Paçavra!

Hıncal Uluç'un söylediklerine katılıyor musunuz?

• Evet

Oy: 0 0.0%
  • Kendisi paçavraya dönmüş

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    36
''90 DAKİKA'' yorumcusu Hıncal Uluç,geçen haftaki programda Galatasaray basketbol takımına paçavra olarak hitap etmiştir.Basketbol takımımıza yönelik yoğun eleştirilerine karşı hiçbir şey yapılmamıştır.

Hıncal Uluç´u fb medyasında haklarımızı savunan ender isimlerden biri olduğu için severim. Geçen haftaki programı izlemediğim için takımı neden paçavraya benzettiğini bilmiyorum. Şubede bir yönetim boşluğu, bir lakayıtlık var ancak madalyonun diğer tarafında oyuncuların özverisi de var. Umarım sapla samanı karıştırmamıştır...

2 tane milli oyuncumuz, sayı kralımız, blok kralımız, uzun yıllar bu ligde oynamış 3 oyuncumuz ve iyi bir koçumuz var. Bu takım paçvraysa....

Saha içi değerlerimiz olduğu doğrudur.Ama çek karşılıksız çıktığı için Cafe Crown reklamlarının reklam panolarına asılamadığı da doğrudur.
Malesef hedeflerimizi çok küçültmüşüz.Play-off'a kalmak bize çok büyük başarı gibi geliyor.Uyanalım beyler ezeli rakibimiz Berşiktaş şampiyonluğa gidiyor.
Hıncal Uluç iyi bir Galatasaraylıdır bence.Dediklerine de katılıyorum.
Bir de -eğer tepki verilecekse- Hıncal Uluç'a tepki gösterecek bir yönetim lazım."İsyan" topicine bakarsanız bunun var olmadığını da görürsünüz.

fatihsolak' Alıntı:
2 tane milli oyuncumuz, sayı kralımız, blok kralımız, uzun yıllar bu ligde oynamış 3 oyuncumuz ve iyi bir koçumuz var. Bu takım paçvraysa....
Ondan mı 8.yiz?

Tamam paçavra değiliz,ama Hıncal Uluç un dedikleri kısmen doğru.Yönetim yok kardeşim yönetim.

basketbol takımı deılde sube pacavraya donmus durumdadır. gercı ozhan canaydın yonetımı hangı subeyı ayakta tuttukı. en son tv8 de basketbol subesı hakkında soyledıgı sudur:
basketbol takımımız gecen sene kume dustu.cıktı sonra. bu sene ortalara oynuyo. seneye daha ıyı olacaz. bıde basketbl subesıne gelen parayı ben galatasaray sportıf a.ş. ıcınde kullanırım..
yanı haksız mı sızce hıncal uluc..!!!!!!!!!!

bayan erkek basketbol takımını lıgden dusurenler koch'lar nerdeler halen. erkek takımının basında..

Anketi yollarken oyların bu kadar eşit dağılacağını tahmin etmemiştim :roll:

Kimse Galatasaray'a hiçbir şekilde paçavra diyemez.Bunu şartlar ne olursa olsun kabul etmemeliyiz.Sorunlarımız çok ama Galatasaray böyle herkesin gözü önünde saçma sapan ağızlarda konuşulmamalı.

Galatasaray net bir şekilde halkın görüşüyle değil,lisenin görüşüyle yönetiliyor.Lise kim ne derse desin kendi adamını getiriyor.Adnan Polat nasıl böyle bir hata yaptı?Semih Haznedaroğlu nasıl bir duayendir?İki gün sonra uzlaşamayıp ayrılacaklar,olan Galatasaray'a olacak.

Halil Üner sene sonu zaten gidecek,hala niye uzatıyorsunuz ki?Şimdi gitse ne olur,takım mı değişecek???

Bizim taraftar niye böyle bölük pörçük :)
Lisenin sözünün geçtiği yerde taraftara söz düşse acayip rekabet olurdu.

30 msjın özet olarak 15'i evet,15'i hayır diyor :muhaha

Ben " az bile demiş" şıkkını işaretlemiştim. Ama bence burda bir anlam kayması var. Benim bu paçavra lafından anladığım, Galatasaray'da mevcut yönetimin amatör şubeleri bir paçavra gibi görüp hiç ilgilenmediği üzerinedir. Hıncal Uluç'un da bu şekilde bir yorum yaptığına inanıyorum. Belki kelime fazla ağır gelebilir ama malesef hepimizin gördüğü de bu değil mi? Yani amatör şubelerimize hiç destek veirlmiyor, yönetim hiç ilgilenmiyor.
işin kötüsü Galatasaray üst üste 2 sene boyunca hep "kurtuluş reçetesi" olarak adlandırılan "özerk şube" ve " sponsor destekli takım" hamlelerini de gerçekleştirdi ama malesef sonuç alınamadı. Kısacası ben, uzun yıllar arada belkide şansa kısa dönemli başarılar hariç; basketbol şubesinin bir noktaya geleceğine inanmıyorum. Dawkinsli ve Nickersonlı güzel günleri hatırlayıp, bu oyunu sevmeye devam edicez gibi görünüyor o kadar...

Her ne kadar takım istediğimiz yerde olmasa da bu Fatih,bu Dixon,Desean paçavra lafını hak ediyor mu?Sen uğraşıp maçı kazanmak için birşeyler yapcaksın,sonra biri çıkacak sana paçavra diyecek.

Uluç'un yönetime eleştiriler yaparken bu basketbolcuların uğraşlarını görmeden yorum yapması içime sinmedi.Sinenler diğer yarımız.. :)

CemGSCem' Alıntı:
Her ne kadar takım istediğimiz yerde olmasa da bu Fatih,bu Dixon,Desean paçavra lafını hak ediyor mu?Sen uğraşıp maçı kazanmak için birşeyler yapcaksın,sonra biri çıkacak sana paçavra diyecek.

Uluç'un yönetime eleştiriler yaparken bu basketbolcuların uğraşlarını görmeden yorum yapması içime sinmedi.Sinenler diğer yarımız.. :)
Mesele keşke saha içi olsaydı...