Panküp Maçı Canlı Yayında (Teşekkürler GS TV)

Maçın oynanmasına daha bir ay var ama geç kalacağımıza erken davranalım. Son dönemde yaşanan malum olaylardan dolayı tehditlerle baskı altına alınmaya çalışılan TBF ve dolayısıyla hakemlerin hata yapabileceği yönünde şüphelerimiz var. Tarsus deplasmanında ne olup bittiğini görmeden, takımımızın mağlup olduğu haberini aldık. Ama kulağımıza gelen şeyler, ne yazık ki hakem kararlarının ön plana çıktığı yönünde. Samsun maçında da faul standardı olmayan bir hakem triosu gördük.

İstanbul Üniversitesi ve Ceyhan maçları Galatasaray taraftarı ve kameraların önünde olacak ama Panküp Kayseri maçı GS TV'nin deplasman maçlarını yayınlamama politikasından dolayı adeta "kapalı kapılar" ardında oynanacak. Şampiyonluk yolunda bu ufak detayları atlamaması lazım kulübümüzün.

Sözün özü şudur ki; ligin son haftasındaki Panküp-Galatasaray maçına canlı yayın istiyoruz. Ne olup bitecekse, herkesin gözleri önünde olsun. GS TV üstüne düşeni yapar umarım. Kayseri'deki Galatasaray taraftarından da mümkün olan derecede desteğini eksik bırakmamasını rica ediyoruz.

Bu konunun üstüne düşelim mümkünse.

Bize şampiyonluğu kaybettirebilir bu maçta hakemler. Maçtan sonra Taurasi açıklaması bekliyorum Aziz Yıldırım'dan.

Lafla peynir gemisi yürümez demiş atalarımız. Eğer şampiyonluk hedefleniyorsa takıma sahip çıkılması gerekir. Takıma sahip çıkmanın en önemli göstergelerinden biri de bu maçı canlı yayınlamaktır. Gerçi canlı yayın da tek başına sorunu çözemez. Aziz Yıldırım´ın hakemleri baskı altına almaya çalıştığı ortamda susarsa yöneticilerimiz, son maçı canlı yayınlasalar da atı alan Üsküdar´ı geçmiş olur.

Çıksın bir yöneticimiz, tamam "kağıt üzerinde" Fener haksızlığa uğradı ama federasyonu dolayısıyla hakemleri baskı altına alma çalışmalarını büyük bir şaşkınlıkla izliyoruz. Kimse kendi yaptığı hatasının diyetini bize ödetmeye çalışmasın, bedelini ağır öder desin. Göz göre göre hakemleri etkilemeye çalışıyorlar, bunu anlamak çok mu zor? Federasyonla iyi geçinmeye çalışma nedenimizi çok merak ediyorum! Daha fazla nasıl zarar verebilirler bize?

Neyse, yönetimin şubeye bakış açısını gösterecek bir karar olacak bu. Bekliyoruz!..

Üzerinde durulması lazım. Bazı şeref yoksunlarının yapmayacağı şey yok.
Üzerimize ne düşüyorsa yapıp yayınlatalım şu maçı.

kayseri iyi takım feneri ve tarsus belediyeyi yendiler.hele bide hakemler onlardan yana olursa kazanamayız.onun için maç kesinlikle yayınlanmalı yoksa hakemler kendilerini baskı altında hissetmezler.bi de fenerli bi yönetici maca gitse o zaman ne entrikalar döner.

Bu hafta oynanacak Efes maçında şeref tribününe gidip yönetici kim varsa ona bu talebimi direk ileticem.Bu maç mutlaka yayınlanmalıdır.Fb'nin olduğu her yerde şaibe ve entirika vardır.Dikkat etmek lazım.

bu arada GS tv neden taraftardan kaçırılıyor nedne paralı rakip takımın tv si kablo tv ve Türksatta ücretsiz izlenebiliyorken bizim televizyon kanalımız neden bu kadar uzak bize. GS tv bir an önce kablo tv ve Türksatta yayına başlamalı Galatasaray'ın resmi televizyonunu herkes rahatça izlemeli.

bu arada GS tv neden taraftardan kaçırılıyor nedne paralı rakip takımın tv si kablo tv ve Türksatta ücretsiz izlenebiliyorken bizim televizyon kanalımız neden bu kadar uzak bize. GS tv bir an önce kablo tv ve Türksatta yayına başlamalı Galatasaray'ın resmi televizyonunu herkes rahatça izlemeli.

gs tv, digiturkte de açık değil.. hangi pakete sahip olursan ol ekstra 5 lira ödemen gerekiyor izlemek için..
(fiyattan emin değilim ama 4-5 lira gibi bir şey olduğuna eminim)

GS TV'nin nedne Digiturk / D Smart gibi bir platformdan yayın yapmak zorunda olduğunu, kabloda bile olamayacağını daha önce uzun uzun analttım. Hala aynı konularla vurmayın. Yönetim için demediğimi bırakmadım ama burada suçları yok. Neden paralı diyenler oalcaktır. E tüm taraftar TV'leri dünyanın her yerinde paralı. koca ayda 2 çay az içsek öderiz o parayı. Üstelik internette de var.

Panküp maçınında büyük ihtimalle yayınlanacağına inanıyorum. Yönetimin tutunacağı dallar basketbol şubeleri kaldı. Bu yüzden onalrın yanında olacaklardır. Hatta maça yönetim gitse hiç şaşırmam. Hatırladığım kadarı ile maç FB maçının olduğu gün oalcak yönetim bu yüzden gidemez o maça ama başka gün olsa orada olurlardı

GS TV'nin nedne Digiturk / D Smart gibi bir platformdan yayın yapmak zorunda olduğunu, kabloda bile olamayacağını daha önce uzun uzun analttım. Hala aynı konularla vurmayın. Yönetim için demediğimi bırakmadım ama burada suçları yok. Neden paralı diyenler oalcaktır. E tüm taraftar TV'leri dünyanın her yerinde paralı. koca ayda 2 çay az içsek öderiz o parayı. Üstelik internette de var.

Panküp maçınında büyük ihtimalle yayınlanacağına inanıyorum. Yönetimin tutunacağı dallar basketbol şubeleri kaldı. Bu yüzden onalrın yanında olacaklardır. Hatta maça yönetim gitse hiç şaşırmam. Hatırladığım kadarı ile maç FB maçının olduğu gün oalcak yönetim bu yüzden gidemez o maça ama başka gün olsa orada olurlardı

Tamamda sadece 2 çay parası ile bitmiyorki birde digitürk'e üye olmak gerek. hani Türksatta olsa anlarım yine verir parayı izleriz ama yapmayın herkes bir gs tv için uydu alıcısını değiştirip ekstra bir çanak ile digitürke üyelik yapmaz bu kadarı haksızlık.