Para Cezasına Çaptırıldık !!!

G.Saray C.Crown'a ceza geldi

Basketbol Federasyonu Disiplin Kurulu, Galatasaray Cafe Crown'a 4 bin YTL para cezası verdi.Kurul, Akın Süel başkanlığında bugün yaptığı toplantıda, Beko Basketbol Ligi'nde 10 Şubat'ta oynanan Galatasaray Cafe Crown-Türk Telekomspor maçında, sarı-kırmızılı taraftarların sahaya yabancı madde atması ve bu nedenle iki kez anons yapılmasından dolayı, Galatasaray Kulübü Basketbol Şubesi'ne 4 bin YTL para cezası uyguladı. Kurulun gerekçeli kararında, sahaya atılan maddeler yüzünden maçın 2 kez duraksadığına dikkat çekildi.

Kaynak:AA

full videosu çekilip işte basketbol maçı böyle izlenir ve takım böyle desteklenir diyeceklerine ceza veriyorlar...
sonra nie o kadar ceza vermemize rağmen düzelmiyor ortam diyorlar
mantıklı cezalar verin yerinde verin bizde ona göre davranalım
aynı olaya farklı takımlarda farklı cezalar

geçen sene abdi ipekçi'de oynanan fb-Galatasaray maçında yaşananların üstüne 750 YTL ceza verilmesi, ve Türk Telekom maçında yaşanan olaylara 4.000 YTL ceza verilmesi çook ilginç..

Kubilay Serdar Vardar' Alıntı:
Bu cezalar konusunda yapılmış bir araştırma varmı yokmu bilmiyorum ama, ya rekor kırmışızdır yada rekora gidiyoruzdur.

Sonumuz hayır olsun.
biz değilde disiplin kurulu bir rekor kıracak bu kadar tutarsız cezalar verdiği için

Kubilay Serdar Vardar' Alıntı:
Bu cezalar konusunda yapılmış bir araştırma varmı yokmu bilmiyorum ama, ya rekor kırmışızdır yada rekora gidiyoruzdur.

Sonumuz hayır olsun.

Sonumuzun pek iyi olmadığını söylemek kehanet değil. Beşiktaş maçında ve sonraki maçların birinde alacağımız bir ceza sezonun tüm emeklerini boşa götürebilir. Eğer taraftar bilinçlenmez destek olayım derken köstek olursa yolun sonunda puan silme cezası görünüyor :?

Biz sahaya girdik saha kapatma(kesinlikle eylem yanlış desteklemiyorum)...Ülker giriyor 10.000 ytl...Biz yabancı madde atmışız 4.000 ytl...Anlamış değilim standartı uygulamayı...

haklısın Onur ama, su bir gercek ki Fenerbahce bizden
beterini yaparken bizden cok daha az cezalar alıyor.

onuryavuz' Alıntı:
Sonumuzun pek iyi olmadığını söylemek kehanet değil. Beşiktaş maçında ve sonraki maçların birinde alacağımız bir ceza sezonun tüm emeklerini boşa götürebilir. Eğer taraftar bilinçlenmez destek olayım derken köstek olursa yolun sonunda puan silme cezası görünüyor :?

bilmiyorum berlkı aranızda bana kızanlar olabılır ama ben maclara gelemıorum tv verırse ızlıorum vermezse ızleyemıorum ama (bu dıyecegım her mac ıcın gecerlı) takım mac ıcınde cok ıı gıderken hakemın bı yanlıs hatası veya karsı oyuncunun yanlıs hareketı bu trıbunlerı olumsuz etkılememelı ornegın telekom macı mac cok ıı tutkunun yaptıgı bıze bu cezayı getırdı lutfen arkadaslar zarar vermeden destekleyelım su takımımızı yoksa bunların arkası kesılmıcek

Turgay Demirle denen A.Y uşağı kişi orada başkan olduğu sürece bu tip çifte standartlar çok yaşarız. O Turgay Demirel denen herifin zamanında GS dan ekmek yemiş olması da ayrıca can sıkıcı bir nokta. BUnlar onun bunun desteğiyle biryerlere gelebilmiş, birilerine boyun borcu olan karaktersiz insanlar.

