Play-off a katılabilecek miyiz?

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Bu hafta Tuborg ondan sonraki hafta da Darüşşafaka ile oynuyoruz. İkisini de kazanırsak çok büyük avantaj yakalayacağız. Tuborg playoff yarışından uzaklaştı gibi, o maçı kazanırız diye düşünüyorum. Hele ki Efes maçında yaptığımız savunmayı yaparsak !

Esas önemli olan Darüşşafaka maçı. O maçı kazanırsak hele bir de 5 sayıdan farklı bir şekilde kazanırsak playoff yolu bize sonuna kadar açılacak. O maç sezonun muhtemelen dönüm noktası olacak. Darüşşafaka playoff yolundaki en önemli rakibimiz.
Bu iki maçı aldıktan sonra 7. ve hatta 6.'lık için de şansımız olacak zira Tekel ve Fenerbahçe'nin bize kıyasla zor fikstürleri ve daha da önemlisi Fenerbahçe ile Ahmet Cömert'te oynayacağız.

Görüldüğü gibi daha sezon bitmedi. Playoffa kalacağız da ne olacak diyen arkadaşlar da varsa bence öyle düşünmesinler zira 2 senedir playoff yüzü görmedik, bu sene ne olursa olsun fazladan maç oynamalıyız. Playoffun heyecanı başkadır.

Temcit pilavı gibi aynı şeyi yazmak istemiyorum ama huyum kurusun. :) Takımımız kalan sürede her türlü sonucu alabilir.Ne yapacağımız belli değil.Bekleyip görmek en iyisi.
İşin en iyi tarafıysa rakiplerimizle oynayacak olmamız.Kendi rotamızı kendimiz çizeceğiz.

Ben Oytun'un yazdıklarına yüzde yüz katılıyorum. Play-Off'lara mutlaka katılmamız gerekiyor ordaki hava ve heyecan çok farklı 3 senedirde orda olmadığmız düşünülürse bu sene önmli bizim için play-off. Kalan maçlarımızdada en zorlu geçmesi gereken maç bana göre Tuborg ve İçerdeki Fenerbahçe maçları, bu 2 maç gerçekten zor geçer umarım kalan bütün maçları kazanıp play-off'a yazdırırız adımızı.

hiç birşey belli olmaz umut edyorum ülkere karsı oynadıgımız gibi oynarsak 3 te 3 kesin yaparızdaçka nın kaybetmesini bekleyecegiz :roll: ...

inşallah bu hafta dacka ya bjk koyar ve bizde f5 i yenip play off a yukseliriz...

yigithansaglam' Alıntı:
ewt fener zor rakip zor gecicek mac ama artık yenmemiz gerekiyor efesi yenen takım feneride yenmesi lazım
Efesi yenen bir takımın beykoz u da yenmesi lazım diil mi ,karşıyakayı,tuborg u daçka yı da yenmesi lazım diil mi?

^cold_fire^' Alıntı:
yigithansaglam' Alıntı:
ewt fener zor rakip zor gecicek mac ama artık yenmemiz gerekiyor efesi yenen takım feneride yenmesi lazım
Efesi yenen bir takımın beykoz u da yenmesi lazım diil mi ,karşıyakayı,tuborg u daçka yı da yenmesi lazım diil mi?

Vestel Manisa Fenerbahçe' ye 5 atıyor, Galatasaray Vestel' e 4 atıyor sonrasında Fenerbahce Galatasaray' a 4 atıyor. Ve tabi küme düşmesi muhtemel takımlardan Diyarbakır' da Vestel' e 4 atıyor.

Ne garip bir denklem oldu dimi :) Oluyor böyle şeyler. Biz önümüze bakalım ...

ARdaQue' Alıntı:
Vestel Manisa Fenerbahçe' ye 5 atıyor, Galatasaray Vestel' e 4 atıyor sonrasında Fenerbahce Galatasaray' a 4 atıyor. Ve tabi küme düşmesi muhtemel takımlardan Diyarbakır' da Vestel' e 4 atıyor.

Ne garip bir denklem oldu dimi :) Oluyor böyle şeyler. Biz önümüze bakalım ...

Yorumun kifayetsiz kalıp denklemlerin konuştuğu an :)

^cold_fire^' Alıntı:
yigithansaglam' Alıntı:

yigit burda GS ın istedimi buyuk maclarıda cokk iyi oynadıgını belirtmek icin demis bukadar agresif yaklasıcksan hic yorum yapma daha iyi...ewt karsıyaka,tuborg.dacka yıda yenmesi lazımdı konsantre olmadılar maca yenemediler bu fener macı dacka veya karsıyaka diil bunu efes macındaki gbi oynamaları lazım nitekim efesi yenen bir takım boş bir takım diildir ve feneri yenecek guctedir

biglion' Alıntı:
^cold_fire^' Alıntı:
yigithansaglam' Alıntı:

yigit burda GS ın istedimi buyuk maclarıda cokk iyi oynadıgını belirtmek icin demis bukadar agresif yaklasıcksan hic yorum yapma daha iyi...ewt karsıyaka,tuborg.dacka yıda yenmesi lazımdı konsantre olmadılar maca yenemediler bu fener macı dacka veya karsıyaka diil bunu efes macındaki gbi oynamaları lazım nitekim efesi yenen bir takım boş bir takım diildir ve feneri yenecek guctedir
Ben kötü anlamda sölemedim tek söledigim alması gereken maclardı efes maçı bizim için hedef maç degil buydu...Ayrıca efes biraz sıksaydı sakatları vb. sorunları olmasaydı bizim yenicegimze kim inanıyorduki.Tartısma yaratmaya gerek yok önümüzde tek maç var Fenerbahce öncesi yok...

arkadasım ok kotu niyetin olmadıgına ztn eminim ok ama efes sıksa diosun ok ozmn efes sıksa yenerdi bizi ama oynıcamız takım efes degil fener onlara gore daha kısıtlı bir kadroya sahipler ki dedikleri gbi damir sakatsa cook daha buyuk sansımız var...bu macta yuregiyle oynayan kazanır gerisi yalan ve isallah bunu yapan biz oluruz

damir yoksa super olur yaa bu mac özellikle prestij icin cok onemli bu tur maclarda alınan sonuclara gore yoneticiler basket subesine yapılacak yatırımın katkısını yararını ve miktarını ayarlarlar ve en azında play off demk bu sene harcanan paraların hepsinin cope atılmadıgı anlamına gelir

Fener maçını yenersek play-off'a kalırız. zaten ligde başka maç kalmadı. bjk-daçka maçına gelince o maçı bjk kesin kazanır. kısacası play-off kalmak istiyorsak feneri yenmeliyiz. ee o kadarınıda yapalım artık yani...