Pankart Önerisi (Oktay Hoca için) ve Pankart ekibi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şu fotoğrafın yanına "Yürüyelim arkadaşlar !" yazılabilir.

B_8845_3.jpg

Seninle yürüyoruz güzel günlere hoşuma gitti çok.

Seninle koşuyoruz güzel günlere de denebilir.

İlköğretim ve lise hayatı boyunca resim ödevlerini babasına yaptırmış bir öğrenci olarak boyadan,fırçadan uzak durmam en iyisi.:D Bir şekilde bu işin içinde olmak istiyorum diyenlerdenim.
Edebi yönden kuvvetli bir ortamız.Sağlam öneriler gelmeye devam eder.Yalnız süre ciddi sıkıntı.Cuma bu işin içindeki hemen herkes derbiye kanalize olacak.Yarın karar verilse Çarşamba veya Perşembe halledilmesi gerekiyor.

İlköğretim ve lise hayatı boyunca resim ödevlerini babasına yaptırmış bir öğrenci olarak boyadan,fırçadan uzak durmam en iyisi.:D Bir şekilde bu işin içinde olmak istiyorum diyenlerdenim.
Edebi yönden kuvvetli bir ortamız.Sağlam öneriler gelmeye devam eder.Yalnız süre ciddi sıkıntı.Cuma bu işin içindeki hemen herkes derbiye kanalize olacak.Yarın karar verilse Çarşamba veya Perşembe halledilmesi gerekiyor.

bende aynı sen gibi düşünüyorum boya işleri benden uzak olsun ama bir şekilde işin içinde bende olmak istiyorum.

Pink Floyd'un sarkisindaki soz olan ve bir cok siyasetci tarafindan da kullanilan "United we stand" sozunu kullanabiliriz. Oktay Hoca'nin fotografina cok uygun olur mu bilmiyorum ama aklima ilk etapta bu geldi.

Aynen bende boyama konusunda beceriksizim,ama o ortamda bulunmak isterim,elbet bi iş çıkar

Pankart boyamanın resim dersleriyle yada yetenekle pek ilgisi yok :)

Zaten o ortamda bulunduğunuzda "Ben boyamak istiyorum" diye fırçaları kapışır herkes :)

"Adam gibi adam değil, ADAM, gibisi yok."

Anlamam böyle şeylerden, pankart için çok saçma bile olabilir ama geçen bu sözü duymuştum çok da hoşuma gitmişti, hocamıza da yakıştığı için yazayım dedim. :)

Pankartın ana esasları belirlendi... Bu iş için fikir üreten, düşüncelerini bizimle paylaşan herkese teşekkürler.

Şamil pankartın yapımına -emek ölçütünde- katkıda bulunmak isteyenlere buluşma yeri ve zamanı hakkında duyuru yapacaktır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...