Belki kızabilirsiniz ; ama gayet de yerinde ve doğru bir karar...Fenerbahçe lehine davrandıkları aşikar tabi ki.Yalnız Galatasaray taraftarına yakısmıyor sahaya bişeyler atıp,ritim bozmak.

Murat Hoca ne dedi biliyor musunuz ? Ben taraftarımızla gurur duyuyorum,onlara güveniyorum.Maç boyu bize destek verdiler.Hele maç sonunda 10 dk durmadan yenilen takımımıza destek verdiler.Bir an kendimi İspanya liginde sandım , çünkü başka yerde olmaz bu.Soyunma odasına girince de gözyaşlarıma hakim olamadım.Seneye bir Avrupa'ya kalalım,biz Ahmet Cömert'e sığmayız.

Bence Murat Hoca'yı haksız çıkarmayalım,yüzünü kara çıkarmayalım.4 bin YTL fazla dokunmaz.Bundan sonra da olmasın böyle şeyler...

Utku OĞUL' Alıntı:
Belki kızabilirsiniz ; ama gayet de yerinde ve doğru bir karar...Fenerbahçe lehine davrandıkları aşikar tabi ki.Yalnız Galatasaray taraftarına yakısmıyor sahaya bişeyler atıp,ritim bozmak.

Murat Hoca ne dedi biliyor musunuz ? Ben taraftarımızla gurur duyuyorum,onlara güveniyorum.Maç boyu bize destek verdiler.Hele maç sonunda 10 dk durmadan yenilen takımımıza destek verdiler.Bir an kendimi İspanya liginde sandım , çünkü başka yerde olmaz bu.Soyunma odasına girince de gözyaşlarıma hakim olamadım.Seneye bir Avrupa'ya kalalım,biz Ahmet Cömert'e sığmayız.

Bence Murat Hoca'yı haksız çıkarmayalım,yüzünü kara çıkarmayalım.4 bin YTL fazla dokunmaz.Bundan sonra da olmasın böyle şeyler...

kardeş bunun neresi doğru bi karar kafayımı yedin sen gözümüzün öönünde oynanan oyunları görmüyomusun
2 maçlık cezayada doğru diyenler oldu gördük fb ye verilen cezayı
haksız bi karar nası olurda doğru olur
herkese aynı ceza verilse aynı şartlarda sözlerine lafım yok ama malesef aziz yanlısı federasyon başkanı nabza göre şerber veriyor
it ürürüyo kervanda yürüyo

tbl 'in guvenilirliğide kaliteside bu fedarasyonun oyuncagı oldu yazıklar olsun sahayı yakan barbarlara 10 bin ytl ceza verirken tt macındaki hiç kimsenin dikkatini çekmeyen olaylara 4 bin ytl

yorumsuz...

Burak'la ne alakası var hocam ne yaptı adam..
Sevgili spiker ve yorumcu arkadaşlar gibi olayı yıktın adamın üzerine..

Levent ÖKTENER' Alıntı:
burak sezgin ödesin bu cezayı..onun marifeti bu sahaya atılanlar..

ihale niye burağa yıkılıyor anlamıyorum adam maçın içinde gergin bir atmosfer kendini kaybetmiş takımı için neleri yapacağınıda biliyoruz ben anlayamıyorum o cisimleri atan efendiler niye ödemiyorda burak ödüyor.Çoğu kişi ağlanıyor fenerde çok hırslı oyuncu var diye örneğin mirsad haisliple kavga ederken bir sürü madde yağdı sahaya kimse mirsad ödesin demedi cezayı.Burda taraftar 1 milyon kere suçludur.

elmayla armutu karıştırmayın..hırs başka durup dururken rakip oyuncuya saldırmak başka..taraftarı coşturcak şekildede hırsını gösterirsin ama maç berabereyken adam hücum faul yapmış atılacak bi baskette öne geçilip maç koparılacakken gidipte tutku'ya saldırıp taraftarı galeyana getirmeye kimsenin hakkı yok..o durumda atar seyirci gayet normal,öyle bişey olmasa top kenardan başlasa ne bişi atılırdı ne ceza gelirdi..maçı bile kazanabilirdik karıştırmayın bazı şeyleri savunacaz diye..

Burak nasıl saldırdı ya..Biz farklı maçları izledik galiba..Adamın elinden topu almak istemesi saldırmak mı oldu..Saldırma olayını anlatırsan sevinirim..