Ragıp Berke Atar

1999 doğumlu genç yıldız adayı Ragıp Berke Atar, Galatasaray Doğa Sigorta'da!

Oyuncumuza sağlıklı ve başarılı bir sezon diliyor ve hoş geldin diyoruz...

Berke'cim Galatasaray'a hoşgeldin.
Çok doğru yerdesin.
Bu fırsatı iyi değerlendirmek senin elinde.
Çok çalış, kendini geliştir ve milli takıma yüksel.
Çünkü sende bu potansiyel var.
Sen formanın hakkını verirsen, Galatasaray taraftarı senin hep yanında olacaktır.
Sana kariyerin boyunca sağlık ve başarı diliyorum.

Yiğit gibi o da bizim bir parçamız olacak inşAllah. Tabi bir sakatlık yaşamazsa.
Alt yaş kategorilerinde çok büyük oynuyordu. İnşAllah kendini geliştirerek çok daha iyi yerlere gelecek ve başarılarımız da pay sahibi olacak.

Ege Arar'dan kötü olamayacağını düşünsemde son yılını büyük ölçüde boş geçirmesi beni biraz endişelendiriyor. Yinede 1 sezon için denenebilecek bir risk.

Altyaş grupları ile çok ilgilenen biri değilim ama izlediğim bir Milli maçta Berke ilgimi çekmişti ve netten araştırma gereği hissetmiştim. Fiziği ve oyun bilgisi ile parkede ön plana çıkıyordu. Umuyorum üst yapıda gelişimi devam ettirebilir. GS basketbolunun iyi bir zamanı değil belki ama böyle dönemler genç oyuncular için de bir fırsattır.

Medical Park Bahçelievler'de yapılan tetkiklerde, Galatasaray Erkek Basketbol Takımımız oyuncusu Ragıp Berke Atar'ın sağ ayak bileğinde burkulmaya bağlı olarak iç ve dış bağ yaralanmasıyla birlikte, kemik iliği ödemi tespit edilmiştir. Oyuncumuzun tedavi süresi 6 hafta olarak öngörülmektedir.

Oyuncumuza başarılı bir rehabilitasyon süreci geçirmesini dileklerimizi iletir, geçmiş olsun dileriz.