Play off için yabanci transferi yapilirmi

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi

play off için yabanci transferi yapilirmi

• yapilmaz

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    22
şampiyonluk gibi bi hedefimiz olmadıgına göre yabancı transferi yapıp bide ona para harcamaya hiç gerek yok. önce oynayan oyuncular haklarını alsınlar sonuna kadar o yeter bize. en umutsuz anımızda gelen play off bile bu sene için gayet yeterli gibi duruyo..

bu anketi açmamin sebebi halil hoca daçka maçi öncesi eksik yabanciyla dewam ediorz eger play off a kalirsak tamamlicaz demisti
insaallah kaliteli 2 yabanci getirirler

ultras341' Alıntı:
şampiyonluk gibi bi hedefimiz olmadıgına göre yabancı transferi yapıp bide ona para harcamaya hiç gerek yok. önce oynayan oyuncular haklarını alsınlar sonuna kadar o yeter bize. en umutsuz anımızda gelen play off bile bu sene için gayet yeterli gibi duruyo..

bu yoruma katılıyorum.Zaten elimizdeki oyuncuların paralarını düzenli olarak ödeyemiyoruz.... Ayrıca yeni alacağımız oyuncunun takıma adapte olması gibi sorunlarla da karşılaşılabilir..

Ayrıca playoff'lar için transfer olayına karşıyım.Hangi kadro ile geldiyse bir takım o kadro ile devam etmeli.

takviye her zaman gereklidir Fakat ülkeri mevcut kadroylada eleyebiliriz

bence harcanacak parayla elımızdekı kadroyu koruyalım yabancılar dahıl seye ii bir 1,2 oynaya bilen ve 3 numarayla herturlu ii oluruz

yapılması için çok geç kalındı....
Whisby ve randy'nin takımdan ayrılmasından sonra takımda iyi kötü bir rotasyon oluştu ve takımın inişli çıkışlı olsa da bir ritmi var. Bu saatten sonra gelecek bir yabancı oyuncunun yarardan çok zararı olacağını düşünüyorum.

Yapılmadı,yapılmaz,yapılmamalı..2 maç için adam getirilmez.Takımımız her türlü olumsuzluga rağmen elinden geleni yapıyor.Çok eleştiriyoruz bu takımı ama kaç senedir play-off görmüyorduk kaç senedir Efes pilsen galibiyeti görmüyorduk kaç maçtır fenerbahce galibiyeti görmüyorduk.Onları nolursa olsun bu sene için tebrik ediyorum.Umarım seneye daha iyisi olur.Gelecek sezon için yapılacak transfler için geç kalınmamalı takıma uyumu için ve mevcut takım çok fazla bozulmamalı(özellikle fatih ve malik... :? )