Philadelphia 76ers

Re: Philadelphia 76ers yeniden geliyor..

Volkan Özger' Alıntı:
Cavuslukdan iyidir eser abi er olmak :)

Düzen Gerekli,Burada herkes YÜREKLİ !

volkan biz "er" olarakda çarpışırız mesele bu değil mesele nba forumunda ki faşizm tehditle yıldırma ve antidemokratik gelişmeler....

Lakersla savaş mı var bizde varız :) Zaten sempatimizde var Philadelphiaya :)

Muhteşem takım üçlemesi.. Phoneix-Miami- Philadelphia

Eser Atalay' Alıntı:
[quote="Volkan Özger":360q668o]Cavuslukdan iyidir eser abi er olmak :)

Düzen Gerekli,Burada herkes YÜREKLİ !

volkan biz "er" olarakda çarpışırız mesele bu değil mesele nba forumunda ki faşizm tehditle yıldırma ve antidemokratik gelişmeler....[/quote:360q668o]

eser atalay, forum yönetimine muhalefetten ve kötü söz söylemekten 1 hafta cezalı.

Emre abi bu sene bizim Houston'da iş yok.Çarpışmaya eksik askerle katılırsanız hiç çekinmeyin arayın beni ben koşa koşa gelirim.

:p

Bugün hazırlık maçlarına başlıyoruz.. Umarım, geçtiğimiz senelerden iyi bir sezon olacak.. Yeni bir coach..Dalembert yükünden kurtulmuş bir takım. Kilo veren bir Elton Brand.. 2.sıradan draft edilmiş, büyük umutlarla gelen Evan Turner, geçen seneden daha iyi oynamasını, daha fazla katkı vermelerini beklediğimiz gençlerimiz Thadeus Young , M.Spegihts ile Jrue Holiday , skor yükünü çekecek Lou Williams ve tabii assolist olarak, franchisemızın en değerli parçası Andre Iguodala..

İlk maçımız içeride New Jersey ile.. Kazanalım, kazanmayı alışkanlık edinelim. Bu sene play-off trenini kaçırmak yok.. Sloganımız ;

NEW SPIRIT, NEW ATTITUDE..

Haydi hayırlısı. Turner'dan çok şeyler bekliyorum içimde patlamaz umarım :) Brand bu yaz bayağı çalışmış, 10a yakın kilo vermiş, onu da daha efektif kullanabiliriz umarım.

Bugün bizim maç 2deymiş. Bakalım dayanabilirsem internetten izlemeye çalışırım, en azından ilk yarısını. Görelim bir takımı ne haldeymiş :)

Emre Yüksel' Alıntı:
O zaman, bu seneki Sixers staff ;

* Emre Yüksel ( kurmay başkan korg.)
* Umut Gökgöz (kurmay albay)
* Emre Elmalıdereoğlu ( yüzbaşı)
* Volkan Özger (yüzbaşı)
* Okan Şeker (üsteğmen)
* Doruk Ünlü (üsteğmen)
* Burak Barut ( teğmen )
* Şamil Turançiftçi (teğmen)
* Eser Atalay (er)

Not: Ben de Sixerslıyım, beni unuttun diyen varsa, hatırlatsın bir zahmet.. Lakerslılarla kavga çıktığında tırsacaklar ismini sildirsin veya yazdırmasın : )
Öhöm öhöm! :p

Erdem Yazıcı' Alıntı:
[quote="Emre Yüksel":23ysjx50]O zaman, bu seneki Sixers staff ;

* Volkan Özger (yüzbaşı)
* Okan Şeker (üsteğmen)
* Doruk Ünlü (üsteğmen)
* Burak Barut ( teğmen )
* Eser Atalay (er)

Not: Ben de Sixerslıyım, beni unuttun diyen varsa, hatırlatsın bir zahmet.. Lakerslılarla kavga çıktığında tırsacaklar ismini sildirsin veya yazdırmasın : )
Öhöm öhöm! :p[/quote:23ysjx50]

Ben de diyorum , biri eksik ama kim.. Hatırı sayılır bir kalabalık olduk artık.. Düzelttim listeyi..

* Erdem Yazıcı (binbaşı )
* Volkan Özger (yüzbaşı)
* Doruk Ünlü (üsteğmen)
* Burak Barut ( teğmen )
* Eser Atalay (er)

İşte bu sezon, burada Sixers için kalbi atacak aslan parçaları.. Gün doğdu, hep uyandık, siperlere dayandık, Philadelphia uğruna da al kanlara boyandık : )

3 periyodu başa baş giden maçın sonunda Nets'e mağlup olduk ilk hazırlık maçımızda.. Yalnız 2 /18 üçlük % 11 'e denk geliyor.. Bu yüzde ile kazansak mucize olurdu ki rakip % 66 ile atarken.. Toplam saha içi isabetimiz de yerlerde ve 10 tane de faul kaçırmışız.. Böyle bir tabloyla, ancak Nets ile başa baş oynanır zaten. Başkası olsa 30 luk olurduk.. İlk maçtır deyip geçiyoruz.

Turner yine iyi bir maç çıkaramamış. Sadece 1 saha içi isabetiyle oynamış 12 sayısının 10u serbest atıştan. Umarım alışma dönemidir de takıma bir an önce adapte olur.

Rezalet oynuyor bugün 76ers. Hiç iyi izlenim vermiyorlar şu ana dek. Atdhenin görüntü kalitesi ve donukluğundan bile kötüler

Deniz Baskın' Alıntı:
Rezalet oynuyor bugün 76ers. Hiç iyi izlenim vermiyorlar şu ana dek. Atdhenin görüntü kalitesi ve donukluğundan bile kötüler

evet deniz öyleymiş..
daha 2. hazırlık maçı kaybedilir e,yvallah da bilmiyorum artık.
boston'a da 93-65 gibi yenilmişiz..
gerçi coach da öyle bir rotasyon yapmış ki ne amaçlamış anlaşılmıyor.
s.hawes ve çaylak trent plaisted ilk 5 başlayıp uzun süre oynamışlar, ikisinin toplam skoru 0.
elton brand ve ıguodala hiç oynamamış..
evan turner ile speights ise rezil yüzdelerle oynamışlar benchten gelerek.
güzel olan tek şey üçlük yüzdemizdeki gelişim(!) ; jersey maçında % 11 ile atan takımımız, "bu kadar da kötü atılmaz" diyerek bugün % 12 ile üçlük atmış.. Tebrikler.Bu hızla gidersek Aralık'ta % 20 ile atarız..

Boston ideal beşiyle, eksiksiz başlamış.. Garnett, Allen, Rondo ve Pierce'ın yanı sıra Shaq da ilk 5 bu arada.. Dikkat çeken Semih Erden..Semih, 23 dakikaya 3/3 ikilik ve 7/8 faul atarak 13 sayı sığdırmış.. Ayrıca 5 ribaund ve 1 de asisti var ki gayet iyi rakamlar şu an için.

Cumartesi gecesi yine New Jersey maçı var..