Panküp Maçı Canlı Yayında (Teşekkürler GS TV)

İnternetten satın alırsın Aykut :) Girer internetten seyredebilirsin böylelikle. İnternetten seyretmenin avantajı, nereye gidersen git seyredebilme şansın oluyor. Ben de evde GSTV var ama bu yaz tatilde internette GSTV'nin olmasının avantajını yaşadım.

Ha bu arada herkes de kredi kartı yokki demezsiniz umaırm. Zİra tüm oparetörler için gererli olacak şekilde cep telafonu faturasına yansıtılarak da ödenebiliyor GSTV ücreti.

İşte Aykut onun sebebini daha önce anlatmıştım. RTÜK kurulmadan bu konudaki kararnameler çıkmadan önce kurulan kanallar, şu an illegal gözükseler de tetlsiz yayın ihalesinden hatlarını almamış olsalarda var olan hakalrını koruyorlar. GSTV o anlamda bu olaydan sonra kurulduğundan Digitürk'ün showmax veya D smartın yeşilçam tv sinden farkı yok. şu an Kanal d show atv gibi kanallar bile yasal konumda değiller ama devlet her nedense bu ihaleyi her seferinde ileri zamana erteliyor. Ama bir şekilde kazanılmş hakalrı sonucu yayınalrına devam ediyorlar. FBTV bu sayede kablo tv'de yayın yapıyor. Ama GSTV'nin BJKTV'nin bu hakkı yok. Yani kısaca ancak böyle anlatabilridim. GSTV'yi seyretmemiz için illaki bir platform içinde yer almak zorundayız. Bu anlamda D smarttansa digitürk olması daha iyi. Yoksa dediğin olayın herkes farkında herkes bunu düşünüyor. Yapılması ise şu an klübün elind eolan bir şey değil.

Bu yüzden kullanılabilecek en iyi yol, internet üzerinden izlemek olabilir. Bende genel olarak bunu tavsiye ediyorum. (klübünde bunu düşünüp internet üzerinden yapılan yayını sağlıklı hale getirmesi lazım)

İşte Aykut onun sebebini daha önce anlatmıştım. RTÜK kurulmadan bu konudaki kararnameler çıkmadan önce kurulan kanallar, şu an illegal gözükseler de tetlsiz yayın ihalesinden hatlarını almamış olsalarda var olan hakalrını koruyorlar. GSTV o anlamda bu olaydan sonra kurulduğundan Digitürk'ün showmax veya D smartın yeşilçam tv sinden farkı yok. şu an Kanal d show atv gibi kanallar bile yasal konumda değiller ama devlet her nedense bu ihaleyi her seferinde ileri zamana erteliyor. Ama bir şekilde kazanılmş hakalrı sonucu yayınalrına devam ediyorlar. FBTV bu sayede kablo tv'de yayın yapıyor. Ama GSTV'nin BJKTV'nin bu hakkı yok. Yani kısaca ancak böyle anlatabilridim. GSTV'yi seyretmemiz için illaki bir platform içinde yer almak zorundayız. Bu anlamda D smarttansa digitürk olması daha iyi. Yoksa dediğin olayın herkes farkında herkes bunu düşünüyor. Yapılması ise şu an klübün elind eolan bir şey değil.

Bu yüzden kullanılabilecek en iyi yol, internet üzerinden izlemek olabilir. Bende genel olarak bunu tavsiye ediyorum. (klübünde bunu düşünüp internet üzerinden yapılan yayını sağlıklı hale getirmesi lazım)

yakında frekans ihalesi felan yapılacak deniyordu. Anlattığın konuyla mı ilgili acaba bu durum? Çok bilmiyorum tabi yine bilgilerin için sağol ama ihale olursa hakkımızı alırız inşallah. çocuklarımız rahat rahat GS tv izler.

İnşallah yapılır Aykut. Yapılırda hepimiz rahat rahat seyrederiz. Ama o frekans ihalesi her sene yapılacak denir bu sene sanırım 7. senesi :)

Tarih 20 Mart 2011 Pazar saat 14.30 olarak gözüküyor.

Muhtemelen bir organizasyon yapacağız gitmek için.

Abi parantez içinde yazdığın yer çok önemli. Ben de bayağıdır internet üzerinden seyrediyorum kanalı ama yayının kalitesinin düşük olmasını bir kenara bıraktım yayın bazı günler çok fazla donuyor. Mesela bugünkü basket maçını izleyebileceğimden emin değilim. Sanki kaçak yayın izliyormuşum gibi hadi yayın donarsa korkusu var hep üzerimde.

veliyigit Veli Yigit
Ceyhan Belediye maçı canlı yayında değil ama 20 Mart'ın müjdesini verelim; bir aksilik olmazsa Kayseri'den canlı yayındayız Panküp maçında

Maç yayınlanıyor, emeği geçenlere teşekkürler.

Şimdi iş Önder Abi'nin dediğinde, sıra bizde. Kim geliyor, kim geliyor :)

İsteklerimizin yerine getirilecek olması güzel bir duygu. Fikri güçlendiren tüm arkadaşlara teşekkürler, Veli Yiğit'in bu işte çok uğraştığını biliyorum, o önderliğinde GS TV'ye de teşekkürler..

Kayseri gelenek haline getirdiği Fenerbahçe maçına gitme organizasyonundan vazgeçmiş, bu maçta tribünde olabilmek için. Hazırlıklara başlamışlar, takımın gelişini bekliyorlar...