztürk' Alıntı:

demekki haberi yanlış duymamışım. turnuva ekim ayında düzenlenecek. adanada olmak için çalışmalara başlamak lazım. para biriktimeliyim. :)

Selçuk Kahveci' Alıntı:
[quote="Arda Öztürk":1f4xltk3]Adana'da bu sezon takımın maçı kalmadı.

demekki haberi yanlış duymamışım. turnuva ekim ayında düzenlenecek. adanada olmak için çalışmalara başlamak lazım. para biriktimeliyim. :)[/quote:1f4xltk3]

7 Haziran'daki maç yattı madem ben de Avrupa Şampiyonası maçlarına giderim artık.

Bu arada para biriktirme fikrini iyi düşünmüşsün Selçuk.:p :p